2009/07/15

#428

تائید شد : اجنـّه ی وابسته به انگلیس توپولف را زدند زمین !
.

سازمان هواپیمائی با اعلام این مطلب افزود هواپیمای توپولف دوست و برادر روسیه که بعنوان سلاح کشتار جمعی در اختیار هواپیمائی قرار گرفته در زمان پرواز از نظر فنی و گیربکس کاملاً سالم بوده فقط از قسمت گلگیر یک کمی رنگ شدگی داشت . این سازمان درحالیکه از سلامت تمام قطعات هواپیما مطمئن بود گفت به احتمال زیاد خس و خاشاک موجود در هوای بوشهر و زمین تهران جلوی دید خلبان را در قزوین گرفته و باعث خاموشی موتورهای سالم آن شده است . تحقیقات اولیه نشان میدهد که بطورکلی این هواپیما اگر از همه نظر سالم نبود روسها بیخود آنرا بما نمی فرختند . اصولاً دوست و برادر روسیه از وقتی که دید در ایران با پیکان 52 ملت هنوز مسافرکشی میکنند هیچ طوریشان هم نمیشود خیلی هم مزه میدهد تمام توپولف ملخی هایش را انداخت بما . سازمان هواپیمائی در مورد جعبه سیاه هواپیما گفت هر وقت جعبه سیاه هواپیمای ستاری و دادمان و خبرنگارها و سرداران سپاه و بقیه پیدا شد این یکی را هم میگذاریم روش .

در همین راستا احمدی نژاد که جان آدمیزاد خیلی برایش مهم است پیام تسلیتی به ملت قهرمان فلسطین صادر کرد . در این پیام که قرار است بزودی در فضا هم پخش بشود بر لزوم دوستی با تمام ملتهای جهان که پیام تبریک فرستاده باشند و توپولف هم داشته باشند تاکید شد . احمدی نژاد از کلیه ی اعضاء هیئت دولت و نمایندگان و بقیه خواست تا فوراً علت سانحه را که دیروز برای امروز تهیه شده بود به اطلاع ملت شریف ایران برسانند . هنوز معلوم نیست چه کسی و چرا توی هواپیما بوده که باید سقوط میکرده لیکن از آنجا که خبرنگاران و سرداران زیادی سپاه فقط با سی صد و سی سقوط میکنند و نخبه ها هم فقط با اتوبوس به ته دره هدایت میشوند لذا احتمال میرود هرکی بوده روز هیجده تیر حتماً بیرون بوده باشد . احمدی نژاد همچنین از کسب رتبه ی نخست بین تمامی کشورهای جهان در زمینه ی فناوری سقوط آزاد ابراز خرسندی کرد . رهبری طی یک تماس فوری تلفنی گفت الاغ ! این چیزها ابراز خرسندی ندارد باز تو شروع کردی ؟

به همین مناسبت وزارت اطلاعات از دستگیری چند مظنون به سقوط هواپیما که در کشته شدن ندا و سهراب هم حتماً دست داشته اند و اینروزها زیاد بیرون میرفتند و از انگلیس هم حقوق میگرفتند تا شب الله اکبر بگویند خبر داد . به گفته ی ماموران امام زمان احتمالاً در آسمان قزوین ابطحی با هدایت اسرائیل برای تاج زاده قلاب گرفته تا حجاریان به دینام موتور هواپیما آدامس بچسباند تا جهت بد نام کردن نظام باعث سقوط هواپیما بشود . خبرگزاری فارس با تائید این مطلب که مثل اینگونه مطالب همیشه تائید میشود از بیت رهبری تقاضای سه روز عزای عمومی برای بانوی محجبه ی مصری کرد . این خبرگزاری در مورد کشته شدن اعضاء تیم ملی جوانان جودو گفت : الو ؟ ... الو ؟ آنتن نمیده ... امان از این موبایلها ، قطع شد !