2010/02/04

#657

جمهوری اسلامی با موفقیت در فضا کرم ریخت !


سازمان راز بقا واحد هوا فضا اعلام کرد نام این آسکاریس فضانورد که باعث سرافرازی و سربلندی اسلام و مسلمین و مشت محکمی به روده دشمنان انقلاب است برای همیشه در فاضلاب ثبت خواهد شد . هم اکنون حال عمومی آسکاریس مزبور که در حال گردش دور مدار زحل است خوب گزارش شده اولین پیام دریافتی از توطئه ضد انقلاب در فضا برای ربودن وی حکایت دارد . احمدی نژاد ضمن تبریک پرتاب کرم به فضا این دستاورد عظیم را به ملت فلسطین تبریک گفت و از پرتاب قریب الوقوع تعدادی خرچنگ قورباغه در ایام الله دهه فجر به فضا خبر داد . قرار است ایندفعه پیام احمدی نژاد از طریق جک و جانور در فضا پخش بشود .

سفینه حامل این آسکاریس قهرمان که بدون فتوشاپ مستقیماً از روی سکوی پرتاب شهاب 3 به فضا مسافرت کرد در ابتدا قرار بود بسمت چندتا کهکشان آنورتر هدف گرفته بشود لیکن از آنجا که ناسا و اینجور جاها تا حالا در فضا همه کار کرده بودند جز پرتاب کرم لذا قرار شد کهکشانهای دیگر بعداً کرمو بشوند . این کرم شهید پرور با مشایعت تعدادی موش و لاک پشت به ماموریت مهم فضانوردی اعزام شده که جمع آوری اینهمه جانور نامربوط یکجا با هم در فضا در تاریخ اسلام بی سابقه است . گفته میشود لاک پشت مورد اشاره همچنان سرش در لاک خودش است لیکن سازمان فضائی جمهوری اسلامی که طبق روال اگر کلاً مال سپاه نباشد 98 درصدش وابسته با سپاه است هدف از اعزام موش را پیدا کردن سوراخ موش در فضا با توجه به نزدیک شدن به 22 بهمن ذکر کرد .

طبق گزارشی که همین الآن بدستمان رسید جدیدترین پیام آسکاریس فضانورد قهرمان پرور به شکل زیر به زمین رسید :

#<®µ^@§¢°°¤¾º»¬¶À×ÕÝ¿ÐæðîñþŦſǼΏξτђאڙڭ۞۩†₪║├░☺ﭿ به خدا !

ترجمه : با موفقیت در فضا کرم ریختیم . سبزها با حمایت امریکای فضاخوار اینجا هم زیادند سوراخ موش پیدا نمیشود . پیشنهاد میشود برای 22 بهمن خودتان بجای کرم سوار بشوید بیائید فضا . زیاد فرقی نمیکند در هر حال سفینه ای که برای کرم جا داشته باشد برای انگل هم جا دارد . فقط فیروزآبادی را چکار کنیم ؟ به خدا !