2009/04/04

#347

به مناسبت درگذشت همسر امام که خیلی هم جانگداز بود !


جسارتاً این بتول دیوان شعری وصیت سیاسی چیزی نداشت ؟!
.
در لحظه عروج ملکوتی آن حضرت سماوات این شکلی شد !

دفتر نمایندگی نور المشرقین ضمن تقدیر از همیشه در صحنه بخاطر رحلت جانگداز افزود در حال حاضر از ایشان تعداد ۹۲۴ جلد کتاب در تمام زمینه های فلسفی ، عرفانی ، عشقی ، روانی ، احساسی و چندتا چیز دیگر بجا مانده که برخی از آنها هنوز در حال تالیف است . این دفتر افزود مشتاقان اهل عصمت و طهارت میتوانند همه روزه از صبح تا شب در نمایشگاهی که به همین منظور بر پا شده حال آنکه قبلاً به منظور دیگری برپا شده بود از آثار بجا مانده از این عزیز از دست رفته دیدن نمایند . تفسیر مولانا در آینه بغل ، مثنوی موش و مموش ، شرح کامل ریاضیات از پایه تا کنکور بهمراه یک جلد دیوان پروین اعتصامی شامل غزلیات این بزرگوار از جمله ی این آثار است . در مقدمه ی این دیوان چنین آمده است :

من به سمت چپت ای دوست گرفتار شدم ..... نمیدانم چه جوری شد که یکدفعه بیمار شدم
۱۰۹ ساله بـُدم قدس سره میگفت ..... لاکن حوری میشوی مـُردم و بیدار شدم !

به همین مناسبت دانشگاه آزاد اسلامی از اضافه شدن واحد درسی جدیدی بنام همسر شناسی امام خبر داد . این دانشگاه که پس از پذیرش تحصیلی ملت مظلوم غزه در حال ثبت نام بورسیه های ببرهای تامیر میباشد افزود چنانچه کسی این واحد جدید را که کاملاً اختیاری میباشد پاس نکند پاسش میکنیم . دفتر تعظیم به معظم رهبری نیز ضمن نگرانی شدید از آینده ی نوه ی امام که معلوم نیست در انتخابات بعدی مجلس ایندفعه دیگه چرا صلاحیتش رد میشود از ملت قهرمان خواست تا زیاد خودشان را ناراحت نکنند . توضیحاً اینکه در اینگونه مناسبتهای غمگین سیاسی الهی ملت قهرمان پرور جهت عزاداری هرچه بهتر میروند جاده چالوس نوار میگذارند قر میدهند میرقصند !

برخی منابع مطلع نیز که از همه چیز اطلاع دارند ولی اسم ندارند این رحلت ملکوتی را از اثرات پخش پیام احمدی نژاد در فضا خواندند . به گفته ی این عده اگر جمهوری اسلامی همینطور پیش برود تا سال ۲۰۸۶ هر اتفاقی در جهان بیفتد بخاطر پخش پیام محمود در فضا افتاده . هم اکنون یک لشکر نویسنده در حال جمع آوری صفات برجسته ی بتول در طول حیات گهربار میباشند . گفته میشود خانواده ی امام در حالت عادی یک کمی باعث زحمت نظام هستند ولی وقتی بمیرند اتفاقاً خیلی هم رحمت میشوند . یکیش اینکه روز اول فروردین میشود خبر درگذشت یکهفته پیش را اعلام کرد تا عید را زهرمار ملت بکنند . همین نوه ی امام اگر بجای کاندید شدن مرده بود الآن سه تا اتوبان به نامش بود ولی نمرد الآن دوچرخه اش هم بنامش نیست ! ضمناً جمهوری اسلامی همچنان از علت مرگ سید احمد خمینی عمراً خبر ندارد !