2010/12/19

#862

به مهدی یحیی نژاد : داداش ! مرگ من یواش !


در راستای حمایت همه جانبه از مسدود شدن در و دیوار در بالاترین طی بیست و چهار ساعت گذشته اینجانب دارنده‌ی یک باب هویت تأئید شده بهمراه اعتبار حدودی 45000 که از همین الآن دیگر تقریباً نداشته محسوب می‌گردد در اینجا سه ابزار موثر جهت ایجاد نظم و هماهنگی قاطع و هرچه سریعتر در سایت را به این شرح اعلام می‌دارم :

1- کمباین : جهت جلوگیری قاطع از کارشکنی کاربران یک کمباین ول کنید وسط بالاترین همینجوری ریز و درشت و لینک و لینک گذار و کامنت و کامنت گذار و مثبت دهنده و منفی دهنده و کلاً همه را بزند از آنطرف بسته بندی بکند بیندازد بیرون . خیلی کیف می‌دهد . کسانی که کار فرهنگی و قانون حالی‌شان نمی‌شود همان حقشان است بروند لادست کمباین . دو ماه است مهدی یحیی نژاد خودش را کشت گفت بابا یه کمی یواش‌تر همه گفتند نه ! الاّ و بلاّ حالا که اینجوریه ما باید بیشتر فشار بدهیم . همان الهی که همه‌مان برویم لادست کمباین به حق علی !

2- بیل مکانیکی : بیل را از همان بالا ول کنید توی فرق سر سایت و دوباره بالا ببرید و باز ول کنید . اینکار را حدوداً سه چهار روز ادامه بدهید تمام کاربران متخلف نابود می‌شوند . فقط آنهائی که بجای نابود زخمی می‌شوند کار و زندگی‌شان را می‌گذارند زمین همه کار می‌کنند که در عوض سایت را نابود بکنند . ولی شما خوف نکنید ! شما کمباین و بیل مکانیکی دارید ، بقیه ندارند ! کاربران متلاشی شده آنهائی که متلاشی نشده‌اند را تحریک می‌کنند که سایت را به نابودی بکشند . شما با بیل مکانیکی با همانها هم برخورد قاطع کنید . کم کم دیگر همه نابود می‌شوند و وقتی هیچکسی در سایت نباشد قانون بخوبی رعایت می‌شود !

3- خود مهدی یحیی نژاد : برادر جان ! این راهش نیست . بالاترین را کلی زحمت کشیده‌ای که به اینجا رسانده‌ای . تو می‌دانی که من از خود تو موافق‌ترم با عدم فحاشی به خدا پیغمبر و خبر درست درمان کار کردن در سایت و سایر موارد . ولی این راهش نیست . روش حذفی آنهم اینطور چکشی هیچ‌جا جواب نداده در بالاترین هم جواب نمی‌دهد . فقط همه را جری‌تر می‌کند . پیشنهاد من اینست که یک صفحه‌ی موقت باز کن برای دریافت نظرات (یا همان وبلاگ بالاترین) بگذار تمام اعضا جدا و خارج از محل سایت بیایند هرچه که می‌خواهند بگویند . حتی بگذار تمام فحشهایشان را هم همانجا بیرون از سایت بدهند . خودت و بالایارها و هر کس دیگری که بهش اعتماد داری تمام حرفها را بخوانید مطمئن باش که از وسطش حرف حساب هم زیاد درمی‌آید که بدرد احوال امروز سایت بخورد . نگذار یعقوب نزول خور ناراحت بشود ! از ما گفتن !