2010/03/26

#700

آقای صدیقی ! کدوم بی بی ؟ دل یا پیک ؟!


از آنجا که صدیقی و امامی کاشانی برای کشتن دشمن از خنده در خطبه‌های نماز جمعه مسابقه گذاشته‌اند لذا صدیقی بعنوان عیدی نظام به ما در نماز جمعه امروز گفت "اين بي‌بي نقطه عطفي در فرهنگ، دين، حوزه عمليه و حفظ ارزش‌هاي ديني است" . صدیقی البته یک چیزهای دیگری هم گفت که با هم به آن می‌خندیم :

* هر آنچه رهبري در اول سال بيان مي‌كنند كليدهايي است كه خداوند متعال به دل ايشان القاء مي‌كند : اتفاقاً این کلید القائی که می‌گویند همینجوری است . خداوند متعال القاء میکند رهبری کلید می‌کند می‌شود کلید القائی .

* اين كليدها براي يك سال نيست، براي هميشه‌ بشريت است : بالاخره کلید سازها هم باید نون بخورند . فقط کلیدهای سمباده‌ای یک سال دوام دارد کلیدهای القائی یک عمر برای بشر کار میکند .

* این کلیدها بايد در مدارس، دانشگاه‌ها، مراكز علمي و ... فرهنگ‌سازي شود : موافقم ! باید خداوند متعال به زور در دانشگاهها القاء بشود نهاد رهبری هم همینجوری به کلید کردن روی بچه‌های مردم ادامه بدهد ، کلید القائی حتماً سه سوت فرهنگ سازی می‌شود .

* وقتي در جنگ احد مسلمانان شكست خوردند، مشركان با استفاده از تبليغات مي‌خواستند به بازماندگان القا كنند ... : آنموقعها کلید القائی نبود اینجوری میشد . این خداوند متعال زورش فقط به این رهبر ناقص ما رسیده . اگر دوتا از این کلیدهائی که اول سال به رهبر ما القاء میکند به پیغمبر خودش القاء کرده بود الآن وضع خیلی فرق میکرد . در صدر اسلام پیامبر کلید القائی نداشت سالها نامگذاری نمیشد مسلمانها هی گول می‌خوردند .

* اين شكست‌ها و پيروزي‌ها فرمول دارد : فرمولش را هم بعداً خودت رو کن جایزه نوبل فیزیک می‌دهند . والا ! بشر تا حالا همه کار کرده بود جز اینکه کلید القائی بسازد . رفتی روی سن بگو مشوق من در این راه خداوند متعال بود !

* صديقي در ادامه پيشرفت در دنيا را ناشي از همت و كار مضاعف دانست و گفت: كفر با اسلام مقابله مي‌كند : هم اکنون دویست و پنجاه نفر در حال ربط دادن قسمت اول و دوم این جمله به هم می‌باشند . حال برخی از مترجمان وخیم گزارش شده از بقیه خبر خاصی در دست نیست . یک منبع آگاه دراینخصوص گفت خدا کند بلائی سرشان نیامده باشد و کفر با اسلام مقابله می‌کند !

* دوباره : صديقي در ادامه پيشرفت در دنيا را ناشي از همت و كار مضاعف دانست : اینها همیشه هی کلیدهای القائی ما را می‌دزدند هیچی ندارها ! خودشان مقام معظم رهبری ندارند هرچی خداوند متعال به رهبر ما القاء می‌کند کش می‌روند پیشرفت میکنند و کفر با اسلام مقابله می‌کند !

* اگر آنها قدرت داشته باشند نمي‌گذارند ما پيش برويم : خدا رو شکر که "آنها" قدرت ندارند شما هی پیش می‌روید . قدرت داشته باشند هم مهم نیست کلید که ندارند و کفر با اسلام مقابله می‌کند !

* ما بايد با همت مضاعف دنياي غرب و آمريكا را نجات دهيم : پایه‌ام ! و کفر با اسلام مقابله می‌کند !