2008/07/21

#90

در راستای کسب موفقیتهای اخیر دانش آموزان و دانشجویان ایرانی در مسابقات علمی جهان و المپیاد ریاضی

اطلاعیه حیاتی ستاد استقبال از این عزیزان :


یک دانشجوی نمونه در حال مرور کردن دروس قبل از جلسه المپیاد !

انّا لله و انّا الیه راجعون !

روایت : همانا ما دانشجویان ایرانی را نیافریدیم جز برای خودکشی !

اکنون که چندتا از دانشجویان حمال ما در معیت یک لشکر از سربازان گم و گور امام زمان در مسابقات جهانی شرکت نموده و دارند زرت و زورت مدال می آورند ما ضمن تسلیت این مصیبت وارده به محضر آقا و ریشگاه سایر برادران به اطلاع امت دلیر انگیز میرساند هم اکنون تعدادی اتوبوس برای مشایعت این عزیزان به ته دره در زمان بازگشت مهیا میباشد ! همچنین چنانچه اتوبوس به ته دره بیفتد ولی کسی زنده بماند لازم است تا سوار هواپیما شده و از دویست متری بیفتند روی شهرک توجید ! این قبیل کارهای ما خیلی جدی بوده و با کسی شوخی موخی نداریم و میگوئید نه بروید بپرسید سردار کاظمی چطوری خودکشی نکرد ولی مرد !

همچنین لازم است تا تعداد زیادی از برادران ریشو در هنگام مراجعت این عزیزان به فرودگاه رفته و با پلاکارد از این عزیزان استقبال بعمل بیاورند ! لازم به ذکر است که برای دانشجویان دختر پلاکاردها حتماً باید جوری باشد که آدم بعد از روئیتش زنده نماند و اگر ماند چاره چیه همان طب سنتی خودمان که یعنی واجبی !

ضمناً ما با افزودن یک طبقه دیگر به بند ۲۰۹ کاملاً آماده پذیرائی از این عزیزان میباشیم و نیز یک تیم کامل از برادران مجرب در قاچاق انسان لب مرز منتظر فرار نامبردگان از زندان با سند یا بی سند میباشند ! بدیهیست این عزیزان بعد از فرار میتوانند از طریق مراجعه به صدای امریکا یا سیمای امریکا یا سایر صدا سیماهای دیش دار درباره مهر و محبت ما برادران از هنگام تحویل گیری در فرودگاه تا زمان تحویل دهی به پزشکی قانونی صحبت بنمایند لیکن چنانچه آن صحبتها جدی شد حتماً لازم است تا امریکا یک هفته دیگر همه جا چو بیندازد که میخواهد بما حمله بنماید تا اذهان عمومی بی خیال افراد فراری شده و یک کم به فتوشاپ توجه بنمایند !

همچنین برادران ما در فرهنگستان زبان و ادب فارسی معادل المپیاد را گذاشته اند "خودکشانانه" که البته خیلی هم بهش می آید لیکن همان اسم قبلی اش که همه به اشتباه به آن المپیاد میگفته اند اینطوری است : ال مپ یاد ! در بیت فوق "ال" که همان حروف عربی است که در فارسی بیشتر کاربرد دارد ، "مپ" به زبان دشمن میشود نقشه و "یاد" هم که میشود همان یاد پس المپیاد یعنی نقشه یادت نره !

و علیه چندتا تکان زرتی زُرتم سمت مقابل !

تذکر : بی زحمت تا قبل از خودکشی در صورت مصاحبه نقش حضرت رقیه و سایر حضرات در موفقیتهای علمی فراموش نشود !

سلام برسانید چونکه خیلی خوش گذشت !