2008/12/05

#265

اینرا برای 16 آذر می نویسم ...

روز دانشجو بر بسیج و پلیس ضد شورش مبارکباد !
.

دفتر آقا در بیانیه ای به مناسبت روز دانشجو اعلام کرد مرگ حق است ! به همین مناسبت اداره صدور اذن دفن تپه ها از ثبت احوال خواست تا برای کلیه دانشجویان پلاک صادر کند . این پلاکها کاملاً ضد چماق بوده و زیر چک و لگد هم خم نمیشود و هویت دانشجویان را بعد از نبش قبر کاملاً مشخص مینماید . نیروی انتظامی نیز از ملت غیور پرور درخواست کرد که بدلیل تردد تانک ، موتورهای خود را فردا در پیاده روهای میدان انقلاب پارک نکنند !

همچنین دفتر هماهنگی تولید حماسه از حادثه ، آمادگی کامل خود را برای تغییر نام روز ۱۶ آذر به "یوم الله حماسه سازان بسیج" اعلام نمود . در حال حاضر اعضاء این دفتر در حال بدنسازی برای فیگورهای لازمه برای فردا میباشند . علما نیز در اطلاعیه ای آمادگی کامل خود را برای اعلام "مطابق با شرع بودن" کلیه اتفاقات فردا اعلام نموده و همه گونه کف گرگی ، زیر زانوئی و کله را موکداً از راههای رسیدن سریع به خدا خواندند . بر این اساس قرار شد بین ایستگاه دانشگاه تهران و خداوند یک خط اتوبوس بی.آر.تی راه اندازی شود !

همزمان رئیس جمهور نیز وجود روزی بنام ۱۶ آذر در تقویم جمهوری اسلامی را نشانه آزادی مطلق در سه سال گذشته برشمرد و گفت قدرتهای زورگو و اصولاً کلیه کسانیکه دم از دموکراسی میزنند چطور تقویمشان ۱۶ دارد ولی آذر ندارد ؟! در همین راستا وزیر اطلاعات از کشف ماه دسامبر در تقویم حاسوسان موصاد خبر داد و گفت نامبردگان از طریق دسامبر ابتدا وارد رشت شده و سپس با لپ تاپ قصد براندازی مخملی داشتند که با هوشیاری خود امام زمان این توطئه ناکام ماند . وی از دانشجویان خواست چنانچه تنشان نمیخارد فردا در منزل بمانند تا جهانیان شاهد حضور میلیونی دانشجویان ایران در حمایت از جمهوری اسلامی باشند . وی درباره هویت فلسطینی و لبنانی دانشجویان میلیونی فردا چیزی نگفت !

فرمانده سپاه نیز ضمن تبریک پیروزی فتح مواضع دشمن فرضی از کشف تعدادی سنجاق سر و بیگودی آبجوشی از جاسوسان دشمن خبر داد و گفت با همکاری خوب رئیس دانشگاه تهران بزودی سر فصل درسی کلیه رشته های دانشگاهی در مرکز مطالعات سپاه واقع در شعب ابی طالب تکمیل و برای اجرا بخشنامه خواهد شد . این در حالیست که پیش از این شرح اصول کافی برای پایان نامه دکترای جراحی مغز استخوان الزامی شده بود !

به همین مناسبت ستاد حمل و نقل دانشجویان زندانی نیز آمادگی کامل خود را برای انتقال دستگیر شدگان فردا به آنور مرز اعلام کرد . این ستاد از ملت قهرمان پرور خواست فردا بجای کیف و کلاسور برای فرزندانشان ساک ببندند و چنانچه کسی از آنها پرسید کجا میروید ؟ بگویند شونزده بدر ! در حال حاضر شرط تردد بین مرزهای آزاد دریافت یک هفته مرخصی از زندان میباشد . عینهو احمد باطبی !