2012/06/21

#1170

بیانیه امام رضا پهلوی در حمایت از اس.ام.اس منتشره در تهران !


پیرو انتشار گسترده‌ی یک واحد اس.ام.اس مبنی بر عدم خرید نان و شیر طی روزهای شنبه تا دوشنبه ، شاهزاده امام رضا پهلوی که اخیراً برای نجات ایران روزی پنج تا بیانیه می‌دهد و از شش نفر حمایت می‌کند ، طی اطلاعیه جدیدی اس.ام.اس های تهران را دعوت به اتحاد کرد . وی با بیان اینکه من این موضوع را اتفاقاً بیست سال پیش در نشست موفق استکهلم که منجر به نابودی کامل نظام برای بار هشتم شد ، گفته بودم افزود البته آنموقع چون هنوز موبایل اختراع نشده بود کسی طرح ما را جدی نگرفت و اس.ام.اس نفرستاد . امام رضا پهلوی درحالیکه بشدت از دوران پهلوی انتقاد می‌کرد در پاسخ به این پرسش که فقط یکی از فعالیت‌های موفق خود طی سی و چهار سال گذشته را نام ببرید ، با اشاره به کتاب «آقام و جرز دیوار» که پانزده سال پیش نوشته و اسم او روی جلدش گذاشته شده است اتحاد دمشق و بیروت با جاکارتا را تنها راه سرنگونی دیکتاتوری در منطقه دانست و سپس باز هم افزود .

وی که بتازگی از نجات ملت ایران مرخص شده و از دو هفته پیش تا حالا طی بیانیه‌هائی در فکر نجات ملت سوریه است ، همچنین در مورد اینکه طرفدارانش که از قبل از شش ماه پیش تا حالا که سلطنت طلب شده‌اند هیچکدامشان جمعاً روی هم نیم ساعت سابقه‌ی هیچ کار دیگری جز لینک گذاشتن در بالاترین ندارند گفت من واقعاً نمی‌دانم اینها از کجا پیدایشان شده و واقعاً هر روز خیلی ناراحتم که اینها اینهمه بی‌ادب هستند و کمتر از فحش خواهر مادر از دهنشان درنمی‌آید . وی همچنین نالید : آنها به خود منهم فحش می‌دهند ولی من تا حالا غیر از اینکه ابراز تأسف بکنم تو بگو حتی یک دفعه ، بگو حتی یک جا ، بگو حتی محض خنده و نمایش هم که شده از آنها نخواسته‌ام که این کار را نکنند . امام رضا پهلوی در توصیف وبلاگ زدن و عضویت در بالاترین و زرت زرت لینک فرستادن فرمود وقتی طی سی و چهار سال با اینهمه پول و امکانات نتوانستم حتی یک رسانه‌ ایجاد بکنم احساس وظیفه‌ام درد گرفت و لذا برای تبادل نظر مستقیم با مخاطب یک وبلاگ زدم که جهت جهت تبادل نظر خیلی بیشتر قسمت نظراتش را هم بسته‌ام و الآن خوشحالم .

امام رضای مورد اشاره همچنین درحالیکه انگار روی یک گونی میخ نشسته با خونسردی تمام به سوالاتی هم در مورد مصاحبه دو ماه قبلش با رادیو فردا پاسخ داد و در مورد اینکه «من درآمدی ندارم و مادرم به من کمک می‌کند که من کار سیاسی بکنم» شفاف سازی نمود . وی در جواب اینکه روم به دیوار شغل مامان جنابعالی دقیقاً چیه که اینهمه درآمد دارد گفت امروز فقط اتحاد . در ادامه‌ی این گفتگو رضا شاه دوم چون برای رسیدن به دادگاه لاهه و سخنرانی در آنجا عجله داشت قول داد که مجدداً و بزودی مقادیر دیگری هم بیفزاید . لازم به ذکر است که بعداً معلوم می‌شود که ایشان در محل یک ساندویچی در همان لاهه در حضور هشت نفر از عشاق شکست خورده‌اش با یکی از دربون‌های کاخ ملکه‌ی هلند در سال 1941 دیدار داشته و دو هفته‌ی تمام لینک‌های سخنرانی ایشان «در دادگاه لاهه» روی مخ همه قرار می‌گیرد !