2009/01/19

#304

بنا به اعلام مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات برادران علائی به عضویت در شبکه براندازی نرم متهم شدند. وی افزود اعترافات اعضای این شبکه به زودی از شبکه رادیو و تلویزیون ایران پخش خواهد شد (خبر)

برای جلوگیری از اعتراف به جاسوسی شلوارتان را بکشید بالا !
.
مدیر کل سوزاک سفلیس و ایدز وزارت اطلاعات هدف برادران علائی از براندازی نرم را تشویش اذهان عمومی از طریق تولید اصوات قبیحه ای مانند آه ، اوه ، جون ، یواش و امثالهم در جاهای تاریک اعلام کرد . این دفتر افزود در هنگام دستگیری اعضاء این شبکه مخوف تعدادی لوازم جاسوسی از قیبل ناز بالش ، رو تختی ، ملحفه ، دستمال کاغذی و یک بیژامه چلوار نیز توسط امام زمان گمنام کشف گردید که هم اکنون در آرشیو گیره و لب تاپ وزارت اطلاعات نگهداری میشود . مدیر کل مزبور ادامه داد طبق بررسی های بعمل آمده جمعاً مقدار نیم کیلو تف در بدن این دو برادر کشف گردیده است که همگی برای جلوگیری از سوزش و درد در هنگام براندازی نرم مورد استفاده قرار میگرفته است . مطابق قوانین جمهوری اسلامی درمان ایدز از هر راهی غیر از اتصال به پنجره فولادی جاسوسی محسوب میشود !

در همین راستا دبیر کل پریود و بارداریهای ناخواسته وزارت اطلاعات نیز از افتتاح بخش ویژه ضد جاسوسی زنان و زایمان نرم خبر داد . وی گفت در حال حاضر عمل سزارین بدلیل نرم بودن از مصادیق براندازی نرم بوده و جاسوس مربوطه برای اثبات حسن نیت باید در حضور پزشک معتمد نظام حداقل سه شکم از جاهای دیگرش بزاید . وی نگفت در براندازی نرم چی وارد کجا میشود لیکن از تشکیل ستاد محافظت از زیپ و خشتک نظام خبر داد . بر این اساس بسیج مستقر در مهرآباد آمادگی کامل خود را برای حضور در مناطق عملیاتی نرم اعلام کرد . مطابق شواهد موجود ظاهراً این برادران بر خلاف سایر انواع آدمیزاد ، خودشان از عقب زائیده میشوند . به گفته آگاهان این بسیجیان اگر چیزی را به کسی اعلام نکنند هم چند وقت دیگر فیلمشان درمی آید خودبخود همه چیز به همه کس اعلام میشود !

به همین مناسبت ستاد ضد جاسوسی نرم شب جمعه و زفاف وزارت اطلاعات از کلیه زنان کشور بعنوان عنصر "مسئله دار" یاد کرد . به گفته این ستاد "مسئله" زنان در دو نوبت ابتدا باعث واکنش علما برای "توضیح المسائل" شده سپس باعث براندازی نرم از طریق خندیدن ملت به همان توضیح المسائل میگردد . علما معتقدند قصد خداوند نیز از "مسئله دار" کردن زنان براندازی نرم در بدو خلقت بوده است . این ستاد از برادر یا خواهر نو مسلمان مایکل الدین بنت جکسون برای تشکیل کمیته تغییر جنسیت رسماً دعوت بعمل آورد . قرار است بزودی جلسه مشترکی برای تبدیل آنتن بشقابی به آنتن معمولی با حضور برادر یا خواهر مایکل تشکیل گردد . اصولاً جمهوری اسلامی همواره آنتهای بشقابی را چه روی پشت بام چه دور میادین با خودروی ون جمع میکرده است !

قرار است اعترافات این دو برادر بزودی از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش بشود . ضرغامی تماشای این اعترافات را برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع اعلام نموده و از امت شهید پرور خواست تا در هنگام دیدن برنامه اعتراف برادران علائی حضرت عباسی چراغها را خاموش نکنند . دانشمندان معتقدند که لامپ یکی از مهمترین عوامل رشد جمعیت جهان است . ضرغامی در پاسخ به سوال رعایت صرفه جوئی گفت حالا یک شب هزار شب نمیشه !

** سخنی با استاد بزرگ : تا نخوابانده ای زیر گوش ما بگویم که بخدا من پشت دستم را با بیل داغ کرده بودم که دیگر سکسی ننویسم ! ولی با وجود این اخبار و اوضاع موجود ظاهراً ترک این رویه یک مرتبه و بطور یابوئی حتی در کمپ هم امکان پذیر نمیباشد ! شرط ادب بود که با این توضیح از پیشامد ذهنیت حرف نشنوی جداً جلوگیری نموده و نیازم به راهنمائی را چون همیشه اعلام کنم ...