2009/01/27

#309

در راستای ارسال بیش از دو میلیون اس.ام.اس به برنامه اخیر نود : 97% موافق ، 3% مخالف

آقا اس.ام.اس ندین باز میگن رفراندوم مشروعیت نظام بوده ها !
.

ایستاده از چپ : حاجی بدبخت شدیم رفت موافقها شدن 97 درصد !

دفتر مقام فوق عظمای ولایت با انتشار بیانیه ای از حضور یکپارچه و میلیونی ملت همیشه صحنه دار پای صندوقهای inbox اس.ام.اس تشکر کرد . این بیانیه نگفت چرا همیشه از حضور میلیونی ملت قهرمان به هر دلیلی متشکر است لیکن بدلیل اینکه در حال حاضر اگر کل نظام بسیج بشوند و همه شان بطور همزمان و با هم زور بزنند آخرش میتوانند سر و ته دویست نفر را در فرودگاه و جلوی خانه شیرین عبادی و باغ سفارت جمع کنند لذا با وضع موجود بیم آن میرفت که هزار نفر از ملت قهرمان پرور را نشود برای هیچ کاری یکجا جمع کرد چه به دو میلیون نفر . توضیحاً اینکه در نظام اسلامی مردم اگر به نشانه دهن کجی به نظام هم یک کاری بکنند فردای همان روز متوجه مشروعیت نظام از طریق حضور میلیونی دیروز خودشان در تمام صحنه ها میشوند . در حال حاضر ملت ایران در تمامی عرصه ها مبتلا به ریغ سرگردان شده اند : اگر برای نه گفتن بروند یک کاری بکنند حضورشان رفراندوم مشروعیت نظام است اگر برای نه گفتن نروند هیچ کاری نکنند باز هم رفراندوم مشروعیت نظام است چون اگر با نظام مشکلی داشتند پس چرا هیچکسی هیچ کاری نکرد ؟!

به همین مناسبت احمدی نژاد در انتخابات بعدی ریاست جمهوری با رای قاطع ۹۷ درصدی ما انتخاب شد . فاطی رحبی با اعلام این خبر از غلام خواست تا نشانه های رشد نظام در تمام عرصه ها را از آمار اس.ام.اس برنامه نود استخراج کند . وی دیشب درحالیکه خواب بدی دیده بود موکداً به غلام تذکر داد که از این به بعد آمار هیچ چیزی را مثل آمار زندان نداشتن جمهوری اسلامی اعلام نکند . اصولاً در نظام اسلامی دو جور قرائت آمار داریم یکی از ته به سر یکی هم همان از ته به سر . بر این اساس همواره بستگی دارد برگه آمار را ایندفعه باز کی سر و ته دستش گرفته باشد . برخی معتقدند سر و ته گرفتن برگه آمار اصلاً عمدی نیست بلکه بدلیل اینکه اکثریت بدنه نظام یا تحصیلکرده آکسفورد میباشند یا مدارک تحصیلی شان با درجه سردار فیروزآبادی هم ارزش است لذا دقیقاً برگه آمار با قباله عمه شان زیاد فرقی برایشان ندارد در هر دو صورت شوهر عمه شان از طریق ملت ایران باعث رفراندوم مشروعیت نظام شده است !

احمدی نژاد نیز خاطرنشان شد اگر خانم کیلیپتون و آقای اوهاما درباره حضور مردمشان راست میگویند بجای جواب ندادن به نامه نبریک آمیز یک کاری بکنند که دو میلیون امریکائی به هر دلیلی برایشان اس.ام.اس بفرستند . کارشناسان معتقدند که اوباما عمراً نتواند چنین کاری بکند چون قبل از اینکه وضع در امریکا بخواهد اینهمه خراب بشود که مردم از ناچاری بیفتند به اس.ام.اس امریکائیها اوباما را از طریق سگ جدید دخترش صفا داده اند . به گفته کارشناسان حضور دو میلیونی دیشب مردم ایران پای اس.ام.اس مشت محکمی به حضور دو میلیونی پریشب های مردم امریکا پای مراسم تحلیف اوباما بود . ناظران ضمن تائید این مطلب این امر را نشانه سطح بالای رفاه اجتماعی در ایران دانستند چون سیستم جمهوری اسلامی یکجوری است که ملت بجای اینکه در سرمای زیر صفر بروند در خیابان بشینند در خانه هایشان دراز میکشند اس.ام.اس میفرستند تهش هم که نتیجه هر دوتا کار یکجور اعلام میشود زور اضافه چرا ؟!

توضیح منکراتی : ما البته دیروز یک سیخی زدیم به لایحه بودجه 88 محمود هم انگار منتظر سیخ ما بود همین امروز لایحه را برد مجلس لیکن بدلیل آنکه در حال حاضر اس.ام.اس فرستادن خیلی مهمتر از بودجه 88 است و جنگ هم در غزه تمام شده و سر ما حتماً باید یکجور دیگری گرم باشد لذا در راستای حمایت از مشروعیت نظام ما هم محض سرگرم کردن بیشتر ملت درباره اس.ام.اس مطلب نوشتیم لایحه بودجه بماند برای سال آینده اگر سرمان با یک چیز دیگری گرم نبود !