2011/12/04

#1065

به امام رضا پهلوی : اولین دانشجو را پدر تو کشت !

احیاناً این سه نفر را به خاطر می‌آوری ؟

اول : محض یادآوری عرض می‌کنم که شانزدهم آذر 1332 پدر جنابعالی دانشگاه تهران را که بدلیل تجدید روابط با لندن و همچنین ورود نیکسون به ایران اعتراض کرده بودند به گلوله بست و سه دانشجو کشته شدند . شما که زحمت کشیدی در پیامت به مناسبت 16 آذر اسامی تعدادی از دانشجوها را بعنوان "قهرمان ایران زمین" بردی ، لطف می‌کردی در کنارش نامهای مهدی شریعت رضوی ، احمد قندچی و مصطفی بزرگ‌نیا را هم می‌آوردی . پدر جنابعالی کشت اشکالی ندارد اینها زندان بکنند خیلی بد است ؟

دوم : محض یادآوری مضاعف هم عرض می‌کنم که این اسامی که بعنوان "قهرمان ایران زمین" بردی در زندانهائی هستند که همه را پدر تو ساخت . نمی‌گویم اگر پدر تو نمی‌ساخت اینها الآن زندان نداشتند ، یا ایران اصلاً احتیاج به زندان نداشت ، ولی مشخصاً زندان اوین را پدر سرکار ساخت . تمام شهرت اوین هم قسمتی از برکات دوران پر فر و مهر و گهر شاهنشاهی است . تو که اینقدر ماه دلبری می‌کنی لااقل یکی دو خط هم که شده دوران پدر مرحومت را نقد کن باور کن تمام پیروان امت بر حقت برایت غش و ضعف می‌کنند .

سوم : ما هیچ پدرکشتگی با جنابعالی نداریم ولی وقتی که خودت را جلو می‌اندازی حتماً یک چیزهائی را از تو سوال می‌کنیم . جنابعالی که جسارتاً در این جنبش آنچنان محلی از اعراب نداری ، ما با موسوی و کروبی هم که رهبران واقعی و اصلی جنبش بوده و هستند و خواهند بود هم همین کار را کردیم . یک قلم در مورد کشتار 67 صد میلیون سوال از موسوی پرسیده شد . در مورد حکم حکومتی حتی هنوز هم که کروبی حصر است از مشاورش سوال پرسیده می‌شود . لطف کن هیچ هم نگو که دوره‌ی پدرم بمن چه مربوط ؟ تو با اتکاء به همان پدر و همان دوره الآن امام رضا پهلوی هستی وگرنه حالا فرقت مثلاً با علی اکبر استاد اسدی این بود که او فقط یکبار به دروازه‌ی خودمان گل زد تو ... لا اله الا الله ! شما زحمت بکش همان نامه‌ی 2011HR8712 را برای نجات ملتهای ستم‌کشیده‌ی جهان پیگیری کن برای ما کفایت می‌کند !

زیاده عرضی نیست ...