2008/07/06

#47

سردار فیروزآبادی : اگر منافع ما به خطر افتد اجازه استفاده از تنگه هرمز را به ديگران نمي دهیم (فارس)

* توضیح ضروری اینکه ما بعد از شنیدن این خبر هیجان انگیز البته یک کمی فکر نمودیم دیدیم ایشان چون خودشان بدنه ضخیم نظام میباشند لذا اگر بپرند توی آب تنگه هرمز خیلی راحت بسته میشود و اصلاً نیاز به زور اضافه هم نیست !

تنگه را می بندیم دهن گشاد را باز میکنیم !


احمدی نژاد خودش کسی است که همه بهش میخندند حالا اگر اون به کسی بخندد ..... خودتان یک نتیجه ای بگیرید !

در اینجا به جهت تائید همه جانبه این سردار وزین اسلام که همینطور سر جاش نشسته قهرمان پرورش اندام نیز میباشند اعلام میداریم که به پنج روش مندرج در زیر جمهوری اسلامی میتواند تنگه هرمز را ببندد :
  1. اگر منافع جمهوری اسلامی به خطر بیفتد میتواند فوری به همه اعلام بنماید که اصلاً رژیم عوض شده و چه نشسته اید که ما حتی شاه هم آورده ایم داریم دنبال رعیت میگردیم ! بعد اینطوری که بشود تمام ایرانی هائی که طی این سی سال با هرگونه قایق و لنج و حتی شنا از مملکت فرار کرده بودند و رفته بودند دوبی عملگی میخواهند دوباره برگردند ایران آنوقت در خلیج همیشه جعلی عربی چنان ترافیک انسانی میشود که کوسه ها هم دیگر نمیتوانند از تنگه هرمز استفاده کنند چه به نفتکش و دشمن !
  2. همچنین اگر منافع اینا (!) به خطر بیفتد چه بسا که از اینور هی بروند مصاحبه بکنند و امریکا را برای جنگ تشویق کنند از آنور هم تمام هواپیماهای ایرباس به مقصد تمام جاها را همینجور الکی ببرند روی تنگه هرمز پرواز کنند و به جهت محکم کاری یک اف ۱۴ هم همان دور و برها بپرانند اینطوری که بشود امریکائیها هی به اف ۱۴ اخطار میدهند آنهم نمیرود امریکائیها ایرباسهای ما را میزنند بعد اینطوری که شد در تنگه هرمز اینقدر ایرباس می افتد که خودش بند می آید و نه نفتکشها میتوانند از آن استفاده کنند نه دشمن !
  3. اینجوری هم میشود که جمهوری اسلامی تنبان (!) کوچک و بزرگ را بدهد به امارات بعد آنها ظرف یک هفته در تمام آنجا شهرک و برج و اتوبان و تونل و دیزنی لند میسازند جوری که تمام توریستهای تمام دنیا بروند آنجا عین دوبی صفا ! اگر رضازاده را هم ببرند تا برای املاک رفسنجابینسون در آنجا تبلیغ بنماید که آنوقت نصف جمعیت ایران هم میروند تنبان بعد ترافیک خلیج همیشه اوریجینال فارس جوری میشود که چه بسا اصلاً مجبور بشوند در تنگه هرمز چراغ قرمز بگذارند جوری که نفتکشها و ناوهای امریکائی مجبور باشد سه ساعت پشت چراغ بایستد و نتواند از تنگه هرمز استفاده بنماید !
  4. یک روش خیلی ساده تر هم اینست که دانشجوها و وبلاگنویسها و اصولاً کلیه آدمهای محارب را بجای اعدام ببرند بریزند در تنگه هرمز که کوسه ها بخورندشان ! ما حساب کردیم دیدیم اگر این هفتاد و پنج میلیون محاربی را که هنوز خودکشی نکرده اند بریزند توی آب اینطوری هم آمار اعدام جمهوری اسلامی در عین ناباروری (!) همگان خیلی می آید پائین هم کوسه برای اینهمه غذا کم می آید و امریکائیها عمراً اگر بتوانند از لای اینهمه آدم در تنگه هرمز رد بشوند چه به اینکه حمله هم بخواهند بکنند و خصوصاً چه اینکه نفتکش هم تازه بخواهد از آنجا رد بشود !
  5. در همین راستای بستن انسانی تنگه هرمز این کار را هم میشود کرد که به همه اعلام کنند که به دارندگان یکی از انواع کارتهای سهمیه بندی ، در تنگه هرمز سه تا پیاز و یک عدد از این چائی هندلی ها و یک کف دست پودر رختشوئی مفتی میدهیم ! اینطوری که بشود آنوقت دوتا کار با هم انجام میشود : یکی اینکه اصلاً دیگر کسی در ایران باقی نمیماند که کس دیگری بخواهد بهش حمله کند و یکی هم اینکه حداقل تا پایان دوره بعدی ریاست جمهوری احمدی نژاد تنگه هرمز چنان کیپ میشود که آدمها به زور از کنار همدیگر رد میشوند چه به دشمن و نفتکش و کشتی های تجاری !

نتیجه : ای دبلیو ! به ما میخواهی حمله کنی ؟! داداش ما خودمون اینکاره ایم !