2008/11/23

#251

کردان در مراسم تودیع : بعضی ها بخاطر یک دستمال قیطریه را آتش زدند !

عبید زاکانی به نفع کردان از تاریخ ایران استعفاء داد !

در راستای آتشسوزی قیطریه هم اکنون کلیه نیروهای امداد و نجات به فرماندهی اسکندر مقدونی که قبلاً در قیصریه موضع گرفته بودند در حال اعزام به سمت قیطریه میباشند . خدا کند در بیزانس توی ترافیک گیر نکنند وگرنه قیطریه نابود میشود . گزارشها حاکی از آنست که دود غلیظی آسمان قیطریه را فرا گرفته و نیروهای بسیج از همان ساعات اولیه آتشسوزی با حضور در منطقه به کتک زدن مردم حادثه دیده پرداخته اند . توضیحاً اینکه بسیج جمهوری اسلامی چون در لبنان آموزش میبیند لذا وقتی برای امداد اعزام میشود همان کاری را میکند که جلوی دانشگاه باید بکند !

علت این حادثه هنوز مشخص نیست لیکن بنا به اعلام ستاد حوادث غیر مترقبه ممکن است این آتشسوزی بدلیل نقص فنی در تاریخ بیهقی اتفاق افتاده باشد . وی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت چنانچه معلوم بشود که قیصریه قبلاً همان جائی بوده که قیطریه الآن است آنوقت ممکن است یکنفر توی دستمال چنان فین کرده باشد که کل محل آتش گرفته باشد . در همین راستا خسرو معتضد یکی از دزدان دریائی تاریخ که روزی نیم ساعت با شبکه دو برای اعصاب مردم قرارداد دارد میگوید قیصریه در زمان شاه خائن طی سه قرارداد که توسط انگلیس و امریکا و بقیه جاها به ملت ما تحمیل شد قبلاً وسط دریای کاسپین بوده ولی بعداً که آلمانها در زمان رضا شاه مزدور آب دریا را تبخیر کردند افتاد وسط کوچه اسدی که الآن به برکت نظام یکی از کوچه های قیطریه است ! وی در مورد دستمال و شاه خائن چیزی نگفت لیکن احتمال میرود که دستمال خودش بر اثر مالش زیاد هسته نظام بزودی باعث آتشسوزی جمکران بشود !

به گفته خبرنگار ما رئیس دانشگاه آکسفورد نیم ساعت بعد از مراسم تودیع کردان فرار کرد ! وی در یک نوار از پیش ضبط شده خواستار برگزاری کلاسهای سواد آموزی بعنوان پیش نیاز برای دانشجویان آکسفورد شد . به گفته وی چون اکثر فارغ التحصیلان آکسفورد بعداً یک کاره ای میشوند لذا این اقدام باعث جلوگیری از آتشسوزی قیطریه بخاطر دستمال میشود ! در همین رابطه رئیس جمهور خواستار رسیدگی فوری به وضعیت دستمال نمایندگان مجلس شد . وی گفت چنانچه دستمال نماینده ای توی جیبش نباشد معلوم میشود که آتشسوزی کار خودش بوده نه عوضعلی ! وی صدور قطعنامه دیروز سازمان ملل در راستای محکوم نمودن جمهوری اسلامی به نقض حقوق بشر را بی اهمیت دانست و گفت اینها بخاطر یک دستمال قیطریه را آتش زدند ! احتمال میرود منظور رئیس جمهور از دستمال همان جان آدمیزاد باشد که قبلاً همه جا بخاطرش آتش گرفته بود جز قیطریه !