2010/09/02

#809

رفقا ؛ نیروی انتظامی را گرم کنید !


از آنجا که به مناسبت روز قدس و به میمنت و تندرستی خانه کروبی ابتدا محاصره و بعد تسخیر میشود و تمام مسیرهای ارتباطی از اینترنت و اونترنت و https و پل عابر پیاده بگیر تا انواع تلفن اعم از ثابت و متحرک که ناگهان بدلیل قطع کابل در خلیج خوکها امروز فقط یک کمی بد خط میدهد ولی فردا اصلاً بالکل خط نمیدهد که حالا خوب باشد یا بد و نیز از آنجا که فرماندهی نوشابه و سایر امور انتظامی تهران پته پهن در مورد حضور هر ده نفر مامور پلیس به ازاء هر یک نفر عابر پیاده و هر بیست تا نفربر به ازاء هر یک پژو 206 در تهران گفته است "در راستای ایجاد تعامل ، پلیس هر سه ماه یکبار تمرین عملیاتی انجام میدهد" ما ضمن تأئید این موضوع و فشار دادن پک و پوز خودمان که نکند یکوقتی پخی بزنیم زیر خنده که آخه کره بز ! یعنی تمرین سه ماه یکدفعه‌ی پلیس دقیقاً افتاده سر روز قدس ؟ خلاصه در راستای ایجاد تعامل بیشتر با تمرین عملیاتی پلیس مواردی را جهت تمرین هرچه بیشتر این نیروی داخل شونده اعلام میداریم با این توضیح که داداش ! امروز فقط تمرین است مسابقه فرداست !

  1. تمرین دو امدادی : لازم است تا دوندگان محترم پلیس یک تکه چماق به نشانه تعامل بگیرند دستشان سر هر چهارراه که رسیدند چماق را بدهند دست نفر بعدی بقیه‌اش را او دنبال مردم بدود . در این تمرین چرخاندن تکه چماق در هوا در حال دویدن جوری شبیه نانچیکو اهم امور است بلکه بهتر میباشد که امشب قبل از مسابقه فیلم "اژدها از ته وارد میشود" حداقل سه دفعه جهت فراگیری هرچه بهتر فنون نانچیکو برای دوندگان محترم نیروی انتظامی در سالن وزارت بقیه‌ی کشورها نمایش داده بشود . همچنین از آنجا که نوع برقی چماق امدادی نیز توسط دوست و برادرکش چین در دسترس پلیس قرار دارد استفاده از فازمتر در این تمرین جهت پرهیز از برق گرفتگی و خصوصاً پریدن برق از انتهای نیروی انتظامی در حال دویدن بشدت پیشنهاد میگردد .
  2. تمرین پرتاب چکش و دیسک و وزنه و چیزهای دیگر : از آنجا که انتفاضه امر خیلی باحالی است و نیروهای قسم خورده و فریب خورده و بعد از زندان ، گه خورده‌ی دشمن خصوصاً در روز کاملاً جهانی قدس یاد و خاطره انتفاضه سنگ را به نیت گور پدر اول آخر ملت مظلوم فلسطین آشغالی گرامی می‌دارند لذا تمرین پرتاب وزنه جهت تعامل هرچه بیشتر نیروها خیلی ضروری میباشد . بدلیل اینکه مهدی کروبی اگر تا فردا کلاً با خانه‌اش منهدم نشود ظاهراً از سمت میدان هفت تیر وارد میشود لذا نیروهای محترم باید در این تمرین جائی حوالی مسجد الجوات موضع گرفته یک وزنه بگیرند دستشان بگویند هییییییی و چند دور دور خودشان بچرخند و بعد وزنه را بسمت میدان پرتاب بکنند . تماشای فیلم "بخاطر یک مشت و لگد یک میلیارد دلار" توصیه میشود !
آقا اونائی که هستن و فردا میرن تعامل جای مارو هم خالی کنن شدیداً ...