2009/03/15

#343

علی الظاهر خاتمی به نفع میرحسین پر ! (خبرها)


چهار روز نتونستی کاندید بمونی خواستی چهار سال رئیس جمهور
.
باشی ؟!
نظر به اینکه در طول تاریخ هر وقت ما وارد انتخابات شدیم کاندیدای مورد نظرمان بجای باختن پودر شد و نظر به اینکه هر وقت ما پیشگوئی انتخاباتی کردیم دقیقاً همه چیز اتفاق افتاد جز چیزی که ما گفته بودیم و نظر به اینکه کم کم داریم به این نتیجه میرسیم که این حرفها بما نیامده ولی هر کاری بلد باشیم میکنیم تا این گه دوباره رئیس جمهور نشود لذا سه راه جدید برای حضور انتخاباتی خودمان در نظر گرفتیم باشد تا کسی فکر نکند کم آورده ایم !

راه اول : روزی سه دفعه به خودمان بگوئیم میرحسین دیگه کیمدی ؟! اینکار کمک بزرگی بما میکند تا ندانیم بعد از خاتمی قرار است به کی رأی بدهیم . ما تحقیق نمودیم دیدیم تفاوت خاتمی با میرحسین اینست که اولی را نمیشناسیم ولی دومی را نمیخواهیم که بشناسیم . این اتفاقاً خیلی هم باحال است چون همیشه کسانی که ما نمیشناسیمشان رأی خوبی می آورند . عمراً مگه همین خاتمی را دفعه اول کسی میشناخت که رئیس جمهور شد ؟ ما میخواستیم پوز بزنیم که زدیم اصلاً اینهمه اینها از ما استفاده های ابزاری کردند یکدفعه هم ما چه اشکالی دارد ؟ اینهم که بگویند اینهمه دنگ و فنگ فقط برای اینکه پوز بزنی ؟ حرف مفت است این خاک بر سر رئیس جمهور بشود همین یک کار را هم نمیتوانیم بکنیم . لااقل دلمان که خنک میشود !

راه دوم : روزی سه دفعه بشینیم یک شکم سیر به خاتمی فحش بدهیم . دوستان عنایت داشته باشند که برای ما اصلاً هیچ فرقی نمیکند که چه جور فحشی به خاتمی بدهیم ضمن اینکه چون فحشهای سیاسی عموماً کار آدم را راه نمی اندازد خودمان به شما پیشنهاد میکنیم بروید فحشهای اخلاقی بدهید . باور کنید از تورم فحشهای نداده داشتیم غمباد میکردیم هزار دفعه به همه گفته بودیم که مشارکت ما در انتخابات نه بخاطر احساس مسئولیت و اینجور چیزهای هشل هفت بلکه فقط بخاطر اینهمه پولهائی است که بما میدهند هیچکی باور نمیکرد . خب حالا که قرار است از این به بعد با پولهای میرحسین احساس مسئولیت بکنیم و پولهای قبلی را هم تمامش را خرج کرده ایم رفته پس چه خیالیه ؟! حسن بزرگ اینکار اینست که ما بهرحال میخواهیم در انتخابات شرکت کنیم پس با استفاده از فحش سر حریفمان را گرم میکنیم بعد کسی که نمیشناسیمش را رئیس جمهور میکنیم . ما که غزه مزه نداریم مجبوریم اینطوری سر حریف را گرم کنیم !

راه سوم : همین دو راه بالا را روزی سه دفعه تکرار کنید انشالله تا اعلام کناره گیری کروبی به نفع میرحسین کارمان را راه می اندازد . اگر راه نینداخت هم مهم نیست چون ما اصلاً کاری نداریم که راه بیفتد یا نیفتد . اگر کار داشتیم و بیکار نبودیم که نمیرفتیم از خاتمی و میرحسین پول بگیریم احساس مسئولیت کنیم بلکه آخر هفته ها تفننی میرفتیم دزدی یکماه اموراتمان میگذشت خیلی هم از وضع موجود راضی بودیم مجموعاً خوش میگذشت . تازه احمدی نژاد خیلی هم خاطر دزدها را میخواهد ماهی یکبار میرود سفر استانی هی میگوید دفعه بعد اسم ما را افشا میکند ولی دفعه بعد هم همینرا میگوید بسکه دهنش قرص است !

نتیجه اقتصادی : دیدید ما در همه حال چه خوب بلدیم مخ ملت را تیلیت کنیم ؟ اگر دیدید شماره حساب ما در ایمیلمان موجود است فقط قیمتها دو تومن کشیده بالا که فکر کنم بخاطر همه چیز باشد جز بحران جهانی ! هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ! با تشکر از احساس مسئولیت شما !