2008/12/04

#264

رييس جمهور در تبریز : هركسي در جهان بخواهد كوچك‌ترين تعرضي به ملت ايران بكند، جواب اقدام آن‌ها فرياد مردم آذربايجان است؛ آذربايجان اوياخدي، انقلابا داياخدي. (ایسنا)

آذربـایـجـان اویـاخـدی ، احـمـدی نـژاد سـولاخـدی !
.
صحنه ای از اجتماع میلیونی مردم تبریز برای استقبال رنگین از رئیس جمهور !

پس از نصیحتهای تهدید آمیز دیروز احمدی نژاد به امریکا که با زبان شیرین ترکی بیان شد هم اکنون کمیته زبانهای خیلی زنده دنیا در کاخ سفید مشغول آموزش زبان ترکی به بوش است . خدا کند بوش بعد از آموزش بیلمز نشود ! این درحالیست که نامبرده طی سه سال گذشته در حال فراگیری زبان آرادان از توابع گرمسار بود . وی پس از کلاس آموزش ترکی درحالیکه کتاب دهقان فداکار زیر بغلش بود در یک مصاحبه اختصاصی با ما گفت : منیم نصیحت احمدی نژاد هر وقت میشنوم اختیارش از دستم ویل میشی حس گریبی با من دست میده به کونده لیزه میگم این ایسرائول مگه ترکی بیلمره که نصیحت احمدی نژاد نمیشنوی ؟!

در همین راستا تعدادی از برادران غیور و استقلال طلب ترک که از دو هفته پیش تابحال در حال تمرین استقلال آذربایجان از طریق ارسال فحش به ما میباشند نصیحت احمدی نژاد به امریکا را توهین به همه گونه زبان ترکی قلمداد نموده و با تحصن مقابل سندیکای ترکهای هشت سیلندر سوپر دولوکس تک صندلی کولردار خواستار جدائی آذربایجان از کره زمین شدند !

همچنین نظر به اینکه تابحال همین چاقوکشان زنجان و همین شیرهای رشتی و همین عربهای خوزستان برای دشمن کفایت میکردند از این به بعد قرار شد همین جوانان تبریز هم برای دشمن کفایت بکنند . رئیس جمهور نگفت جوانان تبریز دقیقاً باید چطوری برای دشمن کفایت بکنند . ظاهراً احمدی نژاد عادت دارد در جمع روستائیان و عشایر با ارائه عدد و رقم و درصد حرفهای دقیق بزند ولی در شهرها همینطوری یک چیزی روی هوا بپراند . برخی گزارشها حاکی از اینست که ترکی عشایر چهارمحال و بختیاری احتمالاً از ترکی تبریزی ها خیلی بهتر است که دقیقاً متوجه منظور او میشوند !

احمدی نژاد در بخشی دیگر به زبان فارسی که بعد از عربی زبان نامادری او محسوب میشود نصیحت کرد که همه از فلسطین و عراق و افغانستان بیرون بروند . وی نگفت اگر بیرون نروند چه میشود لیکن امکان دارد که گفته باشد ولی دشمن هنوز بین ترکی و عربی و فارسی گیر کرده باشد . همزمان یونسکو از احتمال اختراع زبان جدیدی بنام محمودرانتو خبر داد . این زبان شاخه ای از عربی با لهجه فارسی بوده که در آن تمام جملات با اللهم عجل لولیک الفرج شروع شده و یک قسمت از عبارات آن هم بستگی به شهری دارد که آدم در آنجا حرف میزند !

نظر به اینکه از پنج دقیقه دیگر تلاشها برای استقلال آذربایجان در این صفحه شروع میشود لذا خدایم مرا بیامرزاد !