2010/12/05

#855

ببخشید پارتیه چی شد ؟ مــنــهــدم اصلاً ؟؟!!

پارتی قبل از انهدام !

آفتاب نیوز نوشت "شب گذشته مأموران پلیس چند پارتی مختلط شبانه را در شمال شهر تهران ((منهدم)) کردند و چند فوتبالیست معروف و یک مربی لیگ برتر در میان دستگیر شدگان وجود دارد" . در اینجا ما ضمن تبریک این پیروزی بزرگ و آرزوی انهدام هرچه بیشتر پارتی‌های مختلط شبانه (عموماً پارتی‌ها تک جنسی هستند و روزانه برگزار می‌شوند - این یکی مختلط بود و شبانه) مشروح گزارش پلیس ظفرنمون در مورد انهدام مزبور برای اولین بار بعد از انهدام اولین پارتی جهان در جریان جنگ خندق در اینجا منتشر می‌شود :

بدنبال تماسهای بعمل آمده از طرف فضولیاران منطقه یک تهران ، شب گذشته تعدادی از پرسنل شریف ، متواضع ، مامان و خدوم نیروی انتظامی که بتازگی از عملیات پیچیده‌ی تماشای یک صحنه قتل دیگر برگشته بودند فوراً بوسیله صدها ناوگان موتوری به خط مقدم جبهه اعزام شدند و با توفیقات حضرت عصر عج (اگر روز بود این اتفاق با توفیقات حضرت صبح عج می‌‌افتاد) ابتدا اقدام به محاصره‌ی تمام منطقه عملیاتی نموده سپس ضمن نصب ماسک ضد اشک آور از طریق سیم بکسل حضرت عباس به بالای دیوار صعود نمودند که ناگهان با تعداد سیصد و هشتاد و چهار دیش ماهواره و سه برابر همین تعداد ال.ان.بی تنها روی یک پشت بام مواجه گردیدند که بلافاصله باعث تغییر محور عملیاتی از زیر بام به پشت بام گردید .

به همین مناسبت سربازان جان بر کف امام زمان پیش از انهدام پارتی مورد اشاره‌ی فضولیار محل ابتدا به نابودی دیشهای ماهواره از طریق لگد پرداختند و پس از انهدام کامل ادوات مکانیزه‌ی تهاجم فرهنگی دشمن به عملیات مخوف انهدام پارتی ادامه دادند . در این میان ناگهان یک اسب سفید همراه با سواری نورانی که ریختش درست معلوم نبود از روی همان پشت بام رد شد که مطابق استعلام بعمل آمده به احتمال زیاد آقا علی اصغر بوده باشد و حضرت به سربازانشان تبسم فرمودند . با دیدن این صحنه که روحیه‌ی سربازان گمنام را حدوداً هشت الی نه برابر کرده بود فوراً همانجا یک عالمه اشک شوق در چشم همه جمع گردید و عملیات انهدام پارتی با شدت مضاعفی ادامه یافت .

ارتش ظفرمند اسلام سپس با نفوذ تا پشت پنجره‌های محل فسق و فجور و پارتی طبق روال به تماشای صحنه‌ی جرم پرداختند که در این میان مطابق مشاهدات عینی تعدادی خواهر سر لخت با اوصافی که اگر گفته بشود درجا غسل جنابت بر هر مسلمانی واجب می‌گردد دست در دست و کمر و جاهای بدتر برادران دینی خود به عمل شنیع قر اشتغال داشتند . همچنین شنیده شد که (این یکی را با همین گوشهای خودم شنیدم) یکی از اغتشاشگران صراحتاً سایر فریب خوردگان را به اغتشاش دعوت نموده و دائماً تکرار میکرد که : حالا نای ، نای نای نای ، همش نای ، فقط نای ، بیا نای نای نای . در این لحظه سربازان گمنام که با دیدن این صحنه‌های فجیع خونشان به شلنگ قلیان درآمده بود بلافاصله با یک حمله‌ی برق آسا و گاز انبری محل را به تصرف درآورده و تمام نیروهای دشمن را به اسارت گرفتند . لازم به ذکر است که در میان اسراء تعدادی فوتبالیست و مربی نیز به چشم می‌خورد که به احتمال زیاد همگی در توطئه قتل همسر ناصر محمدخانی دست داشته‌اند . بدستور مقامات مستقل قضائی کارآگاهان نیروی انتظامی تمام تلاش خود را جهت اخذ اعترافات لازمه در اینخصوص با امدادهای غیبی و استعانت از نوشابه بکار خواهند برد !