2010/11/23

#848

ببخشید گامبیا کجاست ؟!


از آنجا که گامبیا کلاً با ما قطع رابطه کرد و احتمالاً به همین دلیل همین امشب یارانه بنزین حذف و طبیعتاً سیصد هزار پلیس جهت ارتقاء طرح چادر ، چاقچور و حیثیت اجتماعی در پمپ بنزین‌ها مستقر می‌شوند و نیز از آنجا که اینجور کشورهای پرت و پلا هم موقع برقراری رابطه هم موقع قطع رابطه در هر صورت به اقتصاد ما خیلی صدمه می‌زنند لذا ما قبل از وارد آمدن لطمات سنگین‌تر سیاسی اقتصادی اجتماعی ورزشی عقیدتی جهت جلوگیری از تهاجم فرهنگی ددمنیشنایانه دشمن اول برایمان سوال پیش آمد که این گامبیا کلاً ‌می‌شود کجا ؟ بقیه‌ سوالاتمان پیشکش .

در اینجا این سوال تاریخی به روش بیست سوالی که طبق روال سه چهارتا جواب بیشتر ندارد پاسخ داده می‌شود حالا چون توئی بگو آخرش پنج‌ تا :

سوال : گامبیا کجاست ؟

جواب :
  1. همانجائی که احمدی نژاد پارسال سیصد نفر را برداشت خِرکش کرد برد (وجداناً برد ها شوخی نمی‌کنم) رابطه برقرار کرد الآن همان رابطه قطع شده . (نوع رابطه تا این لحظه برای ما گزارش نشده لطفاً از پرسیدن سوالات ناموسی خودداری کنید . اینجا خانواده رد می‌شود بی‌‌شخصیت !)
  2. یک جائی است که تا دیروز که با ما رابطه داشت میشد مرکز فرهنگ و تمدن و علم و هنر و فرهنگ و فلسفه در تمام کل افریقا که اتفاقاً در طول تاریخ پیوندهای فرهنگی-خانوادگی خیلی عمیقی هم با ملت ایران داشته حتی گفته می‌شود نلسون ماندلا هم ظاهراً بچه‌ی همانجاهاست ولی امروز که رابطه‌اش را قطع کرده یک جزیره‌ی پرت و پلا و دور افتاده‌ای است حوالی جنوب شرقی خلیج ماساچوست که چس مثقال جمعیت دارد حالا گیرم که یک گروهبان دوئی هم رئیس جمهورش باشد . (مراجعه شود به سخنرانی بعدی احمدی نژاد)
  3. یک جائی است که عقل رئیس جمهورش آنقدر می‌رسد که وقتی به یک کشور نامربوط فضول همه در تمام مناطق تا دسته می‌چاپد دیگر احتیاجی به ادامه روابط نیست . دیوانه که نیست یارو که پول را گرفته باشد حالا صبح تا شب بخواهد بخاطر رابطه با جمهوری اسلامی فحش هم بخورد . پرسیدیم گفت گور پدر هرچی رابطه‌ی اینجوری که غیر از ضرر برای ما هیچی ندارد . (رئیس جمهور گامبیا هرکی که هست با حسن نصرالله خیلی فرق دارد)
  4. همانجائی است که قبل از رابطه با ایران تمساح مردم را می‌خورد الآن به برکت رابطه با ایران و متعاقباً احداث هزاران پل و جاده و مدرسه و مسجد و کلیسا و بتخانه و آتشکده و دانشگاه و بیمارستان و آمفی تئاتر و غیره سطح فرهنگ بالا رفته مردم تمساح می‌خورند . (در افریقاً کلاً هرچی دستت می‌رسد باید فوری بخوری چون اگر نخوری اون تو را فوری می‌خورد)
  5. جای خاصی نیست ، یک کشور افریقائی است که مثل بقیه‌ی کشورهای افریقائی قرنها زیر یوغ استبداد و استعمار و استثمار و خفقان و دیکتاتوری بوده ولی پارسال تا حالا که احمدی نژاد برای نجات ملت مظلوم و ستمدیده گامبیا سیصد نفر را برداشته رفته آنجا الآن از زیر تمام این یوغها درآمده بعد به خودش گفته اُسکلم مگه ؟ حالا که از زیر یوغ همه درآمدم بیایم بروم زیر یوغ این یکی ؟ سر خر می‌خواهم چکار ؟ (سر خر همان یکجور چیزی است که بعد از هر سفر احمدی نژاد به افریقا و امریکای جنوبی فوراً اتفاق می‌افتد و اگر وقتی پولها را گرفتی فوری رابطه‌ات را قطع نکنی تهش می‌شوی یک چیز مشنگی عینهو همین مورالس !)