2009/10/16

#516

نقشه های ما ساده است يك فسيل موميائی هم ميتواند بفهمد !
.

ميفرمايند به حضرت عباس ايندفعه اگر بگيريم بطري را تا اينجا ميكنيم تو !

بدينوسيله ضمن خوشحالی از قرائت خطبه هاي نماز جهنمه اين هفته توسط رئيس شوراي فسيل بان تفاسير مربوطه در زير می آيد :

* عده‌اي كه مهره‌هاي دست استكبارهستند، برای 13 آبان نقشه‌هايي دارند كه البته مرتبا خنثي مي‌شود : البته بعضی وقتها هم نقشه ها نامرتب خنثی میشود . ضمناً دفعه بعد اسم این استکبار را هم بگو که ما بدانیم دقیقاً مهره دست کی هستیم .

* اين اقدامات از مركز ناشناخته‌اي هدايت مي‌شود : بعضیها میگویند از مریخ بعضیها هم میگویند از مثلث برمودا هدایت میشود . تحقیقات روی مرکز ناشناخته همچنان ادامه دارد .

* آن‌ها كه روي صحنه هستند مهره‌ و اسباب‌بازي هستند : پس 13 آبان بیا با اسباب ما بازی کن . راستی تو کجای صحنه ای ؟

* اگر دستگاه قضايي و امنيتي سست با آن‌ها برخورد كند به امت، ملت، اسلام و شهدا خيانت كرده است : اینها که گفتی بهشان خیانت میشود جمعاً میشوند بیست نفر . شما خودشو ناراحت نکن دستگاه قضائی یک دستگاههائی دارد به هیچکس خیانت نمیشود .

* اين فتنه‌گران بايد توبه و گذشته خود را جبران كنند : بنابراین اگر دیدید 13 آبان ابطحی با چماق گرفت زدتان بدانید توبه کرده دارد گذشته اش را جبران میکند .

* سه اصل عدالت، بازدارندگي و رافت بايد اجرا شود : کجا باید اجرا شود ؟ اصل دوم را داروخانه ها بصورت قرص هم میفروشند شما زحمت اجرای بقیه اصلها را بکشید .

* كساني كه مايه ناراحتي علاقه‌مندان به جمهوري اسلامي شدند : خدا الهی مرگشون بده ! اینجا که چیزی ندیدیم ولی رفته بودیم تانزانیا علاقه مندان به جمهوری اسلامی خیلی ناراحت بودند .

* كسي به قاتل خود گل تقديم نمي‌كند : چرا ما میکنیم . ضمناً اگر کسی به قاتل خود گل تقدیم بکند که میگوئی دارد براندازی میکند . راستی چطوری آدم بعد از مرگ به قاتلش چیزی تقدیم میکند ؟

* آيت‌الله لاريجاني كمر بسته قرار شده عدالت را اجرا كند : همین که کمر بسته خیلی مهم است . سابقاً از کمر می بستند یا با کمربند می بستند . جدی چرا همه چیز قوه قضائیه مربوط به کمر است ؟

* بايد گفت يكي از مصاديق بارز عدالت اينجاست : ببخشید کجاست ؟ مرکز ناشناخته ؟ موقعیکه داشتی میگفتی "اینجا" دستت پشت بود ندیدیم کجا .

* اين مساله ريشه دار است و بايد با ريشه‌ها برخورد شود : نخیر ! این مسئله ریش دار است و باید با ریشوها برخورد شود . اشتباه چاپی بود .

* اين با تمام انتخابات گذشته فرق داشت : به جان خودم ما هم همینرا میگوئیم . هر دفعه نهایتاً چهار میلیون تا رأی بالا پائین میشد ایندفعه فرق داشت چهل میلیون تا از بالا بردند پائین .

* عده‌اي مي خواهند نظام را براندازند و عده‌اي مي‌خواهند مانع شوند : خیلی سخته ها ! عده ای از یک مرکز ناشناخته در مریخ براندازی کنند بعد عده ای از یک مرکز شناخته شده در زمین مانع بشوند . جنگ ستارگان تماشا کردی دیشب ؟

* يعني همان مساله‌اي كه انبيا و اولياء ما با آن روبرو بودند : با چی روبرو بودند جنگ ستارگان ؟ پرسیدیم گفتند آنموقعها بطری نبود انبیاء و اولیاء وقتی روبرو میشدند پشت و رو نمیکردند کسی را .

* برادر عزيز ما سيدحسن نصرالله مي‌گويد آن زمان كه اين اتفاق افتاد از همه جاي دنيا به من زنگ مي‌زدند مي‌پرسيدند كه در ايران چه شده است ؟ : از مموتي یاد گرفته این حرفها را . زمانی هم که در لبنان اتفاقی می افتد از همه جای دنیا که وجود دارد ولی اسم ندارد به ما زنگ میزنند همینرا می پرسند . جدی چرا همه فکر میکنند هر اتفاقی اینجا می افتد آن برادر عزیزتان خبر دارد و برعکس ؟

* مردم بايد كار خود را بكنند : اتفاقاً همین یکدفعه مردم دارند همینکار را میکنند . کار خود مردم که تمام شد تو هم فرار کن برو پیش همان برادر عزیزت از همه جای دنیا که زنگ زدند خودت جریان را بگو بهشان .

* آن‌ها اگر رو داشته باشند زنده باد آمريكا و اسرائيل هم مي‌گويند : خوب شد بهشان رو ندادی پس . همینطوری بی رو بمانند فقط به آقا مجتبی و رهبری و غزه و لبنان و روسیه و چین و تو و مموتی التفات بکنند برای 13 آبان کافی است .

* اين مژده را مي‌دهم كه انقلاب ما در اعماق جان مردم ريشه دارد : خیلی ممنون . خوشحال شدیم یک عالمه . خوشم میاد خودت اعتراف میکنی که تا اعماق جان مردم فرو رفته اید این چیزها را از نزدیک می بینی . فقط مواظب باش یکوقت جان مردم از یکجای بدشان در نرود که یکدفعه زرتی با يك صدای ناجور پرت بشی بیرون ! زشت است با این سن و سالي كه داري !