2011/03/08

#907

داداش ؛ گزارش نیروهای امنیتی رو ول کن ، خودت چه خبر ؟!

این ماشین همان نیروی امنیتی است در عاشورای 88 . عکس را هم من نگرفته‌ام ، هرکی گرفته دمش گرم !

اگر گزارش سایتها و وبلاگها همینجوری که این سه شنبه و سه شنبه‌ی هفته‌ی قبل پیش رفت ادامه پیدا بکند سه شنبه‌ی آینده گزارش لحظه به لحظه‌ی راهپیمائی به احتمال صد و هشتاد و سه درصد (دقیق حساب کردم) به شرح زیر خواهد بود . توضیحاً اینکه در اینجا منظورم از شرح احوال زیر ادامه‌ی روال فقط طبق این دوتا سه شنبه‌ی گذشته است و ربطی به مناسبتهای قبلی که مردم واقعاً شرکت کردند ندارد :

ساعت سه و پنج دقیقه‌ی بعد از ظهر : خیابان انقلاب حد فاصل پل چوبی تا دکه‌ی قاسم لبوئی پر از مأموران امنیتی است . بعضی از نیروها درحالیکه همه جا مستقر شده‌اند نگاه ناجوری بما انداختند که ناچار شدیم همان موقع گوشی موبایلمان را خاموش کنیم بگذاریم توی جیبمان . ما پیروزیم .

ساعت چهار و ده دقیقه‌ی بعد از ظهر : حضور سنگین نیروهای امنیتی همچنان همه جا ادامه دارد و حوالی میدان ونک یک خودروی پیکان که به نشانه‌ی اعتراض نبش میدان پارک کرده بود توسط یدک‌کش به پارکینگ منتقل شد . هم‌اکنون حال راننده پیکان خوب است ولی از سرنوشت خود پیکان اطلاعی در دست نیست . فقط یکی دو ساعت تا پیروزی باقی مانده است .

ساعت پنج و بیست دقیقه‌ی عصر : با تعطیلی ادارات ناگهان تعداد زیادی از کارمندان معترض ادارات با ورود به پیاده‌روها و ایستگاههای تاکسی روحیه‌ی عجیبی به مردم وارد کردند و برخی از نیروهای یگان ویژه که با موتور همه جا مستقر بودند ناچار شدند موتورهای خود را روی جک گذاشته و نشانه‌های زیادی از ترس و وحشت در چهره‌های همه‌شان دیده می‌شد (خودم دیدم) . حداکثر تا نیم ساعت دیگر ما پیروزیم .

ساعت شش و نیم عصر : در میدان انقلاب نیروهای زیادی مستقر شده‌اند و از سر پل تجریش صدای تیراندازی به گوش می‌رسد . جمعیت زیادی در تمام تاکسی‌ها دیده می‌شود و مردم بطرف میدان آزادی و بالعکس در حال حرکتند . در مجموع شهر در تصرف مردم است و گفته می‌شود که خامنه‌ای در حال ترک کشور بسمت لبنان است . مرگ بر دیکتاتور ، وی وی وی .

ساعت هشت شب : نیروهای امنیتی جمع کردند رفتند پی کارشان و ما پیروز شدیم و به خانه برگشتیم . در حال حاضر از شدت اصابت گلوله و باتوم و دستبند و گاز اشک‌آور هیچ‌جا را نمی‌بینم و یک کمی راه هم نمی‌توانم بروم و می‌خواهم بروم پای فیس بوک . ولی مهم اینست که سرانجام ما پیروز شدیم و دیکتاتور شکست خورد . وعده‌ی ما سه شنبه‌ی آینده بعد از اعدام موسوی و کروبی . دوباره وی وی وی !

** داداش ! این نیروهای امنیتی ده برابرش پارسال هم توی خیابونا بودن ولی تو بگو کل نیروی زمینی سپاه را هم که بیاورند تهران آخر با پنج میلیون جمعیت مثل عاشورای پارسال چیکار می‌شود کرد ؟ سه شنبه‌ی قبل و امروز سگان ولایت دیده شدند چون ما کم بودیم و دیده نمی‌شدیم . می‌گویم "ما" و تکرار هم می‌کنم "ما" و تأکید هم دارم "ما" چون منهم تمام اینروزها را با تمام وجودم همانجاها هستم . حالا باز برو بگو نشستی اونور دنیا لنگ مارو گرفتی دستت و اینا . بیا با خودمان رو راست باشیم رفیق ؛ اینها را بگوئی من می‌خندم فقط !