2008/11/24

#252

در راستای مسلمان شدن مایکل جکسون در پنجاه سالگی

عباس آقا جکسون مسلمان شد ، انفجار لس آنجلس تکذیب میشود !

.

بنا به اخبار واصله نیم ساعت پس از مسلمان شدن مایکل جکسون صدای انفجار مهیبی لس آنجلس را لرزاند ! هنوز هیچ فرد یا گروهی که مثل همیشه هیچ وابستگی به جمهوری اسلامی نداشته باشد مسئولیت هیچ چیزی را بر عهده نگرفته است لیکن سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد ما دیپلماتی بنام مایکل در لس آنجلس نداریم ! وی افزود احتمالاً ما فقط یک عباس آقا خواننده در آنجاها داشته باشیم ! هم اکنون عباس قادری بشدت تحت تعقیب پلیس امریکا قرار دارد !

نامبرده پس از گرویدن به اسلام آهنگ "ممدی نبودی ببینی" را بیاد شهید ممدلی کلی باز خوانی نموده و بلافاصله آبجی نامبرده را نیز صیغه کرد ! این اتفاق در حضور چارلز غلامحسین مدیر برنامه های شرعی مایکل جکسون رخ داد ! وی اعلام کرد بزودی برای بیعت با آرمانها از لس آنجلس تا مرقد پیاده میرود ! به گفته چارلز غلامحسین اسلام خیلی دین باحالی است : ملت در دوران شهرتشان میروند پنجاه سال تمیز عشق و حالشان را میکنند بعد مسلمان میشوند که دوباره پنجاه سال دیگر مشهور بشوند بروند تمیز عشق و حال کنند !

احمدی نژاد در بیانیه ای مسلمان شدن مایکل جکسون را صرفاً برای مقاصد صلح آمیز عنوان کرد و آمادگی خود را برای بررسی البرادعی تا سال ۲۰۲۸ اعلام نمود ! وی افزود جلیلی آماده است تا در این زمینه تا پایان هزاره سوم میلادی با سولانا مذاکره کند ! هم اکنون جلیلی در حال آموزش دادن احکام شب زفاف و نقش تف و صابون در واجب شدن غسل جنابت به مایکل جکسون میباشد !

در حال حاضر مایکل جکسون تحت معاینات دقیق پزشکی قرار دارد تا ملت بفهمند نامبرده بالاخره بعد از شصت تا عمل الآن زن است یا مرد ! علما معتقدند اگر نامبرده ضعیفه باشد بهتر است لیکن باید قول بدهد حجابش را رعایت کند ! برخی اخبار ضد و نقیض هم حکایت از این دارد که کسی که آبجی ممدلی کلی را برای مایکل جکسون صیغه کرد ، خود مایکل را هم برای خودش صیغه کرده است ! در مراسم مسلمان شدن مایکل جکسون اصوات قبیحه ای نظیر آه و اوه شنیده میشد ! احتمال میرود نامبرده بجای مسجد در حجله مسلمان شده باشد !

هنوز بین علما محل اختلاف است که مایکل الآن شیعه است یا سنی لیکن برخی از مراجع گفته اند اگر فاصله ختنه گاه تا رستنگاه یک وجب باشد وی سنی و اگر بیشتر باشد بلاتشبیه عین همین سید حسن خودمان حتماً شیعه است ! این مراجع نگفتند سایز سید حسن را از کجا میدانند !

در این لحظه گزارشهای تکمیلی خودمان را بطور زنده و مستقیم از طریق ماهواره برای شما پخش میکنیم :

غیژژژژژژژ خشششش ویززززززز ..... !

( ضمن عرض پوزش ظاهراً این خدیج خانوم دوباره روی دیش ما شورت و کرست پهن کرده ! )