2008/12/15

#276

الجزيره اطلاعاتي درباره پرتاب کننده کفش به سوي جرج بوش ارائه کرد (خبر)

لنگه کفش در بغداد غنیمت شد: صل علی محمد بوی مموتی آمد !
.

قرار شد سیما فیلم بعد از یوزارسیف چندتا سریال هم درباره تعبیر خواب نظام از روی این صحنه بسازد !

در همین راستا فدراسیون پرتاب وزنه جمهوری اسلامی که تا پریروز در اردوی آمادگی فلسطین بسر میبرد دیروز برای انجام یک دیدار کاملاً دوستانه وارد عراق شد . رکورد این ماده در رسته پرتاب قندان قبلاً دست دادگستری تهران بود که بعداً با پرتاب چکش در کوی دانشگاه و پرتاب دیسک و صفحه کلاچ در پارک لاله به اندازه چند سر و گردن بهبود پیدا کرد و دیروز در رشته پرتاب کفش به کلی شکسته شد . به همین مناسبت فدراسیون جهانی فیلتاپ اعلام کرد بدلیل اینکه اخیراً رشته پرتاب وزنه به هدفگیری هم نیاز دارد لذا با رشته پرتاب نیزه ادغام شده و همزمان در ماده تیر و کمان با کش قرمز و شمشیربازی با ذوالفقار و دار حلقه با طناب نیز تغییراتی ایجاد خواهد شد . فدراسیون مزبور برای قهرمانان ایرانی در رشته بالا رفتن از ارتفاع که الآن همه شان در کابینه هستند از آکسفورد تقاضای دکترای راستکی کرد . احمدی نژاد نیز اعلام کرد من ورزشکار نیستم ولی بالا رفتن از دیوار را دوست دارم . قرار شد سایپا یک دستگاه مینیاتور هم به این ورزشکار عراقی بدهد !

به همین مناسبت شرکت کفش بلا با صدور اطلاعیه ای از گم نشدن هیچ لنگه کفشی از انبار آن کارخانه خبر داد . کفش ملی نیز اعلام کرد بدلیل اینکه دیپلماتهای ایرانی خودشان از سپاه چکمه و پوتین میگیرند لذا لنگه کفش پرتاب شده متعلق به آن شرکت نبوده است . روابط عمومی کفش گام نیز طی اطلاعیه ای اعلام کرد این واحد بدلیل تغییر شغل الآن چند وقت است که فقط پنکه میفروشد . شرکت واکس پنگوئن نیز گفت رنگ روی پرچم پشت سر بوش متعلق به هیچکدام از واکسهای ما نیست . هنوز کسی نمیداند چرا وقتی در هر جای دنیا چنین اتفاقاتی می افتد همه فوری به جمهوری اسلامی نگاه میکنند . این درحالیست که اخیراً جاسوسان موصاد برای خشن نشان دادن چهره اسلام از این کارها زیاد میکنند . نامبردگان تا پیش از این در رشت فقط گیره و لپ تاپ پرت میکردند !

بنا به اخبار واصله برخی گزارشهای ضد و نقیض از درگذشت ضرغامی خبر میدهد . پزشکی قانونی علت حادثه را ذوق مرگ اعلام کرد . این اتفاق در حالی می افتد که طی سالهای اخیر صدا سیمای جمهوری اسلامی از کمبود خبر راست موافق با نظام دچار قحطی شده بود . ملت غیور ایران از ابتدای امروز توانستند از طریق کلیه برنامه های گوناگون تلویزیون از قبیل برنامه کودک ، سیمای خانواده ، معرفت در سیما ، تفسیر سوره القارعه ، آشپزی ایرانی و امثالهم هزاران بار شاهد پرتاب کفش باشند . خبر سراسری نیز بدلیل ذوق زدگی امروز تقریباً هیچ خبری از هیچ جای دیگری پخش نکرد . توضیحاً اینکه خبر سراسری جمهوری اسلامی بجای آهنگ خبری مارش حمله پخش میکند و با ذکر "ما مسلحیم" و "حمله میبریم" به اعلام مواضع صلح آمیز جمهوری اسلامی در کلیه امور میپردازد !

هنوز هیچ گروه یا دسته ای مسئولیت این ورزشکار عراقی را بر عهده نگرفته است لیکن خبرنگار ما به نقل از یک مقام عراقی بنام جلال طالبانی که از ذکر نامش خودداری کرد گفت ظاهراً نامبرده مثل بقیه آدمهای نام نبرده از یکجائی برای اینکار پول گرفته باشد . وی در پاسخ به اینکه از کجا ؟ نزدیک بود خبرنگار ما را بگیرد بزند !