2008/11/17

#244

در راستای معرفی صادق محصولی مرد میلیون دلاری برای وزارت کشور و جلسه رای اعتماد فردای مجلس


رأی اعتماد ۲ تومن ، عدم اعتماد ۵ تومن ، با هم ۸ تومن !

رئیس جمهور سوار بر قایق دو موتوره وزارت کشور روی آبهای نیلگون وطن در حال رتق و فتق امور !

لازم به ذکر است که محصولی محصول نظام بوده و لذا مانند سایر محصولات نظام اگر میلیاردر نمی بود معلوم میشد که غیر از وزارت کشور فقط بدرد حمالی میخورد . نمایندگان واقعی ملت فردا با رأی اعتماد به این بدبخت کوخ نشین یکبار دیگر به دشمن ثابت میکنند که اصلاً قرار نیست در انتخابات آزاد سال آینده ریاست جمهوری آره و اینا بشود !

به گزارش منابع مطلع با توجه به اینکه در زمان رأی اعتماد نمایندگان پول میگیرند که رأی بدهند و در زمان استیضاح پول میگیرند که رأی ندهند و نمایندگان نیز هر دو بار پول را میگیرند تو گوش یارو هم میزنند بعد کاری را که دیشب علی آقا گفته میکنند لذا انتظار میرود که از این پس نمایندگان محترم با بر چسب قیمت در مجلس حاضر بشوند !

بنا به اعلام ستاد مبارزه با مفاسد غیر اقتصادی ، با نمایندگان خاطی طبق قانون انتخاباتی که چند سال دیگر همین موقع تصویب میشود برخورد جدی خواهد شد و ملت قهرمان پرور نیز میتوانند گزارشهای مردمی خود را در زمینه گران فروشی نمایندگان به آدرس : اینجا - نبش اونجا - به اون نشون که یارو دماغوئه سر کوچه وایساده ارسال نموده و تا پایان چشم انداز بیست ساله منتظر پاسخ سریع ما باشند !

توضیحاً اینکه هنوز کسی اسم آن عنصر دشمن را که به اسم نماینده دولت در مجلس چکهای پنج میلیونی توزیع میکرد نمیداند لیکن ظاهراً یکی بوده که حالا دیگر نیست . به گفته مقامات پلیس مخفی شواهد نشان میدهد که فرد مزبور همان کسی است که به کردان هم مدرک آکسفورد را انداخته بوده !

رئیس جمهور تغییر شصت و چهار وزیر کشور طی سه سال گذشته را کاملاً طبیعی قلمداد کرده و آنرا نشانه شکست امریکا در منطقه ارزیابی نموده و گفته است چون در اعتراض به جلسه استیضاح کردان شرکت نکردم میخواهم در جلسه فردا دوبار شرکت کنم . وی در پاسخ به این سوال احمد توکلی که پرسیده بود چه جوری ؟ سایت الف را دوباره فیلتر کرد !

با انتصاب محصولی به وزارت کشور انتظار میرود حداقل طی پنج هفته آینده خطبه های نماز جمعه احتیاج به فصل الخطاب رهبری نداشته ، خرداد سال آینده معلوم بشود که در انتخابات امسال امریکا تقلب صورت گرفته ، ثروت محصولی از طریق بنائی در برج سازی مشکلات اقتصادی جهان را نموده ، احمدی نژاد با رأُی مستقیم ما دوباره رئیس جمهور جهان شده و زورمایش آرامش و امنیت به همراه موشک سجیل کماکان هیچ ربطی به کشیدن هیچ جای آدم نداشته و چند بار دیگر هم تکرار بشود !

ضمناً چون ما الآن نیم ساعت است که از خبرنگارمان خبر نداریم لذا سایر اخبار مربوطه را فردا صبح از طریق رادیو و فردا شب از طریق ماهواره بشنوید !