2008/07/18

#85

در راستای خصوصی سازی باشگاههای فوتبال و انتقال تیم صبا باطری

* بدینوسیله ضمن تبریک پیروزیهای بزرگ ملت فلسطین که قرار است بعداً بدست بیاورند ولی خبرگزاری فارس الآن بما اطلاع میدهد ما نیز در اینجا به جهت سوء استفاده از فضای پیشگوئی اتفاقات مهمی که تا سال آینده پیرو واگذاری باشگاههای فوتبال در ایران می افتد را در زیر می آوریم باشد تا خانم حضرت رقیه بجای بلازویچ سر مربی تیم کروواسی بشود بعداً !

حاج آقا آفسایدگیری هم غسل واجب داره ؟!

اتفاق مهم اول )

در پی افشاگریهای اخیر در دانشگاه همدان توسط شخصی که خودش را هنوز معرفی نکرده است جامعه فوتبالیستهای حوزه علمیه قم با انتشار اطلاعیه ای مالکیت تمام تیمهای حاضر در لیگ اصلح را تکذیب نموده و نیز آیت الله شوتعلی جیغو نیز درباره مسائل داوری بازی تیمهای ریشوی صنعت نفت با بسیج حاج مسلم که روز گذشته در حیاط منزل یکی از مراجع برگزار شد پنجشنبه همین هفته بعد از دعای ملکوتی کمیل در برنامه "نود امامزاده" به تفصیل گفتگو خواهد کرد ! همچنین بدلیل حاضر نشدن هیچکدام از تیمهای دختر آقای رفسنجانی در اسطبل پسر آقای رفسنجانی تعدادی از مراجع سخنان دانشگاه همدان را بی اساس خوانده و اعلام کرده اند که هنوز روایتی در اینباره از زمین چمن درنیامده است ! همچنین تعدادی از بازیکنان تیم شنا با مایوی لشکر ۸۲ ذوالفقار که اکنون همگی دروازه بان تیم سپاه هان ؟ میباشند بدلیل استفاده از قرص ویاگرا سه جلسه از تماشای دختر مردم دور میدان ونک محروم میشوند !

اتفاق مهم دوم )

بعد از افشاگری های بی اساس دانشگاه همدان ، عباس پالیزدار بعنوان بنیانگذار افشاگری که دیروز در تلویزیون به بمبگذاری در تمام جاهای دنیا اعتراف کرده بود امروز ناگهان نفهمیدیم چی شد که درگذشت ! جامعه روحانیون عینکی که پزشک معتمد نظام میباشند هنوز درباره علت مرگ وی اجماع نکرده اند ولی در قسمتی از رساله آمده که همانا الهی خدا از کسی که افشاگری را راه انداخت نگذرد ! همچنین تعدادی از بازیکنان زنجان که معتقدند در حین بازی مربی یکی از تیمها از خوشحالی پیراهنش را درآورده ولی اخطار نگرفته است هم اکنون در تحصن بسر میبرند ! در همین رابطه بازیکنان تیم صنعت شهید سازی دانشجو که هم اکنون تحصن کنندگان را با انواع توپ اعم از چهل تیکه و چهل تیکه کن تحت محاصره قرار داده اند با اجرای یک بازی جوانمردانه و حرکات بدون توپ و با زنجیر تانک که اخیراً بعنوان زانوبند استفاده میشود توانستند تیم حریف را با نتیجه کوبنده پنج خودکشی بر هیچ زخمی مغلوب نمایند که قسمتهائی از این بازی امشب از برنامه تفسیر فوتبال صدای امریکا پخش میشود !

اتفاق مهم سوم )

بدینوسیله ضمن تکذیب جدی کلیه مرگ و میرهای مشکوک در فدراسیون فوتبال در اینجا بدلیل حساسیت مردم نسبت به بازیها قرار شده امریکا با ناو به ما حمله نموده و ما نیز با فتوشاپ بزنیم اسرائیلی ها را جر بدهیم ! به دستور فرمانده سپاه تعداد زیادی قبر با بیل کنده شده ولی یکی دیگر از فرماندهان سپاه معتقد است که تمام دشمنان پودر میشوند و احتیاجی به قبر نیست مگر اینکه مصرف داخلی داشته باشد ! در همین رابطه بنا به اعلام سردار رادان از این به بعد تمام ساندویچی ها بدلیل استفاده مشترک از یک صندلی برای قرار گرفتن قمبل خانمها و آقایان نامحرم پلمب گردیده ولی تخلیه چاهی ها اگر لوله را از یک جائی رد بکنند که تهش به محل استقرار آنجای نامحرم در مستراح نرسد میتوانند آزادانه به فعالیتهای خود ادامه بدهند ! در ضمن نماز جمعه این هفته را هم که البته معلوم است کی میخواند لیکن قرار است فردا هم احمدی نژاد که از زمان جنگ اول ما با امریکا تا الآن روی نیمکت ذخیره ها نشسته بعد از اخبار ببیند حیدری آخرش زن گرفته یا نه تا بعد درباره علت تورم توضیح بدهد !