2010/07/19

#786

داداش عامل انفجار که برای انفجار پیام تسلیت نمیده !


در راستای اینکه دو بمب توسط دو نفر دو دفعه در زاهدان ترکید و دو میلیون رئیس جمهور و نخست وزیر و شاه از شیخ بزمجه‌ی قطر بگیر تا همین پرزیدنت زورکی-موقت ما سارکوزی جز جیگر زده که دیشب تا حالا نمیدانم رفته کدام قبری خبر ازش ندارم ، همه پیام تسلیت فرستادند الا واحد آرادان و از آنجا که ریاست میمون جمهوری واحد آرادان اخیراً گفته اینقدر قطعنامه بدهید تا زیر پایتان علف سبز بشود لذا پیام تسلیت پرزیدنت ، واحد آرادان که عموماً یک دور کامل مدار از تمام جهان عقب است فردا شب بعد از خبر حتماً همینجوری جلوی سه پایه و دوربین و خرمگس قرائت و دلائل این عملیات تروریستی به این شرح در می‌شود :

بسم الله ..... (تهش خلاصه طبق روال می‌شود عجل لولیک الفرج)

  1. دوره قدرتهای زورگو کاملاً تمام شده . میگی نه فردا فرانسه سقوط میکنه پس فردا انگلیس امریکا هم که شکر خدا خیلی وقته سقوط کرده و ما در جریان شهرام امیری سقوط اسرائیل را هم بخوبی دیدیم . حالا اینها فکر میکنند ملت ایران با دوتا انفجار و چهل پنجاه تا کشته از مواضع هسته‌ای کوتاه میاد ، ملت ایران جواب اینها را به وقتش خواهد داد .
  2. اصلاً از افتخارات این دولت که در تمام طول دوران زمین شناسی از میلاد جنتی به اینطرف کلاً بی سابقه بوده یکی همینست که فاصله شیعه و سنی اینقدر حتی کم شده که الآن همه با اتحاد کامل همه‌شان با هم در اوین توی یک سلول هستند . در دولتهای قبلی خصوصاً دوره آقای هاشمی اینطوری نبود دولت آقای خاتمی که حتی کاریکاتور مراجع را هم می‌کشیدند .
  3. این حادثه اتفاقاً هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما را نشان می‌دهد که بلافاصله بعد از انفجار و قبول مسئولیت توسط گروهک ریگی فوراً عوامل بهائی آنرا در اسرائیل شناسائی و تحت تعقیب قرار داد که اگر همین فشارها نبود دولت امریکا هرگز راضی به استرداد شهرام امیری نمیشد . اینها اگر راست می‌گویند پس چرا آن بانوی محجبه مصری در دادگاه آلمان به آن شکل فجیع به قتل رسید اینا اینم عکسش .
  4. ما در اینمورد از دولت پاکستان توضیح خواستیم چون اصلاً روال صحیح کار همینجوری است که یک حادثه‌ای در کشور ما اتفاق بیفتد ما از دوتا کشور آنورتر توضیح بخواهیم . دولت هیچ نقشی در اعدامها ندارد و با حجاب اجباری و مدل مو کاملاً مخالف است . حالا چندتا (بذار دقیقاً ببینم ، حدود سه تا) گرد و خاک در بازار تهران و تبریز یک کارهائی کردند ایناهاش ، این نمودار رشد بازار در ده روز گذشته که هشت هزار درصد نسبت به بیست روز پیش رشد کرده الآن این بالائیه مائیم .
  5. در پایان بنده از همینجا رئیس جمهور امریکا را نصیحت می‌کنم که دست از دخالت در امور داخلی کشور ما بردارد اصلاً چه معنی می‌دهد ؟ اینجا در زاهدان یک اتفاقی می‌افتد طرف از امریکا برمیدارد پیام تسلیت می‌فرستد . همین ، ضعف دولت امریکا در مهار بحران اقتصادی و لکه نفتی خلیج مکزیک را نشان می‌دهد ضمناً خبر خوش مسکن هم در راه است که بنده بعداً اعلام می‌کنم .