2010/06/27

#768

آخ که اگر ایران رفته بود جام جهانی ... !


  1. چهل نفر می‌رفتند چهار نفر برمیگشتند سی و شش تای بقیه مصاحبه میکردند میگفتند برای توسل به حضرت عباس دستبند سبز بستیم بین دو نیمه سردار شوتعلی معاون اطلاعاتی تیم ملی آمد با رمز یا زهرا بهمان تجاوز کرد ما هم همان نیمه از وسط زمین فرار کردیم آمدیم اینجا .
  2. صدا سیما پیروزی ظفرمندانه‌ی فوتبال اسلامی با نتیجه‌ی هفت یک بر برزیل در یک بازی نفس گیر که هفت یک به نفع برزیل تمام شد را تبریک میگفت و ضرغامی برای عقد چندتا قرارداد میرفت کره شمالی . در این سفر طرفین برای همکاری متقابل با هم چند دفعه دست می‌دادند .
  3. جواد خیابانی در هنگام گزارش بازی ضمن اعلام اینکه در ورزشگاه باران شدیدی می‌وزد بر لزوم صرفه جوئی در آب و برق و گاز و تلفن تاکید میکرد و در تا آخر بازی یاد و خاطره‌ی تمام شهدا و جانبازان و مفقودین و اسراء را دونه دونه با ذکر نام گرامی میداشت و در وقت اضافه در مورد فجایع غزه ابراز تأسف میکرد .
  4. تیم ایران هر تیمی را که می‌برد مردم برای خوشحالی می‌آمدند توی خیابان و پلیس و ضد شورش و بسیج و انواع سپاه اعم از کربلا و قدس و غیره ملت را کتک میزدند . فرداش احمدی مقدم اعلام میکرد دیروز تمام کشور خیلی آرام بود و فقط ده تا فولکس قورباغه‌ای که مزاحم نوامیس مردم شده بودند به واحد ارشاد پارکینگ هدایت شد .
  5. رهبری در دیدار با جامعه‌ی ورزش قهرمانی کشور شامل مایلی کهن و قطبی و استاد اسدی و رضازاده تلاش دشمن برای گل خوردن تیم ملی را محکوم میکرد و میگفت کمک داور اسرائیلی جام جهانی مثل سگ دروغ می‌گوید . در پایان رهبری گریه میکرد میگفت بنده از اولش می‌خواستم ورزشکار بشوم وظیفه‌ی الهی حکم کرد ، رهبر شدم .
  6. تعدادی از بسیجیان سلحشور به خانه‌ی کامرانی فر حمله میکردند و بعد از شکستن درب و شیشه و پنکه و تختخواب و قاب عکس و کمد و سایر چیزها با تجمع خودجوش جلوی درب همان خانه‌ای که دیگر در ندارد از قوه قضائیه خواهش میکردند که منزل این کمک داور غیر بسیجی را حتماً پلمب بکند .
  7. بدلیل اینکه نماینده‌ی ولی فقیه در دانشگاه یزد خودش صد دفعه از نزدیک دیده که پوست آرنج عینهو روکش بیضه می‌ماند پوشیدن آستین کوتاه برای بازیکنان ممنوع میشد ولی چون هوای افریقا خیلی گرم است و آدم می‌پزد همه آستین کوتاه می‌پوشیدند و افریقای جنوبی زلزله می‌آمد جام جهانی نصفه می‌ماند .
  8. چنانچه سرمربی تیم ملی هر کسی غیر از مایلی کهن بود ایندفعه مطهری در مجلس میگفت این بچه حزب اللهی را برداشتید یک عرق خور گذاشتید اینجوری شد . چنانچه تیم ایران قهرمان جام جهانی میشد و یکنفر می‌پرسید ببخشید چطوری شد ؟ کلنل کوچیکف میگفت خفه شو بتمرگ پفیوز !
  9. موسوی هم بیانیه میداد برای حفظ جان و مال فوتبالیستها بازی تیم ملی در فینال را لغو میکرد . وی در شصت جای این بیانیه تاکید میکرد که فقط یک عضو ساده‌ی این جنبش است و عمراً رهبر جنبش نیست و در پایان یک خاطره هم از امام راحل در مورد سیگار و تیم ملی تعریف میکرد !