2009/09/01

#474

مرحله اول طرح ارتقاء امنیت روانی بالاترین به اجراء درآمد !
.
در پی مسدود شدن حساب اسفندیار شورای هماهنگی بالایاری (با اویاری فرق دارد) متشکل از بالایارهای اول تا سوم و آبجی بالایار (احتمال ارتباط ایشان با فاطی زیاد است) به منظور ایجاد ارتقاء فرهنگ کاربران در استفاده از وسائل نقلیه عمومی طرح ارتقاء امنیت روانی را با موفقیت به اجرا درآورده موارد آن در زیر می آید :
  1. رعایت حجاب اسلامی در تیتر ، توضیح ، بر چسب ، موضوع ، فرستنده ، خواننده ، مثبت دهنده ، منفی گیرنده ، کامنت گذارنده ، اعضاء ، جوارح و غیره لازم و ضروری است و کاربران متخلف به حبس الی سه ماه تا عمراً بسته میشوند .
  2. بکار بردن هرگونه عبارات منافی عفت در مورد ارکان منافی عفت نظام استفاده از نظر شخصی در تیتر ، توضیح ، برچسب و غیره محسوب شده کاربر مربوطه توسط آبجی بالایار مورد ارشاد قرار میگیرد .
  3. ما تلاش نموده ایم تا لینکهای سیاسی شما در این برهه حساس عمراً بالا نرود . به همین مناسبت حد نصاب امتیاز لازم برای لینکهای سیاسی از این تاریخ لغایت پایان بحران سیاسی کشور به اندازه ی تعداد کاربران افزایش می یابد . توضیحاً اینکه در حال حاضر بالاترین سه میلیون عضو دارد آمارش هم در وزارت خارجه موجود است .
  4. هرگونه خبر رسانی از جنبش سبز تشویش اذهان عمومی محسوب شده آمدیم و سه تا کاربر دلشان نخواست از اینجور خبرها در سایت مطلع بشود . لطفاً تا اطلاع ثانوی فقط لینکهای سکسی از برینتی اسپیرز بگذارید که زمستان تابستان مشتری دارد .
  5. طبق طرح میادین کاربرانی که حساب تپل مپل دارند مشمول طرح بررسی دارائی ها شده باید کاملاً ثابت بشود که اعتبارشان را از راههای مشروع بدست آورده اند . چنانچه خلاف این امر ثابت بشود کل اعتبار کاربران مزبور به حساب برادران لبنانی بالاترین واریز خواهد شد .
  6. اضافه نمودن موضوع داغ با عنوان رهبر فرزانه ، رئیس جمهور محبوب ، دولت خدمت گذار و امثالهم بلامانع بوده لیکن برای عناوین دیگر نظر شورای نگهبان بالاترین و آبجی بالایار جهت حذف موضوع لازم و ضروری است .
  7. اشکالات سه سال اخیر سایت کاملاً طبیعی بوده و از این اتفاقات روزی هزار دفعه همه جا می افتد . چنانچه قول داده بودیم که مشکل حل بشود ولی صد برابر شد دیگر همینیه که هست . نخواستی هـّـری !
  8. بر همین اساس ممکن است مثبتهای شما به یک لینک منفی درج بشود یا کامنت موافق شما ناگهان ناپدید بگردد یا یک هفته امکان اضافه کردن لینک همینجوری بیخود و بی جهت نداشته باشید . این اشکالات در کل نظام کاملاً طبیعی بوده لطفاً برای آبجی بالایار حرف درنیاورید .
  9. از این به بعد کابران متخلف کچل شده و با آفتابه و پشت وانت دور بالاترین چرخانده میشوند . باشد تا عبرتی بشود برای کاربران دنباله .
  10. حساب کلیه ی خوانندگان این متن تا اطلاع ثانوی مسدود میشود . بعد از این امر از تشکیل اجتماعات بیش از یک نفر در سایت اکیداً خودداری نمائید وگرنه آبجی بالایار مجبور میشود با جیغ اشک آور شما را متفرق بنماید .
حاسبوا قبل ا.ن تحاسبوا !