2011/01/24

#882

دروغگو ، دروغگو ، شپش‌های تنت کو ؟!


پس از سخنان کوبنده‌ی سردار قاسمی ستاد انتخابات کشور طی اطلاعیه‌ای شرایط جدید واجدین شرایط دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری را که طی آن حتماً هشت هزار نفر کشته و بقیه زخمی و زندان و یا نهایتاً فراری می‌شوند به این شرح اعلام کرد :
 1. هیکل کاندید اصلح باید حتماً بوی گه بدهد جوری که وقتی برای ثبت نام وارد وزارت کشور می‌شود کسی حس نکند که غریبه وارد ساختمان شده و اصولاً خواهی نشوی رسوا هم‌بوی جماعت شو .
 2. متقاضی در هنگام ثبت‌نام باید دارای مدارک کافی دال بر حمام نرفتن اعم از نمره و عمومی و خزینه و وان و غیره و حداقل سی سال سابقه‌ی کتک خوردن از مادرش به همین دلیل را همراه داشته باشد .
 3. همچنین دهان متقاضی باید جوری بو بدهد که همه‌جا همچی دهنش را که باز کرد دنیا را گه بگیرد . خاطرنشان می‌شود که جمع شدن انواع مگس و خرمگس در هنگام بازگشائی دهان بلامانع بوده چه‌بسا در مواردی مانند جلوی دوربین تلویزیون کاربرد وسیع هم دارد .
 4. متقاضی باید تعهد بدهد در صورت انتخاب و متعاقباً کشته و زخمی و زندان و فراری شدن همه در تمام طول دوران ریاست جمهوری که طبیعتاً طبق قانون از هشت سال شروع می‌شود فقط یک کفش یک جوراب یک زیر پیراهنی یک پیراهن و خصوصاً فقط یک کاپشن بپوشد جوری که به محض دیده شدن همه بالا بیاورند .
 5. شعارهای موثر انتخاباتی در هنگام ثبت‌نام باید اعلام شده و ترجیحاً نزدیک به یکی از این موارد باشد : الف- کشتم شپش شپش‌کش شش پا را . ب- می‌کشم می‌کشم آنکه شپشم را کشت . ج- انگل شپش جانور دیگر اثر ندارد . د- هر وقت گفتن ان بگو من .
 6. در همین راستا پوسترهای سازنده‌ی انقلابی حتماً باید شامل عکس کاندیدا در حال دماغ گرفتن با یک الی هر ده‌تا انگشت بوده فیگورهای مورد پذیرش باید یکی از حالتهای چرخاندن انگشت توی دماغ ، چرخاندن انگشتان در هر دو سوراخ دماغ ، درآوردن و پرتاب گینگیلی یا مواردی نظیر این باشد .
 7. کلیپ‌های تبلیغاتی متقاضیان نیز حتماً باید شامل این دیالوگها باشد :
  الف- اولی : دیروز تا حالا از تمام شهر یک بوی گهی میاد چاه ترکیده ؟ دومی : نه ، رئیس جمهور اومده . اولی : هورررررا !
  ب- اولی : چه بو گند خوبی میاد کسی ریده ؟ دومی- نه ، رئیس جمهور سرزده وارد ساختمون شده . اولی : آخ جوووون !
  ج- اولی : از وقتی که با رئیس جمهور دست دادم هر وقت با این دستم غذا می‌خورم می‌افتم بیمارستان . دومی : (از شدت احساسات اشک شوق می‌ریزد)
توضیحات ضروری
 1. مطابق گفته‌های سردار قاسمی محرومین و مستضعفان به کسی اطلاق می‌شود که حمام نمی‌روند وقتی رئیس جمهور را می‌بینند فوری می‌گویند هورا این که عین خودمان بوی گه می‌دهد برویم بهش رأی بدهیم .
 2. جمهوری اسلامی آمد تا به اوضاع محرومین و مستضعفان که آنموقع یه ده بیست نفری می‌شدند رسیدگی بکند ولی الآن بیست و چهار میلیون محروم و مستضعف داریم که کلاً می‌شوند شصت و سه درصد رأی دهندگان .
 3. سبزها همه‌شان حمام می‌روند تمیزند !