2009/07/16

#429

نماز جمعه به نام هاشمی به کام ما ؛ بگو اک بر شاه !
.

نظر به اینکه با گسترش روند تکبیر و سلام و صلوات و نماز سبز آخرش اگر ما رأی مان را پس نگیریم در عوض مسلمانهای فابریکی میشویم و نیز در پاسخ به سوالات مکرر شما عزیزان خسکی که نمیدانم چرا این چیزها را از ما میپرسید ، در اینجا طریقه ی بجا آوردن نماز جمعه سبز را ارائه مینمائیم لیکن توجه داشته باشید که این دفعه ی آخرتان باشد که از ما سوالات مذهبی میپرسید ما فقط به سوالات علمی فرهنگی سیاسی تحلیلی اجتماعی ورزشی ادبی اقتصادی اخلاقی خانوادگی تخیلی بهداشتی و غیره میتوانیم جواب بدهیم و اصلاً همه جا قرمزته .

حرکت بسوی نماز : شما به قصد قربة الی الله از منزل خارج میشوید و اتفاقاً خیلی هم زود به قصدتان میرسید . احتمالاً همان سر کوچه که رسیده باشید با یک اسلحه کالیبر 6 که هیچکسی در کل نظام ندارد به قرب الی الله هدایت میشوید یا چنانچه از سر کوچه رد شدید و خدای نکرده بجای اصابت کالیبر 6 توی گردن ، رینگی 6 دور دستتان بسته شد با کمی تاخیر به قرب الی الله میرسید و البته قبل از رسیدن به قرب الهی یک مقداری هم کتک میخورید که راه رسیدن به قرب الهی را خیلی نزدیک میکند . در این زمان حداقل هفتاد فرشته موکل دور و بر شما پرسه میزنند که همه شان هم اگر موبایل نداشته باشند گوشی موبایل دارند . تصاویر مراحل رسیدن شما به قرب الهی را ما خودمان بعداً روی تینی پیک و یوتیوب آپلود نموده با ناراحتی تماشا میکنیم . خدا بیامرزتان چقدر جوان رعنائی بودید . اینرا دو روز بعد به نامزد شما که حتماً تحت تعقیب هم قرار میگیرد میگوئیم .

حرکت در هنگام نماز : چنانچه شما یکی از چند میلیون خاشاکی بودید که باد اتفاقاً شما را به نماز جمعه رساند در هنگام نماز لطفاً هیچ حرکت اضافی نداشته باشید . خودمانیم حضرت عباسی هیچکدامتان که نماز جمعه بلد نیستید لااقل بگذارید بقیه دو کلام با آقای خداوند حرف بزنند بعد در خطبه ها برای ما تعریف بکنند ببینیم آخرش چی به چی است . در هنگام تلاوت خطبه های نماز جمعه این اصلاً مهم نیست که هاشمی چه میگوید ایشان بهرحال جائی نمیخوابد که آب زیرش برود بعداً فکر بکنند شاشیده حرف دربیاید لیکن هر وقت لازم شد لطف کنید بلند تکبیر بگوئید و در انتها بجای مرگ بر منافقین و صدام بگوئید روسیه . اگر دیدید پا داد آقا مجتبی را هم از دعای خیرتان محروم نکنید ایشان برای رسیدن به امامت الهی غیر از تانک و آر.پی.جی و خمپاره به دعای خیر شما هم خیلی احتیاج دارد .

حرکت بعد از نماز : این حرکت اصولاً در اسلام تعریف نشده لیکن معادل همان هروله ی خودمان بین صفا و مروه است منتها یک کمی تندتر . شما بعد از نماز تقریباً تو مایه های بن جانسون باید بدوید . این حرکت با اینکه خیلی هم صفا دارد ولی اصلاً مروه ندارد و مستحب است تا مومن در هنگام سعی بین صفا و منزل با موبایل فیلمبرداری هم بکند . چنانچه فیلبرداری نکردید خداوند انشالله در آن دنیا و اگر خدای نکرده در همین دنیا ماندید ، همینجا بهتان فحش هم نمیدهد چه به صواب . داشتن ماسک برای مومنان عین لباس احرام کش دار میماند . برای رسیدن به قرب الهی زیاد عجله نکنید در حال اگر هم شما به قرب الی الله نرسید قرب الی الله خودش به شما میرسد . بند کفشتان را دور ساق پا ببندید تا در هنگام سعی صفا و منزل کفشتان در نیاید چون قبل از سیمان کشیدن روی شما مدتی توی سردخانه تره بار لای باقالی ها نگهتان میدارند کف پایتان یخ میکند وقتی موسوی برای دیدار با خانواده شما آمد دل زهرا رهنورد برایتان غش میرود بالاترین موضوع داغ میزنند !