2013/04/15

#1304

اگر بگویند آراء خاتمی از آراء باطله کمتر است چی ؟!


بنده اگر جای نظام بودم خودم خاتمی را هل می‌دادم در چاه انتخابات ، اتفاقاً سه سوته تائید صلاحیتش هم می‌کردم و اینطوری هم آن‌دسته از اصلاح‌طلبانی که منتظرند خاتمی بیاید تا رد صلاحیت بشود که آبروی نظام برود را از اساس خیط می‌کردم هم بعدش دقیقاً حرف‌های همان‌دسته از اصلاح‌طلبانی که روزی سی دفعه درباره‌ی مهندسی انتخابات حرف می‌زدند را تائید می‌کردم و اعلام می‌کردم که تعداد آراء خاتمی از تعداد رأی‌های باطله هم کمتر است . البته ممکن است سوال پیش بیاید که اگر قرار است انتخابات مهندسی بشود و هر کسی که رهبری خواست از صندوق دربیاید پس واقعاً خاتمی برای چی بیاید دیگر ؟ یا از دوستان عزیز اصلاح‌طلب سوال بشود که شما خودتان آبرو برای نظام نگذاشته‌اید ، بعد منتظرید که خاتمی رد صلاحیت بشود تا دوباره آبروی نظام برود ؟ بابا اینقدر این بچه را اذیت نکنید !

واقعاً اگر تمام اتفاقات بالا بیفتد و فردا روزی بگویند خاتمی کلاً دو هزار و سیصدتا رأی بیشتر نیاورده چه می‌شود ؟ چهار سال پیش همین حرف را در مورد کروبی گفتند و شد .

پاسخ‌های احتمالی :

  1. خیلی بد می‌شود . آبروی نظام واقعاً می‌رود . اصن یه جور خاصی اعی‌زم .
  2. همین اصلاح‌طلب‌هائی که دیگر کم مانده برای آمدن خاتمی اعتصاب غذا بکنند می‌گویند وقتی می‌گفتیم انتخابات را تحریم کنیم بخاطر همچی روزائی بود .
  3. می‌گویند ما خودمان خبر داشتیم که اینجوری می‌شود ، گفتیم خاتمی بیاید که یک کمی فضا باز بشود که الحمدلله شد و الآن فضا قشنگ باز است فقط فضانوردهایمان همه یا زندان هستند یا فرار کرده‌اند .
  4. یک عده فوراً نتیجه می‌گیرند که ما آدم‌های خری هستیم چون از خاتمی انتظار داریم که یا مثل موسوی و کروبی اعتراض بکند و حصر بشود یا مثل مهدی خزعلی دو سه سال اعتصاب غذای موفق بکند و اصلاً تا ما این بچه را به کشتن ندهیم ول کن نیستیم اعی‌زم .
  5. آنوقت ما بعد از چهار سال که در راه انتخابات اینهمه کشته و زخمی و اسیر و مفقود الاثر دادیم تازه باید نتیجه بگیریم که حضور در انتخابات راه مناسبی برای حل بحران نیست اعی‌زم ؟
  6. آنوقت ما باید تازه به اصلاح طلب‌ها بدهکار هم باشیم و جواب سوال‌شان را هم بدهیم که خب اگر در انتخابات شرکت نمی‌کردیم پس چیکار می‌کردیم ؟ الآن شماها که هی می‌گین براندازی به جائی رسیدین ؟ نه وجداناً رسیدین ؟ پس خفه شو اعی‌زم .
  7. یک عده‌ی دیگر هم درگوشی می‌گویند بابا ! ما خودمان از شماها تندتریم . مطالبات ما ده برابر مطالبات شماست . ولی مجبوریم یواش یواش اصلاح کنیم بریم جلو دیگه . مثلاً آن هشت سال ما هی یواش یواش رفتیم جلو حالا اینکه همان یواش را هم نتوانستیم نگه بداریم و آخرش هم مجلس را دادیم هم یکی دیگر آمد همه چیز را تند تند برد عقب آن بحثش جداست .
  8. یا مثلاً همین جنبش سبز را ببین . جنبش را بخوبی مدیریت کردیم و یواش یواش بردیم جلو الآن جنبش روزی چهل هزارتا لایک در فیس‌بوک برای ما می‌زند ، روزی بیست هزارتا کامنت برایمان می‌گذارد ، روزی ده تا پیج جدید در حمایت از ما می‌زند ، تازه ابزار قانونی هم دستمان است : هرکی با ما مخالف باشد را بلاک می‌کنیم برود پی کارش .
  9. این را هم احتمالاً باید بشنویم : مگه ندیدین این آخرا چطوری زیرآب احمدی‌نژاد را زدیم ؟ - ما : شما زیرآب احمدی‌نژاد را زدین ؟ شما ؟؟؟ - آره دیگه پس کی ؟ - ما : (به دوربین نگاه می‌کنیم)
  10. به یک روانپزشک جهت حالی کردن برخی اعی‌زان که تا مقام معظم رهبری که خود شما هم حاضرید روزی ده دفعه بروید بهش التزام پرت بکنید ، هست همین بساطه اعی‌زم !
(کیهان چاپ بکند خر است)