2011/02/11

#889

درود بر این ملت دولت فریب !

دو نسل دهن گشاد در کنار یکدیگر !

خوشبختانه امسال هم بعد از پنج بار سفر رهبری به قم و دستگیری نصف تهران بالاخره هر جوری که بود 22 بهمن شد و راهپیمائی امروز با حضور تعدادی خوش گوشت و میلیونها هشت هزار نفر خودجوش برگزار و در پایان از دبیرستان پسرانه غدیر ، پرسنل شریف آتشنشانی ، تمام سربازخانه‌های از تهران بگیر تا دامغان و سمنان و قرچک ورامین ، انجمن اسلامی صنف ختنه و تزریقات پانسمان و اصولاً سایر عزیزانی که با اتوبوس آورده شدند و توی عکس هم افتادند تقدیر و تشکر شد . در این راهپیمائی که با حمل پرچم فلسطین ولی در ایران برگزار شد باری دیگر سنگرسازان بی ترمز بر لزوم هرگونه برخورد قانونی که عموماً از چماق شروع می‌شود به بطری ختم می‌شود با هرگونه 25 بهمن تاکید کردند و آمادگی جان و مال و خصوصاً ناموس خودشان را برای مقابله با چیز فتنه اعلام نمودند .

در این راهپیمائی همچنین خواهران خوش گوشت بنت خدیج سه پسون با حمل پلاکاردهائی به زبان انگلیسی پیام یک چیزی را به یک جائی یا یک پیام چیزی را به یک جائی‌شان یا یک چیزی را به همانجایشان یا خلاصه هر جور که بود چیز را به جا رساندند و تصریح کردند که بر اساس مبانی اعتقادی نظام هر چیزی را باید گذاشت سر جاش . برخی از عبارات روی پلاکاردهای این خواهران خوش گوشت به این شرح بود :
  1. DAN VIT AMRIKAYE JAHAN KHARETO
  2. ESRAUIL MAST SHOOD GOING AZ NAGHSHE
  3. MOBARAC IS RIGLATOR DAR AHRAME MESR
لازم به ذکر است که نود درصد این خواهران پس از انجام راهپیمائی برگشتند همان دوبی که به کاسبی‌شان برسند بقیه هم رفتند زیر دوش !

پیش از این راهپیمائی غول افکن کاظم شوتی امام جمهور موقت تهران (امام جمعه موقت با صیغه موقت خیلی فرق دارد) در سخنانی که طبق روال باعث شد یک عده از خنده به خودشان و اطرافیانشان بشاشند پیام مهمی را به "هر جریانی" که حامی رژیم صهیونیستی باشد رساند . وی دقیقاً مشخص نکرد که منظورش از "جریان" چی است (ای بی‌ادبها) لیکن از آنجا که تاکید ورزید "هر" جریانی لذا گمان می‌رود که در این پیام روی جریان سبزها نیز پیشاپیش حساب کرده باشد . گفته می‌شود سبزها روز 25 بهمن به قصد نشان دادن جریان خود به خیابانها خواهند آمد و در راهپیمائی امروز هم از دهن یکی در رفت گفت "آنم فدای رهبر" . احتمال می‌رود منظور نامبرده از "آنم" همان مخفف "جریانم" فدای رهبر بوده باشد !