2010/06/16

#757

ای پوشاک هاکوپیان آماده باش آماده باش !


در راستای اینکه جوجعلی لاریجانی گفت حالا که نمیگذارید ما خمپاره‌های انساندوستانه‌مان را بفرستیم غزه ما هم حال کشتی‌های شما را در خلیج فارس میگیریم ما ضمن تبریک این دستاورد بزرگ به پوشاک هاکوپیان و قالی‌ بافان کرمان و زعفران کارهای مشهد و خاتم کارهای اصفهان و گلیم بافی کاشان و خدمات ویترای و مینیاتور شیراز و آبگرم سرعین و خصوصاً سنگ پای قزوین ، در اینجا روند بازرسی یکی از کشتیها را که بزودی اتفاق خواهد افتاد در زیر می‌آوریم :

هفته‌ی بعد کیهان در یک سرمقاله‌ی اختصاصی در مورد ماهیهای خلیج فارس ابراز نگرانی میکند . دو ساعت بعد بی.بی.سی خبرهائی در مورد توقیف یک کشتی (فرقی نمیکند مال کجا) در خلیج فارس منتشر نموده همگی برای دو هفته دسته جمعی بی‌خیال موضوع می‌شوند . طی این دو هفته خبرهائی در مورد پرتاب تخم مرغ به متکی در جریان سفر به همان کشوری که کشتی‌اش توقیف شده منتشر میشود . فردای همانروز کیهان مجدداً در یک سرمقاله‌ی اختصاصی ابعاد شکست آن کشوری که کشتی‌اش توقیف شده را در جریان سفر متکی تشریح میکند و فردای همان روز ساعت 9 شب احمدی نژاد طبق روال دوان دوان در تلویزیون حاضر می‌شود و همان ابعاد شکستی که کیهان نوشته را برای آنهائی که از ورقهای کیهان جز در مستراح استفاده نمی‌کنند دوباره تشریح میکند . وی با نشان دادن عکس مروه الشربینی از تمام جهان سوال میکند که اگر این کشتی چهار نفره محموله‌ی تانک نداشت پس چرا اینرا در آلمان کشتید ؟ وی همچنین اسنادی هم از تجاوز کشتی‌های خارجی به آسمان ایران در زمان خاتمی و رفسنجانی نشان میدهد و می‌گوید حجاب اجباری برای خانمها اصلاً چه معنی می‌دهد ؟

درست فردای همانروز سفیر ایران در همان کشوری که کشتی‌اش توقیف شده احضار می‌شود و ظرف پنج دقیقه یک چیزهائی در مورد اتفاقاتی که در صورت آزاد نشدن کشتی نهایتاً تا فردا می‌افتد به او گفته می‌شود . بعد از آن اخبار ساعت 2 ظهر بلافاصله احمدی نژاد و کل کابینه و فاطمه رجبی را در یکی از اسکله‌های جنوبی ایران در حال بدرقه‌ی ملوانان کشتی توقیف شده که هر کدام یک تریلی کت شلوار و صنایع دستی کادو گرفته‌اند نشان میدهد . در جریان این بدرقه‌ی صمیمانه احمدی نژاد ضمناً برای رئیس جمهور همان کشور شدیداً پیام صلح و دوستی می‌فرستد و دو ساعت بعد به بیست و هشت تا از فرماندهان سپاه نشان شجاعت در لیاقت و کیفیت می‌دهد . پس فردا مجلس طرح کندن خشتک رئیس جمهور را با دویست فوریت تصویب میکند و پسون فردا شب احمدی نژاد مجدداً دوان دوان خودش را به تلویزیون می‌رساند و می‌گوید ملت ایران در جریان توقیف این کشتی حساب دولت آن کشور را با ملت همان کشور جدا کرد که این برخورد بی‌نظیر در طول تاریخ از هخامنشی‌ها به اینور خصوصاً در دولتهای قبلی سابقه نداشت . در این زمان یک خرمگس دوباره روی فرق سر احمدی نژاد می‌نشیند و ضمن رفع گرسنگی می‌گوید ویزززززز !