2009/02/14

#320

به مناسبت 14 february روز ولنتاین

یـوم الله ولـنـتـایـن سـوری بـدر شـمـا قـربـان !
.
در اینجا پیام تبریک تعدادی از دلبندان گمنام امام زمان به مناسبت ولنتاین در زیر می آید :

کروبی : والا ما نیم ساعت خوابیدیم پا شدیم دیدیم یه ور لپمان ماچ مالی شده جای رژ لب قرمز روش مانده یک کف دست . فوراً فاطی خانم امّ ابیها را صدا کردیم دیدیم او هم بدتر از ما آقا حالا نماچیده کی بماچیده شده . من البته بعداً به این مسئله که کی این وسط حاضر شده امّ ابیهای ما را ماچ بکند از طریق مطبوعات آزادی که دارم حتماً رسیدگی میکنم . داد زدم گفتم آقا قبول نیست . جنتی آخر کار خودش را کرد . اینهمه ما درباره نقش جن و پری در انتخابات حرف زدیم حالا دیدی ؟ ای هوار تقلب صورت گرفته . رای ها را دوباره بشمرید تا خودم را جر نداده ام . فاطی امّ ابیها گفت پدر جان انتخابات خرداد سال بعد است امروز ولنتاین بوده به گمانم توطئه ی خاتمی باشد برای از میدان بدر کردن تو که برای من و عمه کوکب خیلی مهمی . بهرحال ما سر حرفمان هستیم . پنجاه هزار میدهیم برای هر کسی که ما را در خواب ماچ کرده باشد . هر نامردی هم که این فاطی طلا امّ ابیها را ماچ کرده اگر تا فردا مریض شد نگی نگفتی . این اگر ماچیدنی بود ما خودمان اینجوری نبودیم که نسبت شرعی هم داریم !

محمود : جا دارد تا به فضل الهی بمناسبت این پیروزی بزرگ که در سه سال گذشته یوم الله ولنتاین ملی شده خدمت ملت سهمیه بندی شده ی ایران مراحل ساخت ماهواره امید را کاملاً توضیح بدهم زیرا در حماسه ۲۲ بهمن توضیح دادیم ظاهراً ملت خوب خر فهم نشدند که این توضیحات چه ربطی به حماسه حضورشان دارد . این ماهواره عین مایوی زنانه دو تیکه است اینجوری که یک تیکه اش که بدست متخصصان داخلی در سه سال گذشته ساخته شده پیچ میشود توی یک تیکه ی دیگرش که بدست متخصصان داخلی در سه سال گذشته ساخته شده بعد جمعاً با سه تا آچار از طریق نانوتکنولوجی جوش میشود به یک لوله که بدست متخصصان داخلی در سه سال گذشته ساخته شده و در آن ذرات بن یا دین که قبلاً در آزمایشگاه پیشرفته ای جراحی شده بدست متخصصان داخلی در سه سال گذشته ساخته شده و میرود فضا و البته ما در دولت دهم که این یکی حضرت عباسی بدست متخصصان داخلی در سه سال گذشته ساخته شده در صدد اعزام فضانوردان مومن و متعهد به فضا هستیم و امیدواریم روزی برسد که پیشرفت فن آوری به حدی برسد که بتوانیم آنهائی را که میفرستیم فضا یکجوری دوباره برگردانیم زمین ! (احمدی نژاد در اینجا یادش رفت یکجوری این قضایا را ببندد به خیک دولت غاصب اسرائیل !)

خاتمی : این اتفاق فرخنده این وصلت ادبی (صدای دست و سوت) و این طراوت تاریخی ایران زمین که به آن سپندارمذگان گفتمان میشود را (صدای دست) به دانشجویان سرافراز و قشر جوان و خصوصاً زنان ناز ایرانی (صدای دست و جیغ) تبریک عرض نموده امیدوارم روزی برسد که با حفظ شئونات اسلامی و تکیه بر آرمانهای رفیع بنیانگذار بتوانم روی ماه شما عزیزان را از زیر در ملاء عام ببوسم . (صدای دست و سوت و جیغ چند نفر هم غش کردند) بیائید در این روز با مهربانی بجای فحش خواهر مادر به هم گل بدهید . من بر حسب وظیفه ی سنگین الهی خود (صدای دست و سوت) اگر ولی اما شاید برای اینکه زیرا در این راه هیچوقت هیچ تردیدی نداشتم و این ممل ابطحی را در قیامت شاهد این مدعا می آورم . آنچه به نام دین در ولنتاین انجام میشود (نیم ساعت صدای دست) همان عاقبت را دارد که در قرون وسطی دیدیم . حاکمان زورگو باید بدانند (نیم ساعت دیگر صدای دست) ... بدانن ... (یک ساعت دیگر صدای دست) ... بدان ... (یکساعت و نیم دیگر صدای دست) بدا ... (دو ساعت دیگر صدای دست) ... بد ... (دو ساعت و نیم دیگر صدای دست) ... ب ... (در اینجا سخنرانی خاتمی تبدیل به تظاهرات شده نصف میدان انقلاب آتش میگیرد خاتمی پس فردا در محل قتل تجمع کنندگان پریروز میرود یک کمی گریه میکند ولی با اینحال من باز هم بهش رای میدهم حتماً ، شما ندهید !)