2009/06/22

#405

ببخشید قبلاً اشتباه شعار میدادیم ؛ حالا :
.
رهبری بای بای رهبری بای بای !
.

در راستای اینکه ملالی نیست جز دوری شما و نظر به اینکه رفسنجانی و بقیه ای که هنوز مثل کس و کارشان دستگیر نشده اند در قم دارند برای قمبل رهبری نقشه میکشند بلکه بجای یک رهبر سر خر یک شورای رهبری سران خر تشکیل بدهند در اینجا جهت کمک به این عزیزان دو روش کاملاً عملی که قبلاً روی میمونها آزمایش شده برای اداره کشور می آوریم :

روش عملی اول : از باغ وحش کشور را اداره بکنند !
.
هیچ هم خنده ندارد . باغ وحش تنها جائی است که در آن سلطان جنگل پشم باقر گچی هم حساب نمیشود . اگر یک مارمولک جفتک اضافه بیندازد کسی تعجب نمیکند که سلطان جنگل همینطور چهار قاچ فقط تماشا بکند ول کنی تائید هم بکند بیشتر ول کنی سر بقیه نعره هم بکشد . هر کسی هم که منکر جنگل بودن جمهوری اسلامی است لابد با اصل ولایت فقیه مشکل دارد برود برادران باغ وحش بان بلدند چطوری با واجبی مشکلش را حل بکنند . ضمناً در باغ وحش همه پشت میله هستند زندانی بودن هیچ جای حقوق بشر را درد نمی آورد که ابراز نگرانی بکند . دقت کنید که باغ وحش تنها جای دنیا است که در آن نظر شیر به نظر میمون نزدیکتر است و چه بسا که اصلاً هم نظر هم باشند بلکه ممکن است نظر میمون قبلاً به نظر گوریل نزدیکتر بوده باشد ولی چون فیروزآبادی گفته بود در انتخابات نظری نمی دهد لذا نظر تمساح و یزد و موجودات ماقبل تاریخ همه به هم نزدیکتر شد !

روش عملی دوم : بخور تا توانی کتک به بازوی خویش !

هر روز صبح یک عده بگیرند یک عده دیگر را بزنند بعد هر شب یک عده بروند به کتک خوردن آن عده اولی اعتراض بکنند دوباره یک عده دیگر بیایند آنها را هم کتک بزنند بعد همه بروند پشت بام تکبیر بگویند بعد که دیدند کارشان با تکبیر راه نمی افتد فردا عصرش بروند کنک بخورند بعد یک عده دیگر به کتک خوردن آنها اعتراض بکنند خودشان کتک بخورند شب بروند پشت بام تکبیر بگویند کارشان راه نیفتد فردا عصر کتک بخورند اعتراض بکنند تکبیر بگویند کتک بخورند یک دو سه ماهی که همینطوری کتک بخورند کتک خور ملت ملس میشود بعد که کتک خور ملس شد آنوقت دیگر هیچکسی غیر از همین مموتی فینگیلی نمیتواند کار ملت را راه بیندازد مردم خودشان از میرحسین بدشان می آید چون میرحسین خیلی که بلد باشد نهایتاً بتواند آدم را بخاراند نه اینکه خارش تن آدم را بگیرد . اینطوری تمام مشکلات انتخابات هم حل میشود و چه بسا دفعه بعد که به امید خدا برای مادام العمر شدن رئیس جمهور رفتیم رأی منفی دادیم و به همین جهت رئیس جمهور با 85% آرای ما مادام العمر شد دیگر اینهمه حرف و حدیث هم درنمی آید آن خانمی هم که شوهرش قبلاً رئیس جمهور امریکا بود اینقدر زرت و پرت نمیکند بی حیا !

یک روش کلی دیگر : یک روش هم اینست که هر کی صبح زودتر بیدار شد او همانروز رهبر باشد . اینطوری چون همه در نظام اسلامی اصولاً نشئه باز هستند و نشئه بازها تا لنگ ظهر میخوابند لذا کشور فقط عصر به بعد رهبر دارد کتکاری ها هم که اتفاقاً همان عصر پیش می آید میشود همینی که الآن هست . (به نظر میرسد این روش عملی ما قبلاً لو رفته باشد !)