2008/07/30

#101

در راستای زیرآب زنی های اخیر کیهان من باب رد صلاحیت خاتمی

رأی ما : دبیر جدید شورای نگهبان حسین شریعتمداری (ص) !

کیهان درحالیکه از همان اول انقلاب فقط حرفهای راست میزده ! (با نهایت احترام به آقای شمس الواعظین)

در اینجا به جهت اینکه یک وقت حرف و حدیثی درنیاید علل این انتخاب اسخر را به جهت حمایت از تولید کنندگان دستمال یزدی در زیر می آوریم باشد تا خانم حضرت رقیه هم خشنود بشود چون راستی از علی دائی چه خبر ؟!

(۱) خصوصیات نامبرده :
وی با مهریه یک جلد کیهان و یک چائی نبات توسط جمهوری اسلامی به عقد دائم رهبری درآمده چون از قدیم گفته اند عقد دخترعمو پسرعمو در آسمانها بسته شده است ! ایشان تولیدات روزانه خود را صبحها به پیشخوان دکه برده و عصرها همه آنها را دوباره به دکان برمیگرداند به همین جهت کارشناسان بر این باورند که تمام طنزپردازان و کاریکاتوریستهای جهان هر روز تیترهای کیهان را روی دکه با دقت مطالعه میکنند بعد مردم را میخندانند !

(۲) سوابق :
خود ایشان البته هیچ سابقه ای ندارند بلکه بیشتر برای همه سابقه درست میکند ! برخی بر این باورند که ایشان باید رئیس انگشت نگاری و سوء پیشینه میشد ولی برخی دیگر میگویند مگه الآن نیست ؟! ایشان به روش منحصر بفردی همیشه امر به معروف میکند ولی هیچوقت نهی از منکر نمیکند چون بعد از انجام امر به معروف توسط ایشان متهم چنان پی به اشتباهش میبرد که فوراً با اولین ابزار دم دست مانند پلاکارد خودکشی مینماید ! ناظران بر این باورند که بعد از وقوع هرگونه خودکشی در جمهوری اسلامی روزنامه کیهان دو سه روز فقط درباره فجایع غزه چیز می نویسد که این خودش یک نکته ای است که در کنکور هم می آید !

(۳) کاندیدای کاملاً مستقل مورد حمایت :
بیت رهبری ، دفتر رهبری ، رئیس دفتر رهبری ، منشی رئیس دفتر رهبری ، کس و کار رهبری ، خود رهبری ، جد و آباد رهبری و اصولاً کلیه عبارتهای مشابهی که میشود با رهبری ساخت بجز جملات پورنوگرافی دار ! آگاهان معتقدند که همان سه تای اول یعنی تمام مردم ایران که البته اینجور آگاهان عین همیشه درست میگویند و اگر میگوئید نه پس چرا اینهمه ریش دارند و بوگند خوبی هم میدهند ؟!

(۴) سایر متعلقات :
ایشان دارای همان یک جلد روزنامه کیهان میباشند که البته دو حالت دارد : یا روزنامه کیهان هست که ایشان باشد یا ایشان هست که روزنامه کیهان باشد اگر اولی باشد که فبها ولی اگر دومی باز دو حالت دارد یا اگر ایشان نباشد بهتر است کیهان هم نباشد یا بهتر است که کیهان باشد ولی اینطوری نباشد اگر اولی که فبها ولی اگر دومی آنوقت شما بفرمائید پس مردم سبزی شان را لای چی بپیچند ؟!(در اینجا سبزی پیچیدن مردم حکم همان پاک کردن اندامهای پورنوگرافی در مستراح را دارد که به قرینه لفظی و معنوی اینطوری گردیده است که البته این روش سی سال است که بین ادبا کاملاً رایج میباشد !)

(۵) وعده ما سال دیگر پای صندوقهای رأیی که برای انتخاب مجدد احمدی نژاد برپا میشود و مثل همیشه از طرف هیچکسی از هیچ جائی در آنها هیچ دخل و تصرفی نمیشود و عیناً رأی تمام مردمی را که آنروز نرفته اند رأی بدهند را معین مینماید ! کارشناسان بر این عقیده اند که سال آینده همین موقعها بحثهای رایج به این ترتیب باشد :
  1. وزارت کشور : حضور مردم در انتخابات امسال ۹/۹۹ درصد بود !

  2. روزنامه کیهان : وزارت کشور شکسته نفسی فرموده چون حضور مردم خیلی بیشتر از این حرفها بود اینم عکسهاش ! (در عکسهای فوق دقیقاً عین رزمایش موشکی از هیچ نرم افزاری استفاده نمیشود !)

  3. صدای امریکا : با توجه به اینکه ۸ نفر امروز در دهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند آقای نوری زاده بی زحمت نظر شما درباره انتخاب مجدد احمدی نژاد توسط تمام مردم ایران چیه ؟!

  4. وبلاگنویسها : مژده مژده ! سوژه برای وبلاگنویسی تا چهار سال دیگر تأمین شد لطفاً نگران سوژه نباشید نگران تصویب فوریت هشتم قانون اعدام وبلاگنویسها باشید !