2011/01/20

#880

تنبان را کشیدیم سر امارات !


البته واضح و مبرهن است که در مورد برد امارات ما کوچکتر از آنیم که بخواهیم احساسی داشته باشیم چه بسا اگر دست ما بود دیروز برای بازی با امارات تیم جیم نونهالانمان را هشت نفره می‌فرستادیم توی زمین بازی را هم از سه هیچ به نفع امارات شروع می‌کردیم . باور کنید باز تهش با اختلاف سه گل برنده می‌شدیم چه بسا کشوری که از همین چس بلاغ تپه‌ی ما هم دویست متر کوچکتر است ولی اینهمه زرت و پرت و ادعا نسبت به تنبان کوچک و بزرگ ما دارد همان حقش است که در سیصد سال گذشته فقط یکبار آنهم بازی دوستانه و محض کرکر خنده ما را برده باشد . در همین راستا از اینکه دیروز اینجوری تنبان ما کشیده شد سر امارات نتیجه‌های مهمی گرفتیم که بیلبیلابیلا :

  1. بیت و آقا و تنفیذ دیگر اثر ندارد . اگر داشت قطبی هم الآن شده بود یک اُسکل نوحه خوان دستمال اهل بیت عینهو همین مایلی کوهان .
  2. آقای امارات ! خارکسه جزیره متعلق به ما است ! (ببخشید اینجا داشتم از روی یک متن دیگری می‌نوشتم یک کمی اشتباه شد . درستش اینجوریه : خارک و سه جزیره متعلق به ما است !)
  3. سیاست ما عین دیانت ما می‌ماند . به جان خودم من تحقیق کردم دیدم ایندوتا عین همدیگر می‌مانند . همانقدری که متدینیم همانقدر هم سیاستمداریم . اگر غیر از این بود دیروز که اگر صد هیچ هم باخته بودیم باز تیم اول گروه بودیم محض سیاست هم که شده به امارات می‌باختیم که عراق حذف بشود کونش بسوزد . شاعر می‌فرماید : گشتم نبود ، نگرد نیست !
  4. قطبی یک ایرانی است که وقتی در کنفرانس خبری حرف می‌زند عین پریروزها باید مترجم فارسی بیاوری . خیلی باحاله ها ! دولت و حکومت حرفهای قطبی را نمی‌فهمند قطبی هم حرفهای آنها را . برای همین کار با موفقیت هرچه تمامتر انجام می‌شود به همین راحتی .
  5. تحصیلات تخصصی یک چیزی است که اگر فقط سی‌تا از مدیران تمام کشور ما داشتند الآن وضع با اینی که هست خیلی فرق می‌کرد . ببخسیدا ، معذلت میخوام ! ولی مربی قبلی تیم ملی که عین سپاه اسمش تو لیست هیئت مدیره‌ی همه جا هست متالوژی خوانده بود اما فوتبالش خوب بود به خانم حضرت رقیه هم خیلی ارادت داشت قبل از بازی هم استخاره می‌گرفت . جان اون مادرت یک تیم در تمام دنیا اسم ببر که به یک همچین کسی بگویند سرمربی تیم ملی .
  6. البته زن یک مدیر مملکتی هم خیلی مهم است . وقتی زن آدم کره‌ای باشد نمی‌تواند صبح تا شب برود با طاهره خانوم و خدیج خانوم و فاطی رجبی در ریاست جمهوری دنبال خیرات و مبرات آخر شب که برگشت تمام خبرهای سیاسی اجتماعی فرهنگی ورزشی هنری جهان را به نقل از خبرگزاری فاطی-خدیج سیسترز پرس بیاورد به یارو بگوید همچی تحریکش بکند که همین فردا همچی بریند به تیم ملی فقط محض کم کردن روی غلامحسین الهام !
  7. برای حمایت از جنبش و خود مردم ایران بعضی وقتها می‌شود حرف نزد ولی عمل کرد . البته رهبران جنبش ما هم حرف نمی‌زنند ولی خیلی خوب بیانیه می‌دهند منتها چون بیانیه عملی نیست نمی‌توانند عمل هم بکنند وگرنه استعدادش را دارند .
  8. همچنین بجای دستبند سبز بستن توی زمین که یک قرن آدم را درگیر حاشیه و دور از میدان می‌کند نهایتاً تهش هم ملت دو ساعت عکس پروفایل فیس بوکشان را با عکس یارو عوض می‌کنند بعد کلاً جریان یادشان می‌رود می‌شود رفت توی زمین و به کسی که زرت و پرت اضافه دارد عین خر گل زد . اینجوری هیچکس هیچوقت اسم طرف را فراموش نمی‌کند بلکه اگر همین الآن امام راحل هم از قبر دربیاید و دوباره امام بشود باز هم همیشه اسم یارو را حتی توی تلویزیون همین امامزاده جواد خیابانی (سلام الله به فلانش) با افتخار نام می‌برد .
  9. ضمناً جنبش سبز نمرده فعلاً که دیروز تا حالا بقیه غش و ضعف افتاده‌اند .
  10. در مجموع همان مجتبی بمیری رهبری رو نبینی و اسب هم همچنان حیوان نجیبی است !