2010/12/18

#861

خیلی ممنون ؛ ایشالا با یارانه‌ها جنبش هم هدفمند می‌شود !


به میمنت و شگون یارانه‌ها پس از پنج سال-نفر-چماق تلاش شبانه روزی و پنج سال-چماق-نفر توضیح رسانی از طریق نماز جمعه و پنج نفر-چماق-سال تحقیق جانفرسا بر روی نقش وازلین در رونق اقتصادی ایران سرانجام هدفمند شد و به همین مناسبت یک لشکر پلیس در پمپ بنزینها مستقر شدند . در اینجا مجدداً به طریقه‌ی همان بیست سوالی‌هائی که ده تا سوال بیشتر ندارد اتفاقاتی که نهایتاً تا پس فردا حالا چون توئی نهایتاً تا پسون فردا حتماً می‌افتد را به نحو شایسته‌ای پیش بینی می‌کنیم :

پس از این هدفمندی مطلوب چون توئی تا پسون فردا چه اتفاقاتی می‌افتد ؟
  1. از فردا جلوی هر نانوائی سه‌تا آر.پی.جی زن با روحیه‌ی بسیجی مستقر می‌شوند که طرح درست اجرا بشود ؟
  2. دانشگاهها برای سه ماه تعطیل می‌شود چون ممکن است دوباره هوا آلوده بشود یا سرد بشود یا خلاصه هواست دیگر ، بالاخره یک چیزی می‌شود ؟
  3. تا پس فردا طرح ارتقاء نوامیس اجتماعی در پمپ بنزینها با موفقیت اجراء و ضمناً سی نفر کشته و هشتاد نفر ناپدید و از سرنوشت بقیه هم هنوز اطلاعی در دست نمی‌باشد ؟
  4. همین امروز فردا یکدفعه زرتی عکس امام حسین در یکجائی پاره می‌شود و سی هزار کفن پوش برای هدفمندی هرچه دقیقتر یارانه‌ها با اتوبوس وارد تهران می‌شوند ؟
  5. یا نه ؛ یکدفعه می‌زند از پهلوی فاطمه زهرا خون می‌آید و از میدان انقلاب تا آزادی داربست می‌زنند و ساندیس می‌خورند و ضمناً هر کی که رد بشود را می‌گیرند اساساً کتک می‌زنند ؟
  6. رهبری برای پنجمین بار می‌رود قم با مراجع کارهای گرم و صمیمانه می‌کند و اصولاً پارسال تا حالا که نماز جمعه نخوانده فکر نمیکنی دیگر وقتش است که یکی بخواند ؟
  7. قرار می‌شود لاریجانی تا دو هفته‌ی دیگر احمدی نژاد را استیضاح بکند بعد یکدفعه در سانحه سقوط فلاش تانک مستراح خانه‌شان شهید می‌شود و اصلاً همان قبلاً که حداد عادل رئیس مجلس بود خیلی بهتر بود ؟
  8. قوه قضائیه با هر کسی که بتواند بیشتر از سه تا بربری بخرد برخورد قاطع می‌کند و به همین مناسبت سکینه محمدی سنگسار می‌شود ؟
  9. طرح جمع آوری مواد فروشها در میدان شوش به اجراء درمی‌آید و در آن سیصد بانوی بد حجاب در میدان صادقیه دستگیر و چهارصد پژوی 206 که در دروازه دولاب یکطرفه رفته بودند با راننده به پارکینگ منتقل می‌شود ؟
  10. اصولاً جنبش سبز نمرده این دولته که مرده و در مجموع اسب حیوان نجیبی است ؟!