2009/01/26

#308

انتشار خبر ديدار دوستانه تيم هاى نوجوانان پسران و دختران باشگاه استقلال در ورزشگاه مرغوبکار تهران با واكنش تند مسوولان ورزش ايران و ديگر رسانه ها روبه رو شد. (BBC)

به مهریه یک توپ گرد در قوس میانی آیا بنده در استقلال وکیلم ؟!
.
عموماً رسم است که بازیکنان در دیواره دفاعی دستشان را جلوی مهمترین جای بدنشان بگیرند !

دفتر نمایندگی ولی فقیه در زمین چمن دیدار تیمهای برادران و خواهران استقلال را بطور چشم خواهری بلا مانع اعلام کرد . این دفتر افزود چنانچه این دیدار "دوستانه" نبوده باشد بازیکنان دو تیم بشرط صیغه میتوانند نیم ساعت به هم "لائی" بزنند بشرطیکه بین دو نیمه کار به داخل رختکن نکشد . به همین مناسبت پری فشفشه مهاجم تیم خواهران با اعلام اوا خاک عالم گفت آخه اینها که جای بچه های ما هستند . کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که هنوز مثل سایر کمیته های انضباطی هیچ فیلم و پیراهنی از آن درنیامده پری را بدلیل این خطای شرعی- ورزشی یکسال از حرف زدن با تلفن در زمین مسابقه محروم کرد . در این دیدار دشمنانه که مثل سایر اتفاقات دشمنانه نظام بدون هیچ برنامه و هماهنگی قبلی همینطوری اتفاقی برگزار شد تیم برادران ضمن حمایت از همه گونه حرکات تاکتیکی استپ "سینه" و "برگردان" توسط خواهران فوتبالیست چند بار سعی کرد تا خود را از "کمند" دفاعی حریف رها کند که این اقدام با گمنامی امام زمان هوشیار ناکام ماند . در این دیدار الناز و فرنگیس نیز از ناحیه لب و لوچه و دماغ مصدوم شدند که برای عمل ترمیم به اردوی رئال زاراگوزوئا اعزام شدند !

در همین راستا علی آبادی که در فهم ورزشی بعد از یک گاو اسپانیائی در رده دوم جهان قرار دارد چنین اتفاقاتی را از آثار مخرب اس.ام.اس برنامه نود اعلام کرد . وی ضمن تاکید بر رشد فیگور ورزشی عشایر در سه سال گذشته افزود چنانچه دفعه قبل مودم برنامه نود بجای آنتن به قابلمه مخابرات وصل شده بود ایندفعه با همکاری خوب نهادهای زیربط اس.ام.اس ملت را بجای نود مستقیماً به وزارت اطلاعات ارسال میکند ببیند ملت ظرف نیم ساعت اصلاً فردوسی پور یادشان می آید یا نه . ناظران معتقدند با ادامه روند فوق و با توجه به اینکه در حال حاضر داشتن ایدز و مبارزه با ایدز زیاد فرقی در هویت جاسوس مربوطه نمیکند و نیز با توجه به لزوم روشنگری صدا سیما از طریق پخش اعترافاتی که همیشه تحت فشار هیچ کسی از هیچ جائی برگزار میشود به احتمال زیاد در برنامه اینهفته نود ، فردوسی پور به دریافت پول از موصاد برای سوزاکی کردن بلازویچ از طریق نزدیکی با چلنگر قطعاً اعتراف میکند !

دفتر هماهنگی ربط اتفاقات خنده دار کشور با مسائل جهانی ریاست جمهوری نیز در واکنش به بازی تیمهای خواهران و برادران استقلال این اتفاق را نشانه شکست دولت اوباما بر اثر نامه بی پاسخ تبریک احمدی نژاد ذکر کرد . به گفته این دفتر احمدی نژاد آن نامه را سه سال پیش برای خالد مشعل نوشته بود لیکن پستچی بیشعور آنرا بجای فلسطین برد امریکا . احمدی نژاد نیز در اجتماع سر زده میلیونها نفر که هنوز معلوم نیست چطوری از دیدارهای سر زده او دو روز قبل با خبر میشوند به شورای امنیت گفت اینقدر بگید "اس اسه ته" تا آبی دونتون پاره بشود . وی در پیام مهمی خطاب به اولمرت گفت اگر تو آبیته پس نشانه ی گاویه ته . توضیحاً اینکه در یکماه و نیم گذشته بدلیل سرگرم شدن زیاد ملت ایران با غزه و سایر مسائل سرگرم کننده مشابه کسی با احمدی نژاد کاری نداشته و در این مدت اگر مدد جناب یوزارسیف نمی بود چه بسا که ملت قهرمان پرور تا حالا بالکل احمدی نژاد را فراموش کرده بودند . نامبرده با استفاده از این فضای روحانی در کشور هنوز لایحه بودجه ۸۸ را که قرار بود امسال در هشت خط و دو صفحه تنظیم بشود به مجلس تقدیم ننموده لیکن به نظر میرسد که مجلس هم در این فضای معنوی زیاد مایل نیست کشور در سال ۸۸ اصلاً بودجه هم داشته باشد . با این روند نداشتن در جمهوری اسلامی احتمال میرود تا سال آینده مسئولان نظام یه تیکه هیچی ندار بشوند !