2009/06/11

#390

بی زحمت تقلب را از همان پای صندوق شروع نکنید دم در بده !
.

نظر به اینکه قرار است فردا در انتخابات امریکا تقلب بشود لذا رعایت موارد زیر از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب و در ساعات تمدید رأی گیری برای خودی ها اهم امور است :

موارد اول : در انگشت زدن خیلی دقت کنید . توجه داشته باشید که اثر انگشت کسانی که به میرحسین رأی میدهند مستقیم جهت تنظیم سوء پیشینه به یک جاهای ناجوری میرود . انشالله بعد از انتخابات که خودتان را هم بردند پیش اثر انگشتتان اگر انگشت اشتباهی زده باشید تقش درمی آید آنوقت علاوه بر محاربه با امام زمان خیلی هم سه میشود . دقت کنید که اثر انگشتتان کاملاً درست بیفتد تا انشالله بعداً که برای انگشت نگاری میبرندتان جاهای ناجور حداقل یک انگشت جلو بیفتید . بعد از رأی دادن انگشتتان را لای شلوغی نه به کسی بمالید نه به جای کسی ، اینکار خیلی نامردی است و باعث ابطال آراء آن حوزه میشود !

موارد دوم : بطورکلی فردا قرار است شما بمدت حداقل ۱۵ ساعت جلوی دوربین با حفظ سمت از جاسوس اسرائیل به ملت قهرمان تبدیل بشوید . لطفاً جنبه داشته باشید و از خوشحالی نمیرید . نشان دادن هرگونه علامت پیروزی به فیلمبردار بعداً بر علیه خودتان استفاده میشود . همچنین بای بای با فیلمبردار از مصادیق "احمدی بای بای" نلقی شده و باعث ابطال آراء آن حوزه میگردد . فردا انتخابات میان دوره ای خبرگان هم هست اگر پرسیدند بگوئید آمده ایم به حجت الاسلام "میر فخرالدین ننه گران" رأی بدهیم خودش را نمی شناسیم ولی اسمش خیلی باحال است . زیاد نخندید و حساب فردا صبحش که به سر کار اصلی خود برای اسرائیل برمیگردید و تحت تعقیب قرار میگیرید را بکنید ما خیر و صلاحتان را میخواهیم !

موارد سوم : دقت کنید که شما فردا در هر حالی که باشید در حال براندازی هم هستید . اگر دیدید با منجنیق به سمت شما سنگ پرتاب شد فوری یک لاستیک آتش بزنید چون بعدش حتماً گاز اشک آور هم پرت میشود . این اتفاق عموماً در جاهائی می افتد که دوربین صدا سیما نباشد یا اگر باشد روی سه پایه نباشد . دوستان شیرازی میدانند که مقاومت بی فایده است فقط لبخند بزنید و کتک بخورید میرحسین که رئیس جمهور شد باید عادت داشته باشید چون هر روز همین برنامه بطور زنده و مستقیم اجرا میشود . احوال کس و کارتان را قبل از خروج از خانه کاملاً بپرسید ترجیحاً همدیگر را برای آخرین بار بغل کنید بیرون که آمدید موبایل و اینترنت و اس.ام.اس و سایر ابزار ارتباط جمعی قطع است که البته ماهواره ایراد دارد بعد از انتخابات زود رفع میشود !

تذکر خیلی مهم : به جان و مال و ناموس و سرنوشت و غیره ی خود اگر علاقه دارید به میرحسین رأی بدهید اگر علاقه ندارید باز هم به میرحسین رأی بدهید در هر حال فرقی نمیکند در حالت اول میرحسین از آن مواظبت میکند در حالت دوم مخالفان میرحسین خیلی به آن التفات دارند !