2008/07/31

#107

لكوموتيو ملي ساخته شده در شرکت دسا وارد شبكه‌ ريلي مي‌شود (عصر ایران)

هو هو ، چی چی ، هو هو ، چی چی ، بسه دیگه محو شد !

آخوندموتیو !

در اینجا ضمن تبریک این پیروزی بزرگ و آن پیروزی کوچک که جمعاً باعث اختراع لکوموتیو ملی گردیده اند مشخصات لکوموتیو مذبور را به جهت بسط و گسترش کرکر خنده در جامعه در زیر می آوریم باشد تا خداوند یک علی دائی هم برای تیم واترپلوی بانوان ما بفرستد انشالله تعالی !

  1. این لکوموتیو هوشمند میباشد اینطوری که اگر در تهران سر خر را ول کنی خودش میداند موشکها را باید کجا ببرد !
  2. برای ورود این لکوموتیو به شبکه ریلی وزارت خارجه سه تا سخنگو برای تکذیب هرگونه محموله موشکی استخدام مینماید !
  3. چنانچه خدای نکرده این لکوموتیو هم عین قبلیها با بار موشک در ترکیه لو برود اصلاً ولش کن یکی دیگر میسازیم !
  4. محموله اورانیوم این لکوموتیو نیز هیچ ربطی به هیچ جائی نداشته بلکه چون رئیس جمهور پریروز به اورانیوم گفت انرژی پاک و ما فهمیدیم که ایشان پاک و نجس هم سرشان میشود اصلاً دلمان میخواهد لکوموتیو ما با اتم راه برود حالا چی میگی ؟!
  5. چنانچه کسی به مورد فوق اعتراض دارد میتواند برود به شورای امنیت بگوید تا ما در پایان مهلت دو هفته ای جلیلی را بفرستیم ژنو که به اعضاء ۱+۵ غسل جنابت یاد بدهد !
  6. برای سوار شدن به این لکوموتیو خرید بلیط یا پرداخت پول نیاز نیست بلکه یک پولی هم به آدم میدهند که سوارش بشود !
  7. مراحل آزمایشی این لکوموتیو در تونل وحشت پارک ارم بطور کاملاً موفق سپری شده و آماده انجام هرگونه عملیات وحشتناک در برابر دشمنان داخلی و خارجی میباشد !
  8. مدل داخل شهری این لکوموتیو جوری است که از این به بعد بجای ون و مینی بوس و اتوبوس گشت ارشاد میتواند اراذل و اوباش را با قطار بگیرد ببرد اعدام بنماید !
  9. هیچکدام از قطعات این لکوموتیو چینی و روسی نیست بلکه چینیها و روسها یکجور دوچرخه هائی دارند که قطعاتش به لکوموتیو ما میخورد !
  10. چنانچه کسانیکه سوار لکوموتیو ملی میشوند خدای نکرده خبرنگار و نخبه و دانشجو باشند هنوز نمیدانیم چه اتفاقی توی راه برایشان می افتد ولی هرچی هست از ته دره و سقوط روی شهرک توحید خیلی بهتر است !

تذکر : بنا به اعلام ایران خودرو متقاضیانی که تا پایان وقت اداری ۵ سال پیش تقاضای خودروی ملی کرده باشند ولی تا پایان وقت اداری ۵ سال دیگر خودروی خود را تحویل نگرفته باشند بجای خودروی ملی بهشان لکوموتیو ملی سه گانه سوز داده میشود که با آن مسافرکشی هم میشود کرد و بار ترافیک را هم کم میکند !