2009/01/28

#310

پاسخ کروبی به سردار فیروزآبادی : آیا ظواهر و بعضی سخنان حضرتعالی مطابق استانداردهای ضروری برای احراز یکی از عالی‌ترین جایگاه‌های نظامی کشور - از جمله بی‌طرفی در مسائل سیاسی و چابکی و تحرک - می‌باشد؟ (تغییر)

از بیگل به انگوری : نکنه تو گول هیکلت را خورده ای خیکـّی ؟!
.
کروبی : خواهش میکنم . شرمنده میفرمائید . ما اگر خواب نمانیم از این تیکه ها زیاد بلدیم بندازیم !

متن نامه کروبی به این شرح است : ای گامبو ! بگو ببینم وقتی این حرفها را میزدی روی کدام باسکول نظام بودی ؟ تو که تا بخواهی به خودت بجنبی دشمن تو را با جرثقیل غنیمت گرفته رفته . به انتخابات چیکار داری آخه ؟ این وسط چیکاره حسنی اصلاً تو رو سه نه نه ؟ همان حقت بود در زمان تهدید امریکا ، برای بستن خلیج فارس تو را می انداختیم در تنگه هرمز . خوشت می آید که من این حرفها را بزنم هی ؟ نگو تا نگم ! ما بیست و پنج میلیون تا اصلاح طلب هستیم که بیست و چهار میلیون تایمان نمی فهمند آن یک میلیون بقیه چی میگویند ولی همانها حرفهای منرا خیلی خوب می فهمند به جان همین فاطی امّ ابیها که یکی دارم . همه بمن میگویند چاله میدانی هستم ولی مگر کجای چاله میدان مخالف با شرع است که ظواهرم به ریاست جمهوری نخورد ؟ برو ظواهر رفیقت محمود را جمع کن که یک دنیا کاریکاتوریست را بیکار کرده . ما که ظواهرمان هر جوری باشد همیشه ظاهر نظام را خوب حفظ میکنیم . اگر بلد نبودیم اینکار را بکنیم که تو الآن فرمانده ستاد کل نبودی با آن ظواهرت خیکــّی !

اصلاً تو همیشه حق نظام را خورده ای : خودت سیصد کیلو هستی رئیس جمهورت جمعاً سی کیلو هم نمیشود . اینطور که از ظواهر امر پیداست قرار است ایندفعه من چه خواب باشم چه بیدار دوباره همین سه شاخه رئیس جمهور بشود محض خاطر بچه افریقائی ها . ما اینهمه حزب میزنیم با خودمان دعوا میکنیم بعد ائتلاف میکنیم که سر ملت گرم بشود تا سه شاخه برود توی پریزشان تو حالا زرتی بیا ظواهر را خراب کن . تو که اینهمه حرف بلدی بزنی پس بگو ببینم سر جنگ غزه کجا بودی که صدایت درنیامد گامبو ؟ نکنه لقمه ی خوشمزه ای بود توی حلقت گیر کرده بود از پهنا ؟ چه گیری کردیم ها . با آن ظواهرت رئیس ستاد کل ارتشی هر وقت مملکت میرود دم چک یا نیستی یا به فکر ظواهر نظام نیستی . فکر کردی کجای ظواهر پورمحمدی به ریاست جمهوری میخورد ؟ با احتساب فک و فامیلهایش جمعاً هزارتا رای هم نمی آورد ولی همین هزارتا برای حفظ ظواهر که خوب است . همین دیشب با آقا نشسته بودیم جایت خالی زنگ زدیم بهش کلی خندیدیم فکر کردی خودش نمی خندید ؟!

اینجا مگر امریکاست که ظواهر رئیس جمهور مهم باشد . تازه آنجا هم مهم نیست . اگر بود که الآن بجای آن بد ترکیب برزنگی پاریس هیلتون را انتخاب میکردند . اگر قرار باشد با امریکا مذاکره کنیم چه محمود رئیس جمهور باشد چه تا آنموقع رهبر شده باشد چه در آن زمان ظهور کرده باشد حتماً خودش را برای مذاکره میفرستیم جلو تا ظواهرش پوز ظواهر اوباما را بزند . بدرد هیچی نخورد بدرد این یک کار که خوب میخورد . اوباما که باز بدبخت لااقل یک دست لباس درست حسابی تنش میکند این که ما شب جمعه هر جا میفرستیمش اگر معرفی نکنیم ملت بهش صدقه میدهند به نیت اهل قبور . مگر نمیدانی در جمهوری اسلامی هر چی ظواهر آدم بیشتر ناله باشد جایش در نظام بالاتر است ؟ بیا من چندتا عکس از جنتی و رفسنجانی و لاریجانی و خودم و بقیه برایت ام.ام.اس کنم بعد برو خودت را هم در آینه تماشا کن بعد سیاحت کن ببین حضرت عباسی به ظواهر ماها میخورد چیکاره باشیم الآن چیکاره ایم . حالا خودمانیم تو با این ظواهر جیغی که داری اصلاً توی کادر آینه جا میشی ؟ ها ها ها !