2009/05/31

#377

در راستای بمب گذاری در هواپیمای خاتمی (خبرها)

حضور فاطی در مستراح هواپیمای خاتمی تکذیب شد !
.
روابط عمومی افزود این بمب گذاری که مثل سایر بمب گذاری ها به دستور مستقیم هیچکسی از هیچ جائی انجام شد متاسفانه تلفاتی در بر نداشت . این درحالیست که عشق اهل بیت فاطی رجبی چند وقت پیش خواستار ترور خاتمی شده بود لیکن بعدش گفته بود هیچوقت خواستار کشتن خاتمی نبوده است درحالیکه میتوانسته باشد . وی تصریح کرد که منظورش از ترور ، ترور نبوده بلکه تر بوده و ور . بطورکلی هر وقت فاطی حرف میزند بعدش یک ایل آدم باید توضیح بدهند که منظورش چی بوده گاهاً خودش هم به همان ایل کمک میکند . در نظام اسلامی فاطی به موجود خنده داری گفته میشود که بودنش برای ما یک درد است نبودنش هزار و یک درد !

روابط عمومی با محکوم کردن این بمب گذاری که متاسفانه عملی شد گفت خدا را شکر که این اتفاق برای احمدی نژاد نیفتاد وگرنه ما دقیقاً از الآن تا سال ۲۰۲۱ باید در سفرهای مختلف به استانهای افریقا شرح ترور او را می شنیدیم جالب که هر دفعه هم ماجرا را یکجور جدیدی تعریف میکند . در جمهوری اسلامی عموماً بعد از وسایل خودکشی وسایل ترور احمدی نژاد خنده دار ترین چیزها هستند . هنوز هیچ منبعی راست و دروغ قضیه را تائید نکرده است لیکن کارشناسان میگویند وقتی خبری به نفع اصلاح طلبها را خبرگزاری فارس هم اعلام بکند یعنی بدانید قضیه خیلی راست تر از این حرفها بوده که این تازه تائید کرده !

هنوز انگیزه ی تروریستها از بمب گذاری در مستراح هواپیما معلوم نیست لیکن گفته میشود بدلیل اینکه مستراح در چهار سال گذشته یکی از پر کاربرد ترین اماکن کشور محسوب میشود لذا از قرار معلوم تروریستها برای خدشه دار کردن نظام روی یکی از حساس ترین نقاط آن دست گذاشته اند . مرتضوی در مراسم کشف درب قابلمه بعنوان فرستنده ی دیجیتال اسرائیلیها اعلام کرد تروریستها همه شان از گروههای شیطان پرست بودند که پریروز در زاهدان اعدام شدند . وی نگفت اینهائی که پریروز اعدام شدند چطوری امروز در مستراح هواپیما بمب گذاشتند . اصولاً مرتضوی سعی میکند زیاد حرف نزند که عصبانی نشود چون ممکن است در دادگاه متهم را گاز بگیرد قندان پرت بکند !