2008/09/15

#218

دلیل سفر احمدی نژاد به نیویورک اعلام شد : آسکاریس !


گزارشها حاکی از اینست که در حال حاضر شور و شوق عجیبی در نیوروک به راه افتاده و همه بی صبرانه منتظر تابش نور این ستاره دنباله دار کوتوله فضائی میباشند . جمع کثیری از عاشقان در بیانیه ای اعلام نموده اند که اگر بخاطر خشکسالی های اخیر و لزوم صرفه جوئی نبود چه بسا که تمام شهر را چراغانی میکردیم جوری که اگر موش کور هم خواست محمود را بخورد ببیند که دارد چه گهی میخورد ! گل فروشی های نیویورک نیز آمادگی کامل خود را برای عرضه همه نوع دسته گل به جهت قرار گیری سر قبر ۱۱ سپتامبر اعلام نموده اند و تعدادی از عاشقان راستکی آن حضرت هم با نصب پلاکاردی بر سر در سازمان ملل چنین نوشته اند :

اکنون که به فزل الحی فزا نورد می آید چش و چال دشمن کور و بقیه میکنیم تا نفص در ثینه هبس و بادمجون بکاریم اظاله کنیم با اعدام سلح آمیظ فلصتین اطمی را عشغ اثت ! ----- بسیج چاله میدون (سبزه میدون سابق !)

همچنین تعداد زیاد دیگری پارچه و پوستر و پلاکارد نیز هم اکنون در حال تهیه و توزیع است که همگی شامل مضامین اخلاقی در باب احمدی نژاد بوده که البته بدلیل رعایت مسائل اخلاقی در اینجا از ذکر متن آنها معذوریم لیکن شما هم به مسائل پورنوگرافی زیاد فکر نکنید ! قرار است یک مترجم همراه نیز به احمدی نژاد داده شود تا وقتی که به او میگویند uneducated معنی اش را بفهمد که بعدش نرود بگوید اینها از سواد من کف کرده بودند . قرار است در این سفر به احمدی نژاد شام هم داده شود و نیز از ورود افراد کچل به سازمان ملل خودداری گردد تا این یک وقت فکر نکند میخواهند او را با برق سر ترور کنند !

اداره امور زیارتی نیویورک نیز در بیانیه ای اعلام نموده است که : اغنیا مکه روند و فقرا سوی نیویورک آیند ! در این بیانیه تصریح شده است که بدلیل حضور همزمان احمدی نژاد و تمام انواع خدا و پیغمبر و ائمه اطهار اعم از حاضر و غایب و نیز مقربین درگاه و چندتای دیگر که ما درست نمیشناسیمشان به همراه داشتن مهر و تسبیح برای برادران و چادر برای خواهران الزامی بوده بلکه بهتر است همگی با وضو وارد بشوند و ضمناً روزه هم باشند ! در پایان این بیانیه نیز چنین آمده است : دیپلمات آزاده خوش آمدی خوش آمدی !

قرار است سازمان سیا نیز به جهت رعایت کلیه مسائل امنیتی از همه جای آدمهای حاضر در اجلاس اثر انگشت گرفته و نمونه برداری کند و درباره گذشته و حال و آینده نامبردگان استشهاد محلی جمع آوری نموده و صحت و سقم مدارک تحصیلی نامبردگان را نیز مورد بررسی قرار بدهد ! سیا اعلام نموده است که این نیمرخ قمبل فتحعلی شاه از این قاعده مستثنی میباشد که هنوز کسی نمیداند منظور سیا از این حرف چه کسی است ! سیا از طریق دیوار نویسی در نیویورک به مردم هشدار داده است که در مدت زمان حضور احمدی نژاد در نیویورک مراقب کیفهای خود باشند !

کمیته برگزاری تفریحات سالم سران کشورهای حاضر در اجلاس نیز ضمن استقبال از سفر احمدی نژاد به نیویورک برنامه های متنوع تفریحی ایام اقامت سران کشورها را به این شرح اعلام کرده است :

صبح : سخنرانی تفریحی احمدی نژاد همراه با ساندیس و یک نفر کمک خنده برای جلوگیری از خفگی در هنگام صرف همزمان ساندیس و خنده !
عصر : شرکت در مراسم خنده دار تحلیل حرفهائی که صبح ایشان زده اند توسط خود ایشان در جمع همراهانی که با ایشان از تهران آمده بودند محض خالی نماندن هواپیما !
شب : برنامه های متنوع طنز شامل پخش اخبار ایران ، تحلیل بعد از خبر ، مهمانان برنامه و بازدید سایتهای خبری جمهوری اسلامی .
نصف شب : عبور از تونل وحشت به سبب ایجاد واهمه راستکی بین سران کشورها که بعداً به نحو مطلوبی به سخنان احمدی نژاد مرتبط خواهد شد .

( لطفاً مراقب ریسه و غش و ضعف خود باشید و مطمئن باشید که تمام آنچه را که می بینید و میشنوید دقیقاً مربوط به همان جلسه ای است که شما هم خودتان صبح در آن بوده اید اینها عادت دارند از یک جریانی چندتا جریان تخیلی بسازند که البته ژول ورن هم همینطوری بود ! )