2010/11/24

#849

به یک شوهر جهت دریافت مدال نیازمندیم !


در راستای اینکه زن بدون شوهر غلط می‌کند برود مشت و لگد بزند مدال بگیرد که حالا خاک بر گوری جایزه هم بخواهد لذا روابط عمومی تربیت بدنی مدارک مورد نیاز خواهران جهت شرکت در مسابقات و خدای نکرده دریافت مدال و خدا آن روز را نیاورد دریافت جایزه را طی اطلاعیه‌ای به این شرح اعلام کرد :

بنام خداوند جان و خرد .......... تربیت بدنی برای همه جز زنها خونه می‌خرد

باری دیگر برادران غیور ورزشکار مانند خواهر خدیجه آزادپور در میدان مبارزه‌ی سختی علیه دشمن با هجمه‌های شدید موفق شد در یک نبرد ناجوانمردانه بطور مردانه پاسخ دندان‌شکنی به حریف بدهد و مشت محکمی به او پرتاب نموده چند امتیاز با ارزش بگیرد . شک نیست که برادر خدیجه‌ی قهرمان هرگز عمراً به این درجه از لیاقت و شایستگی نمی‌رسید مگر با روحیه‌ی مقاومت بسیجی که نزد مربی چینی‌اش موجود بود . همانا که پیروزی‌های پی در پی تمام برادران ارزشی-ورزشی در صحنه‌های مختلف تنها یکی از برکات سفر اخیر مقام معظم رهبری به قم می‌باشد که ایشان در آنجا مشخصاً برای پیروزی برادر خدیجه خیلی دعا نمودند .

به همین مناسبت سازمان بسیج تربیت و بدنی مفتخر است به استحضار برساند همانگونه که قبلاً وعده داده بودیم به تمام ورزشکاران مدال آور بازیهای آسیائی یک باب واحد مسکونی شامل آپارتمان مبله سه خوابه با کمد و دو خط تلفن بدون همسایه و سر خر اهداء بنماید که کلید آن همراه با کلید موتورخانه و پشت بام و انباری همان در فرودگاه تقدیم این عزیزان خواهد شد . لیکن از آنجا که ما موقع وعده دادن همه جور فکری کرده بودیم جز اینکه یک برادر محجبه هم این وسط زررررت بزند مدال بیاورد لذا جهت جلوگیری از بسط فسق و فجور و فحشا در جامعه متأسفانه از اهداء خونه خالی به ایشان معذوریم .

لذا از این به بعد مدارک لازم برای برادران محجبه جهت شرکت در مسابقات جهانی و خدای نکرده دریافت مدال بشرح زیر اعلام گردیده امید می‌رود که با مدارک زیر زین پس بتوانیم جوایز برادران محجبه را هم همان دم در فرودگاه بهشان بدهیم بروند پی کارشان :
  1. اصل قباله ازدواج و مهریه و شیربها با توضیح کامل محتوای جلسات خواستگاری و بله برون و پاتختی و مادرزن سلام بهمراه فیلم عروسی جهت بازبینی توسط وزارت ارشاد با دوازده سری کپی رنگی از تمام مدارک (پشت و رو و دولا)
  2. اصل موافقتنامه‌ی ننه بابای قهرمان با شوهر کردن دخترشان (ننه بابا نباید از زور بی‌شوهری یا بخاطر آپارتمان مفتی دخترشان را به هر عمله‌ای شوهر داده باشند . در این مورد از در و همسایه‌ و خصوصاً خدیج خانوم تحقیق خواهد شد)
  3. اصل موافقتنامه‌ی زوج جهت خروج زوجه از کشور و گواهی محضری شامل رضایت کامل ایشان مبنی بر لگد زدن زوجه در مجامع بین المللی ورزشی (زوجه نباید در طول زندگی مشترک هیچوقت ولو شوخی شوخی به زوج لگد زده باشد)
  4. همچنین زوجه باید تعهد بدهد که در صورت قهرمانی جایزه خود را به ملت مظلوم فلسطین اهداء بنماید مدال را هم بگذارد روش !