2008/08/20

#165

در راستای اینکه کاروان ظفرمند ورزشی ما در المپیک عین آمار دارند میبازند !

* البته دیروز که این مراد محمدی برنز گرفت و ما در من گو له برایش هورا کشیدیم یک خلقی ریختند سر ما که ای آقا حالا مگه چی شده بعد از بوقی با اینهمه دنگ و فنگ یه برنز که اینهمه هورا و اینا نداره ! حالا بفرما ...

پیاده روی تا مرقد را هم ببرید المپیک ما لااقل یک مدال بیاوریم !

آدمیزاد که خوب است این بدبخت هم وقتی نتیجه کاروان المپیک ما را فهمید این شکلی شد !

در اینجا مطابق معمول پیشنهادهای بسیار سازنده خودمان را در راستای اضافه نمودن چند رشته پرطرفدار و مدال آور به جهت ارتقاء سطح المپیک به میمنت و مبارکی در زیر می آوریم چون دلمان میخواهد !

  1. مسابقات ورزش باستانی همسران شهید !
    اتفاقاً اصلاً هم خنده ندارد شما هم نیشتان را جمع کنید ! ضمن اینکه اگر میپرسید حالا این وسط ما همسر شهید باستانی کار مثلاً در مغولستان از کجایمان دربیاوریم بنده شما را کاملاً راهنمائی میکنم ! بنیاد شهید را ببرید مغولستان چند نفر را "بعد از طی مراحل اداری" شهید محسوب کنند کارشان را خوب بلدند و در انفجار شیراز هم اینرا به تمام جهان ثابت کرده اند ! بعد هم کی گفته ورزش باستانی همسران "شهدای محسوب شده" میل و کباده میخواهد ؟! من بهتان میگویم چی میخواهد : یک لنگه چشم با یک نوک دماغ که از چادر بیرون بزند و سایر اندامها نیز سایز چهار ایکس لارژ باشد جوری که در زمستان هنگام قطع گاز ترکمنستان به راحتی بشود از آن بعنوان کرسی استفاده کرد ! برای اردوی آمادگی هم ببریدشان میدان ونک در استادیوم گشت ارشاد تمرین ! نفرات اول تا آخر را هم مستثیماً ببرید مسابقات پرورش اندام و چه بسا پرورش اندامهای جهان !
  2. مسابقات سرعت استشهادی بی ترمز !
    بفرما ! هنوز اعلام نکرده تیمهای عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین و دویست تا تیم هم از همین ایران خودمان اعلام آمادگی کردند ! اردوی آمادگی شان هم خیلی ساده است فلسطینیها که اخیراً با لودر و چپ نمودن ماشین صهیونیستها بصورت استشهادی برای شهادت مسابقه میدهند افغانیها که با بوئینگ میزنند تو برجک ملت عراقیها که اصلاً یک مربی خارجی بنام مقتدا صدر هم دارند لبنانیها هم که دیگه نگو ما هم که در حال حاضر مهد این رشته هستیم ! بقیه جاهای دنیا هم ورزشکارانشان را بفرستند به نمایندگی ولی فقیه در کشورشان با ۲۰۰ تومن یک کمربندهای ورزشی بهشان میدهند که البته فقط دم پستهای ایست و بازرسی این امریکائیهای بدبخت عمل میکند چهارتا یهودی را هم ببرید هرجائی که میزبان المپیک است ول کنید در ورزشگاه آنوقت ببینید مسابقات استشهادی هیجان انگیزتر است یا پرتاب نیزه و چکش و اینجور ورزشهای سرخپوستی ؟!
  3. مسابقات سرعت تعجیل در ظهور !
    این یکی که دیگر خواهران و برادران هم ندارد مایه اش هم فقط بیت و نهاد ولی فقیه و حسینیه و سایر جاهائی است که انگلیسیها برای احداثش بما خوب پول میدهند و شکر خدا در تمام شهرهای تمام دنیا هم همین الآن موجود داریم و مثلاً ما پریروز فهمیدیم که غیر از لندن مسکو هم امام جمعه دارد ! مابقی اش میماند چندتا دانشجوی ننه مرده که شکر خدا آنگولای افریقا هم که بروید دارد ! شما فکر کردید همه جا عین آکسفورد است که غیر حضوری مدرک بدهد ؟! نخیر ! هیچ هم از این خبرها نیست بلکه دانشجوها اعم از خواهر و برادر در سراسر دنیا دانشگاه میروند فقط برای اینکه اسلام به خطر بیفتد و خدای نکرده تایم مقرر ظهور طبق ساعت گرینویچ عقب و جلو بشود در آن هنگام است که ورزشکاران برای جلوگیری از به هم خوردن تنظیم ساعت ظهور آقا باید وارد عمل بشوند و با هم به رقابت بپردازند به همین راحتی ! تازه این رشته جزو ورزشهای ترکیبی هم هست چون هم کاراته دارد هم بوکس هم پرتاب وزنه هم عین بیس بال چماق دارد هم خیلی چیزهای بین المللی دیگر !

نتیجه : امید آن میرود که در المپیکهای بعدی با استفاده از رهنمودهای ما ورزشکاران اعزامی جمهوری اسلامی از ورزشکاران چین که خوب است از کل مردم چین هم بیشتر مدال بیاورند تا ما هم در بازگشت با گل و اسپند برویم فرودگاه بگوئیم دیپلمات سرافراز خوش آمدی خوش آمدی !