2008/06/30

#28

آيت الله حسين طائب فرمانده نيروي مقاومت بسيج برنامه هاي طرح تابستاني بسيج در سال 87 كه با نام "نشاط و تعالي" برگزار مي شود را تشريح کرد. (فارس)

*البته ما محال است این حسین طائب را عمرا" فراموش کنیم چون آخرین باری که اینجا در خدمتش بودیم برمیگردد به ساعت ۱ بامداد روز ۲۵ دیماه سال گذشته که یه چیزی درباره اش نوشتیم و یکساعت نشد که وبلاگمان بغیر از فیلتر اصلاً به کلی حذف شد ! یاد آن اولین وبلاگ خیلی بخیر . طفلکی فقط ۵۵ روز عمر کرد . آن مطلب را میتوانید ایــنــجــا بخوانید ...

کربلا کربلا تابستان می آئیم !

یکی از هنرجویان بعد از طرح تابستانی بسیج !
باز بودن زیپ شلوار حطای دید است شما جدی نگیرید !

در اینجا ما نیز چونکه این آقای طائب خیلی ما را دوست دارد ولی دل به دل اصلا" راه ندارد تعدادی از برنامه های نشاط و تعالی را در زیر تشریح مینمائیم باشد تا اول به نشاط برسیم بعد خانوم حضرت رقیه خشنود بشود بعد آرژانتین را در نیمه نهائی به روش ۲-۴-۴ ببریم بعد به تعالی برسیم چون میگویند خیلی خاصیت دارد !

۱) کلاسهای مهارتی
در این کلاسها چونکه نشاط و تعالی است باز و بسته کردن انواع تانک ، ضد هوائی و کلا" هر چیزی که بشود آنرا باز کرد بجز لنگ فاطی آموزش داده میشود ! بدلیل اینکه این طرح فقط در تابستانها اجرا میشود لذا هنرجویان باید یاد بگیرند که همواره یک کاری بکنند که دشمن فقط در تابستان بهشان حمله بکند وگرنه نشاط و تعالی حاصل نمیگردد ! تیراندازی با آر.پی.جی ۷ ، آر.پی.جی ۸ ، آر.پی.جی ۹ الی آر.پی.جی ۶۰ از دیگر برنامه های این کلاسها بوده و هنرجویان برای تمرین باید بروند به منطقه سبز عراق ! این کلاسها چون خیلی نشاط آور است لذا هنرجویان باید مراقب باشند که هیچوقت دستگیر نشوند و اگر شدند پس مردم باید برای آزادی دیپلماتهای ما باید بروند راهپیمائی ! ضمنا" تعالی زیادی در این کلاسها باعث جر خوردگی میشود خدای نکرده !

۲) کلاسهای مناسبتهای مذهبی
مناسبتهای مذهبی عین مرغ میماند که هم در عزا میخورند هم در عروسی ! چنانچه هنرجویان یکی از انواع نوحه را بخوبی یاد بگیرند میتوانند آنرا در عزاداریها که اتفاقا" خیلی هم زیاد داریم بخوانند تا مردم سینه بزنند و هم اینکه در جشنها همانرا بخوانند تا مردم باز هم سینه بزنند ! در این کلاسها علت اینکه چرا تمام شهادتها و وفاتها و مناسبتهای گریه دار مانند وفات حضرت فاطمه به ۲۶۰ روایت میباشد ولی تولد همین اولیاء به هیچ تا روایت هم نمیباشد و بلکه تا سال دیگه ما متوجه بشویم که اولیاء اصلا" هیچوقت بدنیا نیامده اند به کلی آموزش داده میشود ! هنرجویان باید متوجه باشند که فضول را میبرند بالای تپه که یعنی همان جهنم ! این کلاسها پر از نشاط و تعالی میباشد اینطوری که اول همه برای سینه زنی لخت میشوند بعد چراغها را خاموش میکنند بعد به تعالی میرسند ! شنیده شدن اصوات قبیحه ای مانند آه و اوه از جزئیات تعالی آور این کلاسها در هنگام خاموشی چراغ میباشد !

۳) کلاسهای مقابله با دشمن داخلی
این کلاسها در سطح دانشگاهی برگزار میشود اینطوری که هنرجویان را برای آموزش میبرند دانشگاه ! تراشیدن نوک چماغ از برنامه های نشاط آوری است که بعد از برخورد خود چماغ به ماتحت دانشجوها باعث میشود که آنها سه متر به هوا پرتاب شده و به همین راحتی به تعالی برسند ! همچنین با توجه به اینکه درآوردن پیراهن در دانشگاهها تا دو روز دیگر جزو اصول دین میشود لذا هنرجویان باید حتما" حواسشان باشد تا دانشجوهای فیلمبردار را بیشتر از بقیه به تعالی برسانند ! شکست فک و آرواره و جمجمه دانشجوها عین شکست حصر آبادان بوده و اصلا" چه فرقی میکند آبادان و فک شما نداره !

۴) کلاسهای مقابله با دشمن خارجی
در این کلاسها کندن ۳۲۰ هزار قبر برای مقابله جدی با دشمن آموزش داده میشود ! توضیحا" اینکه قبر یک جائی است که خیلی نشاط آور است و از همان شب اول قبر نکیر و منکر بطور نشاط آوری می آیند و باعث تعالی آدم میشوند ! یکی از آموزشهای مهم این کلاسها پرسیدن شماره بدنه ناو دشمن در خلیج فارس بوده و هنرجویان باید یاد بگیرند که برای شکست دشمن چطوری پنج تا بسته بیندازند توی آب و در حال فرار از شکست دشمن فیلم بگیرند چون خیلی نشاط آور است ! تمام انواع تکذیب و محکوم نمودن بعد از هرگونه پیروزی از آموزشهای مهم این کلاسها بشمار میرود که اتفاقا" خیلی هم نشاط آور است !

۵) کشف جرم
هنرجویان در این کلاسها با تمام انواع آلات قتاله نظیر مانتو ، تی شرت ، شلوار ، سشوار و بطورکلی هر چیزی که باعث ایجاد نشاط مردم میشود ولی باعث تعالی ما نمیشود بخوبی آشنا میگردند ! بستن درب تمام فروشگاههائی که مانتو میفروشند ولی قرآن پخش نمیکنند از برنامه های مهم کلاسهای کشف جرم است ! همچنین چنانچه کسی ساندیس بفروشد چون بعضیها عرق سگی را با ساندیس میخورند از موارد بارز جرم بوده و باید نی تمام ساندیسهائی که تا حالا فروخته را بطور دسته جمعی فرو کنیم در یکجائیش ! چگونگی طغیان نفس اماره در بازداشتگاه از برنامه های خیلی نشاط آوری است که البته یک کمی باعث تعالی جمعیت کشور نیز میگردد ! سوال در مورد تفاوت غسل جنابت و غسل ترتیبی یکی از راههای موثر شناخت دشمن دور میدانها میباشد که بطور عملی به هنرجویان آموزش داده میشود !

این کلاسها البته خیلی زیاد و متنوع است لذا ما میترسیم تشریح آن یک هفته وقت بگیرد ! به همین دلیل در یک حرکت نشاط آور از همگی دعوت مینمائیم تا خود را مورد خودکشی قرار داده و به تعالی برسند تا ما مجبور نباشیم در تابستانها اینهمه کلاسهای نشاط آور برگزار کنیم که به تعالی برسیم !

قبرکم مقبول ! ..... حسین طائب ..... باعث و بانی فیلترینگ این صفحه که بر باعث و بانی فیلترش لعنت !