2009/01/18

#303

در راستای تحریم برنامه نود (بالاترین)

به سلامتی جنگ که تمام شد ، خالد مشعل را بکنید مجری نود !

بنا به اعلام وزیر اطلاعات عادل فردوسی پور ابتدا از طریق لب تاپ وارد شیراز شده سپس با پولهای موصاد در راستای تامین منافع امریکای جهانخوار اقدام به گزارش فوتبال در امجدیه نموده است . وی اخیراً بوسیله پیام کوتاه قصد براندازی داشت که این اقدام با هوشیاری امام زمان گمنام ناکام ماند . این عنصر خود فروخته در هنگام گزارش فوتبال همواره با ذکر عباراتی نظیر "چه میکنه" قصد شایعه پراکنی علیه ستاد نماز جمعه تویسرکان را داشت که با درایت رهبری و کمک عوامل فیلمبردار این توطئه نیز ناکام ماند !

در همین راستا علی آبادی ضمن اعلام افزایش سرانه ورزش از نیم نفر- سانت در سال 13۲۸ به شیش نفر - متر در سه سال گذشته خبر از ایجاد برخی تغییرات در برنامه نود داد . مطابق تغییرات جدید سید حسن نصرالله بعنوان کارشناس نرمش و حرکات ۳۲ گانه انگشت معرفی شد . نامبرده در جنگ ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه از طریق ویدئو کنفرانس نقش تکان دادن انگشت در به حرکت درآمدن توپ در زمین را بخوبی نشان داد . وی همچنین به همه نشان داد که چگونه یک مربی حتی در صورت محرومیت میتواند بدون حضور روی نیمکت از طریق تلویزیون بازیکنانش را هدایت کند !

همچنین جواد خیابانی نیز با حفظ سمت بعنوان کارشناس صرفه جوئی در آب و برق و گاز و تلفن تعیین گردید . توضیحاً اینکه نامبرده پیش از این در برنامه های فوتبال کارشناس سیستم ۲-۵-۳ ائمه اطهار و دفاع لایه ای امام خامنه ای و گوش راست نفوذی دکتر احمدی نژاد بود . وی همچنین نقش چادر چاقچول در ضربات ایستگاهی برای دریافت خودروی مینیاتور را نیز بخوبی میداند . وی همچنان به تخمه و پفک فروشی در امجدیه جوری افتخار میکند که انگار در تمام عمرش هیچ افتخار دیگری تا الآن بدست نیاورده است !

بر این اساس احمدی نژاد نیز بعنوان کارشناس شوت با رای زنده و مستقیم ملت ایران تعیین گردید . شوتهای وی از نوع کات دار بوده ولی بدلیل نامعلومی در زمان گل شدن تابلوی ورزشگاه نتیجه را به نفع تیم مقابل نشان میدهد . کارشناسان در سال نوآوری و شکوفائی نام این حرکت انفجاری را گل به خودی گذاشته اند . وی همواره ضمن استفاده مناسب از بازیکنان افریقائی در زمین بازوبند کاپیتانی را به عبدلله واد میداده است . احمدی نژاد هدف از اینکار را ایجاد اشتغال برای رئیس جمهورهای افریقا در پرتو امام زمان اعلام کرد !

علی آبادی در پایان افزود با حمایت ورزشی امام زمان ترتیبی داده شده است تا کشتی گیران از این به بعد بجای تشک روی خوشخواب کشتی بگیرند . هم اکنون وی در حال رایزنی با خانوم حضرت رقیه برای حمایت از حاج علی دائی (دام تیم ملیهُ) در بازی برگشت با کره جنوبی است . وی افزود چنانچه خانوم حضرت رقیه پا بدهد با هماهنگی های بعمل آمده با دفتر آیت الله بهجت ممکن است نخ دعای انگشت دائی حداقل برای یک نیمه درست عمل بکند !

هیچی دیگه همین ! حالا هی بگید درباره نود چیز بنویس !