2009/08/19

#462

معرفی کابینه بدلیل پریود سه تا از اعضاء به تعویق افتاد !
.پرسیدیم گفتند عموماً افراد برای عرض ارادت دستشان را میگذارند روی ارادتگاهشان !

نظر به این راستا که با توجه بر اساس و اینای معرفی اعضاء کابینه ی زنانه بچگانه ی دولت نه و نیمم در اینجا به تعدادی از سوالات شما عزیزان در مورد این کابینه ی انقلابی با عنایت به خصوصیات معنوی سه تن از اعضاء آن به نحو مطلوبی پاسخ میدهیم :

سوال اول : اساساً اگر خدای نکرده کسی در کابینه پریود بشود چه اتفاقی می افتد ؟
جواب اول : همان اتفاقاتی که قبلاً می افتاده می افتد فقط الآن علت کار خرابی معلوم میشود . هنوز راهی برای تکذیب پریود پیدا نشده که کارشناسان شدیداً مشغول مطالعه هستند .

سوال دوم : چنانچه یکوقتی خدای نکرده اعضاء هیئت دولت دچار اختلافی چیزی بشوند چطوری میشود ؟
جواب دوم : میزنند گیس هم را میکشند به هم میگوید سلیطه چنگول میکشند گاز میگیرند تلفن را برمیدارند یکساعت حرف میزنند جیغ میکشند گریه میکنند بعد خودشان خوب میشوند .

سوال سوم : اگر یکوقتی دولت بخواهد برود سفر استانی چند نفر چرا نمیروند ؟
جواب سوم : سه نفر نمیروند چون باید اول اذن شوهرشان باشد شوهرشان هم اگر میخواست برای مسافرت با مرد نامحرم اذن بدهد برایش حرف درمی آید کار به طلاق و طلاق کشی می افتد .

سوال چهارم : چنانچه حسب هزار و یکجور اتفاق این وسط کسی حامله بشود جریان چطوری میشود ؟
جواب چهارم : شما نگران همین یک قلم نباشید دولت در چهار سال گذشته بخوبی ثابت کرده که برای هر چیزی راه حل نداشته باشد برای همین یک قلم هزارتا راه دارد . آخرش اینست که اگر گیر کردند بگویند داشتیم با فناوری نانو شبیه سازی میکردیم بعد یک هفته بخاطر این پیروزی بزرگ جشن میگیرند احمدی نژاد سخنرانی میکند .

سوال پنجم : سه تا از وزرای کابینه وقتی بیکار بشوند چیکار میکنند ؟
جواب پنجم : می نشینند پشت سر بقیه ی وزرا غیبت میکنند . بدلیل بی ادبی الآن نمیتوانیم بگوئیم دقیقاً چه حرفهائی راجع به چه جاهای چه کسانی میزنند یا چه جریاناتی مربوط به چه شبهائی را تعریف میکنند .

سوال ششم : اگر سه تا از وزراء زد و هیلاری را یکجائی دیدیند فوراً پیش خودشان چی میگویند ؟
جواب ششم : میگوید اوا خاک عالم ! نگاه کن خاک بر گوری با این سن و سالش چه جمع و جوره . واه واه واه ! بگذار این چادر رو بیشتر ول بدم این مشک حضرت عباس و کپل و شکم پیدا نباشه .

سوال هفتم : چنانچه دولت بخواهد به هر دلیلی در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین یک کارهائی بکند چه جوری میشود ؟
جواب هفتم : دو هفته قبل از اینکه بخواهد کاری بکند تمام دنیا به نقل از خود وزرای کابینه همان کار را با تمام جزئیاتش به همه میگویند . اصولاً در اینجور مواقع دولت در زمان تصمیم گیری بگیرد تلفن و موبایل و اینترنت و اس.ام.اس را قطع بکند زیاد کسی با خبر نمیشود مگر همسایه ها که آنرا دیگر کاریش نمیشود کرد .

سوال هشتم : اگر به سه تا از وزراء کابینه احتمالاً رأی اعتماد ندهند بلا به دور چه اتفاقی برای مجلس می افتد ؟
جواب هشتم : هیچ اتفاقی نمی افتد . همانجا در صحن علنی مجلس با مشت به سینه هایشان می کوبند میگویند الهی جز جیگر بزنی به حق علی الهی جوون مرگ بشی الهی داغت به سینه ام بمونه ننه بعد شیرشان را حرام میکنند مردشان را میفرستند تا نماینده ها را کتک بزنند .

سوال نهم : اگر سه تا از وزراء خواستند مردشان را برای کتکاری بفرستند مجلس ولی مردشان نرفت چی ؟
جواب نهم : آنوقت معلوم میشود که مردشان داشته میرفته مجلس در میدان بهارستان دشمن ضد انقلاب را گرفته کتک زده . اصولاً مرد این زنها در کتکاری خیلی سابقه دارد که زنشان وزیر شده وگرنه باید در همان حیاط بسیج کهنه ی فلسطینی ها میشست .

سوال دهم : اگر الآن موسوی که راستکی رئیس جمهور است کابینه معرفی کرده بود چطوری میشد ؟
جواب دهم : آنوقت الآن همه داشتند کیف میکردند که واقعاً همچین زنهائی هم داشتیم و خبر نداشتیم ؟ بسکه در این چهار سال این سلیطه ها را دیدم فکر میکردیم زنهای نظام فقط بلدند دور میادین گیس بکشند بروند پاستور بزنند خودشان را بخاطر مموتی جر بدهند .

سوال آخر : اگر قرار باشد یکی از اعضاء این کابینه اتفاقاً سخنگوی دولت هم بشود باید چه غلطی بکند ؟
جواب آخر : هیچ غلطی نمیخواهد بکند . تا وقتی فاطی هست این دولت سخنگو نمیخواهد . حالا که در این دولت بعضیها پریود هم میشوند فاطی که اگر از جای دیگر هم نه از مغز همیشه پریود است حسابی همه جا را به گه میکشد !