2010/03/17

#692

ببین اینا چه نازن ! لطفاً در شورای حقوق بشر عضوشون کنید !


نظر به اینکه جمهوری اسلامی دارد خودش را جر می‌دهد که در شورای حقوق بشر سازمان ملل عضو بشود و این هیچ ربطی به زرت و زرت آزاد کردن اسرای سبز ولو بدون وثیقه ولو شده خودشان نخواهند آزاد بشوند ولی زور است ، ندارد و نظر به اینکه مجموعه فعالان حقوق بشر آچار شده بود که ایران عضو شورای حقوق بشر نشود و برای همین ناگهان سایت نامبردگان توسط لشکر زرهی-سایبری-مکانیزه گمنام امام زمان هک شد و یک فیلم سینمائی هم از خانوم بازی و عرق خوری و بی‌ناموسی کیوان رفیعی و احمد باطبی و سایر مدیرانش در تلویزیون پخش شد و نظر به اینکه اینها هیچ ربطی بهم ندارد ما اسکلیم همه را بغل هم نوشتیم لذا همه یا یکی از جوابهای زیر مربوط به سوالی است که چون به ذهن ما رسید فکر کردیم الآن تمام جهان هم دارند به همین فکر میکنند :

سوالی که به ذهن ما رسید : با آزاد کردن زورکی اسرای سبز جان اون مادرت چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

  1. اولاً جان مادر خودت ثانیاً اعضاء سازمان ملل با اینکارها حتماً خر می‌شوند جمهوری اسلامی را عضو شورای حقوق بشر می‌کنند .
  2. با قسمت اولاً بالائی موافقم ولی خر خودشان و جد و آباد و پس و پیش و قبلشان و احمد خاتمی است پدرسگهای گه !
  3. من به جان مادر اعتقاد خاصی ندارم ولی اگر این امریکا و اتحادیه اروپاست که اینها را غیر از شورای حقوق بشر عضو شورای تصمیم گیری آنجاهای عمه‌شان هم می‌کنند حالا ببین .
  4. به جان مادرم از فردا اینها دور دنیا راه می‌افتند اگر راهشان ندهند هم دور همین ایران خودمان راه می‌افتند می‌گویند با چند نفر سوء تفاهم پیش آمده بود که شکر خدا رفع شد نفری هشتصد میلیون گرفتیم الآن همه‌شان آزاد هستند . میگی نه برو اوین خودت نگاه کن .
  5. به جان مادر بالائی پس فردا هم دویست تا نامه به سیصد جا می‌نویسند می‌گویند چهارصدتا بازرس بفرستید زندانهای ما را ببینند اگر اصلاً کسی مانده بود ده تا گزارش نقض حقوق بشر علیه ما بنویسند تا خودشانرا همانجا زندانی کنیم .
  6. اگر منظور شما هرانا است که ما با دوتا از دوست دختر کیوان رفیعی دو دفعه حرف زده‌ایم احمد باطبی هم که ده سال بعد معلوم شد اصلاً دانشجو نبوده کارمند شهرداری بوده داریم تلاش می‌کنیم تا ایمیل یک الی سی تا از دوست دخترهای او را هم هک کنیم سند نقض حقوق بشر دربیاوریم .
  7. کی ؟ من ؟ بگو تو بمیری ؟ خودت دیدی ؟ یعنی با همین چشمهائی که الآن دارد منرا می‌بیند دیدی یا با جاهای دیگرت دیدی ؟ کی ؟ تاجزاده ؟ پدرجان ، تاجزاده از ما به خود ما شکایت کرده بود ما هم نه ماه بردیم شکایتش را از نزدیک بررسی کنیم بعد که بررسی کردیم قرار شد دیگر بررسی نکنیم تمام شد رفت . اگر راست میگی پس چرا هیچی وثیقه نگرفتیم ازش ؟
  8. اولاً جمهوری اسلامی تنها کشور کره زمین است که حقوق بشر دارد اینهم عکس مروه شربینی ثانیاً ما برای رعایت حقوق بشر احتیاج به این عضویت پاره‌ها نداریم . اینقدر ما را عضو نکنید تا عضودانتان پاره بشود . اگر نشد بگو خودم با چاقوی زنجان پاره کنم برات .
  9. اینها تا پای گربه می‌رود زیر چرخ تریلی دویست تا بیانیه می‌دهند خودشان با تریلی می‌زنند به هم اصلاً مهم نیست . خودمان ده دفعه توی فیلمهایشان دیده‌ایم که با تریلی زده‌اند به هم مهم نبوده . میگی نه برو ماتریکس نگاه کن .
  10. منو عضو نمیکنی ؟ فردا می‌رم 6454222376553665545423436532 تا سانتریفیوژ جدید 480 درصد راه‌اندازی می‌کنم سه تا خرچنگ قورباغه هم می‌فرستم فضا بیست و پنج تا موشک می‌زنم به چش و چال دشمن فرضی یکی اینقد . تا آخر هفته هم یک راهپیمائی خودجوش بخشنامه می‌کنم به صرف شیر کاکائو و مشت محکم که همه فحشتان بدهند . اصلاً دلم می‌خواهد همه را بیندازم زندان میخوای کجاشو بخوری ؟!