2009/08/15

#459

مـمـلـکـت لاریـجـانـیـزه مـیـشـود !
.

صادق لاریجانی پس از طی یک دوره ی آموزشی فرو کردن تا ته رئیس قوه قضائیه شد . وی همچنین برای تصدی در این سمت توسط مرتضوی آموزشهای دیگری هم دیده که ما الآن رویمان نمیشود بگوئیم مربوط به کجاهای آدم میشود . صادق لاریجانی که چهره اش قابلیتهای زیادی برای کاریکاتور شدن دارد در اولین اظهار نظر رسمی خود گفت هیسسس ! اصولاً قاطبه ی لاریجانی عادت دارد عین چارلی چاپلین فقط سینمای صامت باشند . گروه فشار پس از انتصاب بجا و شایسته ی صادق لاریجانی به این سمت ابراز امیدواری کرد که در آینده ی نزدیک قوه قضائیه برای مذاکره با اغتشاشگران حتماً از وازلین استفاده بکند . این عده معتقدند که بدون وازلین طرفین مذاکره کننده زخم میشوند .

به همین مناسبت رهبری طی حکمی انتخاب بجا و شایسته ی جواد لاریجانی بعنوان رئیس جمهور آینده را تبریک گفت . رهبری تاکید کرد حالا که ما هر کاری میکنیم سران سه قوه با هم برادری نمیکنند لذا با این تاکتیک بجا و شایسته از این به بعد سران سه قوه هزاری هم که نخواهند با هم برادرند . تعظیم علیه که اخیراً عادت کرده از چهار سال قبل پیام تبریک برای کسی بفرستد که قرار است چهار سال بعد مردم انتخابش نکنند ضمن تشکر از خدمات بجا و شایسته ی عموم آحاد ایل و تبار لاریجانی که اگر نبود الآن وضع از اینی که هست خیلی بهتر بود ابراز امیدواری کرد که بزودی ممدشون هم یک کاره ای بشود . جواد لاریجانی که فقط از ناحیه ی چشم و چال یک کمی لوچ است پریروزها رو کرد که بیست و هفت سال پیش به امام گفته بوده جام زهر تناول بکند امام گوش نکرده بود . وی که در امریکا حال میکند در جماران غسل ، استعداد عجیبی برای جمع کردن کشور در صورت تهدید حمله ی امریکا دارد . بطورکلی برادران لاریجانی هرچی گه خورده غلط کرده برای احمدی نژاد دارند جمع میکنند یکجا برای جلوگیری از حمله ی امریکا میگویند .

طی سی سال گذشته رئیس قوه قضائیه همواره کسی بوده که با سلام و صلوات آمده با فحش خواهر مادر رفته . در همین راستا نام آیت الله یزدی که الآن در حال ترجمه ی قرآن از فارسی به عربی است از لحاظ تعداد فحشهای خواهر مادر به یکی از سران سه قوه در کل جهان در صفحه ی اول کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است . همچنین دادستان کل کشور که معمولاً با تغییر ریاست قوه قضائیه هم عوض نمیشود برای n سال دیگر در سمت خود ابقاء شد . وی که بتنهائی برای تمام مردم جهان حداقل یکبار حکم تعقیب صادر کرده است ابراز امیدواری کرد با انتصاب صادق لاریجانی بقیه ی لاریجانی ها هم گوسفندها را بفروشند از پشت کوه بیایند تهران !